Лакове за нокти - 132

  • 39 552
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 20 181
Благодаря Агент, много мили думи! Two Hearts
Нели, аз го взех от щанда на ГР в мола на Стамболийски.
Геринцето, нюда е на всички пръсти, а на средния и безименния сложих отгоре този топ и ваденка:
https://kosmetista.ru/uploads/images/04/29/94/2013/10/15/f06676.jpg

# 331
  • Мнения: X
Аз като прочетох едно мнение от предните страници, как се слагал лак от 9 до никое време, се замислих, че май имам много високи критерий. При мен обикновено са 20тина минути за база, 2 слоя цвят и топ, после 10тина да изсъхне напълно. Явно покрай quick dry top-а съм се разглезила.
И аз съм така. Добре, че разбрах за quick dry от тук. Докато приспя децата и вечеряме по никое време, ми остава половин час от 23 до 23:30. През деня оформям нокти, кожи и вечерта само  лакирам (базя, 2 слоя и топ) и право в леглото, и е 6. Много съм доволна от топа. 😍

# 332
  • Мнения: 5 832
Simple Smile След като лак формулиран за бързо съхнене не съхне бързо при теб имаш 2 варианта:
1. Купуваш и продукт за ускоряване на съхненето - капки и/или топ.
2. Кoригираш очакванията си колко дълго трябва да съхне лак Grinning

Майтапът настрана, но нещата са доста индивидуални, зависи си и от техниката на нанасяне (тънки слоеве вс. дебели; изчакване на предишните слоеве да изсъхнат), но факт е, че понякога един и същ продукт се държи по различен начин на различни ръце.
Ползвам спрей за изсушаване. Но голямо чакане пада между двата слоя лак. Освен да съхне бавно, защото не е бил нов. Ще взема да го купя пак и да видим.

Аз като прочетох едно мнение от предните страници, как се слагал лак от 9 до никое време, се замислих, че май имам много високи критерий. При мен обикновено са 20тина минути за база, 2 слоя цвят и топ, после 10тина да изсъхне напълно. Явно покрай quick dry top-а съм се разглезила.

Аз като почна да се лакирам не ми мърдат 2 часа докато сложа база, два слоя лак и топ лак. И понякога ако се лакирам вечерта, сутринта ми е на юрганчета.
Говорим за куик драй на ГР ли? И кой от двата - с гел ефекта, или обикновения?

# 333
  • Мнения: 2 231
Аз знам само един: https://images.app.goo.gl/7kCnEhfzUbqjQEC26
Аз почти не чакам между слоевете, може би 2мин, а и първите два изсъхват веднага. След това малко внимавам, защото като поостарее топа, всичко съхне бавно и понякога се маца. Но да ми стане на юрганчета, това само с продиджи ми се е случвало. Иначе ги слагам щедри и дебели, може би затова става бързо.

# 334
  • Мнения: 20 181
Ами то има лакиране и лакиране, ако ще снимам маникюра се старая много повече, понякога трия някой нокът и почвам наново, зависи и каква декорация ще слагам, и тн. То лесно може да се намажеш набързо, но как ще изглежда после....поне при мен бързите работи не се получават, ако искам да изглежда добре.

# 335
  • Мнения: 5 832
Аз знам само един: https://images.app.goo.gl/7kCnEhfzUbqjQEC26
Аз почти не чакам между слоевете, може би 2мин, а и първите два изсъхват веднага. След това малко внимавам, защото като поостарее топа, всичко съхне бавно и понякога се маца. Но да ми стане на юрганчета, това само с продиджи ми се е случвало. Иначе ги слагам щедри и дебели, може би затова става бързо.
Този е другия и също съхне бързо, но ще пробвам твоя
https://www.beautyland.bg/uploaded_new/3/2/width_400_6-c91947240 … -s-gel-finish.png

# 336
  • Мнения: 2 231
Е има забележки понякога, но те падат след измиване на ръцете Grinning Но хвана ли се, не трия, и рядко слагам декорации.
Гел топа при мен се напукваше на паяжина още на втори ден, към четвърти вече изглеждаше много зле. Веднъж купих и веднага замина в кофата.

# 337
  • София
  • Мнения: 723
Lemy, кой номер е нюдът на ГР? Няколко пъти ги гледам и нищо не ми харесва, но така на ноктите ти стои много нежно.

# 338
  • Мнения: 1 331

Почти винаги се лакирам преди лягане и ми отнема около 20 мин.
Както се вижда, не съм овладяла особено хубавото слагане в близост до кожичките😒, вие как правите хубавата дъга там?Не искам да покривам кожичките и все трия, и ...става кривичко там😂

# 339
  • Мнения: 529
Взех си разредител за лак.Днеска поглеждам -изпарил се е  Grinning Възможно ли е ?Явно са щом е няма течноста. Няма кой да я изпие.Grinning

# 340
  • Мнения: 20 181
Pupsi, 01 е моят.

# 341
  • Мнения: 1 987
Ох Леми, доноси ми се (пак) нюд заради теб! Де да ми седеше и така! 😍
Искам цвят като OPI Did You 'Ear About Van Gogh? Ще го нося цял ден, ако го намеря😊

не съм овладяла особено хубавото слагане в близост до кожичките, вие как правите хубавата дъга там?
Не слагам в близост до кожичките 😉



tanch, за мен идеалната черна череша е OPI Black Cherry Chutney.


Аз нямам какво да покажа.🤦🏼‍♀️

# 342
  • Мнения: 529
Един от любимите ми Perfect.
Със светкавица.

Без

# 343
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз съм със Zoya Izzy. Не ми хареса твърде тясната четка, но се справих без да се омажа цялата. 😀
Скрит текст:

# 344
  • Мнения: 5 832
Влязох в Лили и стана страшно! Излязох с 5-6 лака и побързах да се намажа.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт