Лакове за нокти - 132

  • 39 640
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 978
Аз също бих искала да помоля за мнение за топа - отдавна се чудя за този и един на Римел, та ще ми е полезно да чуя мнение.

# 316
  • Мнения: 155
Новият топ на Essence (доколкото знам не само при мен) е ужасен - няма съхнене и нетраен. Нищо общо с предишния Sad

Аз си изпочупих напоследък ноктите, но това е Тристам, малко преди това:

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 18:11 от PPS

# 317
# 318
  • Мнения: 4 453
Подобен Катрин Арли

# 319
  • Мнения: 2 092

Новият Джем Kissing Heart

# 320
  • Мнения: X
Сигурно от 1 година не съм била с толкова къси нокти, но от както почнах пак да се лакирам, ноктите ми се начупиха. Sad

# 321
  • Мнения: 20 209
И от мен нюд, учудващо ми харесва. В действителност е малко по-розов:





Скрит текст:

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 15:32 от Lemy

# 322
  • Мнения: 5 832
Влизам с вратата направо! И с въпроси, разбира  се!
1. Хубав, плътен, бързо съхнещ лак в цвят черни череши? Нещо като лилаво - чернеещо.
2. Печатите от джеки чанските магазини стават ли за нещо, или да не се занимавам? Ако стават, има ли  значение какъв точно ще взема?
3. С какви лакове ползвате печатите, за да не стои шарката като измита?
4. Добър дрогериен топ, който да НЕ е мат?

# 323
  • Мнения: 1 907
И от мен нюд, не съжалявам, че го взех, харесва ми. В действителност е малко по-розов:





Скрит текст:
Тези нюдове има ли ги в Lilly?В големите молчета ? Grinning

# 324
  • Мнения: 1 319
Леми, на среден и безимен лак ли е, много ми харесва?

# 325
  • Мнения: 1 420
От два дни съм така. Днес чакам да дойдат нови ваденки и ма ще сменям лака Stuck Out Tongue
Пак се затъпих Stuck Out Tongue

# 326
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
И от мен нюд, не съжалявам, че го взех...

Много, много нежно и безупречно изпълнено, Леми!

Влизам с вратата направо! И с въпроси, разбира  се!
1. Хубав, плътен, бързо съхнещ лак в цвят черни череши? Нещо като лилаво - чернеещо.
Хм, последното, което пусках съм го купувала в БГ - устройва ли те - в шишето е по-ливав, на ръцете ми по-червеночернеещ или поне аз така го виждам Simple Smile

Сега ще погледна за още, въпреки, че аз не ползвам много лилаво-чернеещи...Според мен те стоят прекрасно на бели ръце, които мен са ме подминали, но в темата има много момичета с такива - девойки, ударете едно рамо!

   







Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 15:46 от Agent Provocateur

# 327
  • Мнения: 5 832
Имах този преди време, но нещо не ми съхне бързо, иначе ме устройва като цвят.
https://img.klubok.com/img/used/2018/10/15/19041/19041363_3.jpg

# 328
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Simple Smile След като лак формулиран за бързо съхнене не съхне бързо при теб имаш 2 варианта:
1. Купуваш и продукт за ускоряване на съхненето - капки и/или топ.
2. Кoригираш очакванията си колко дълго трябва да съхне лак Grinning

Майтапът настрана, но нещата са доста индивидуални, зависи си и от техниката на нанасяне (тънки слоеве вс. дебели; изчакване на предишните слоеве да изсъхнат), но факт е, че понякога един и същ продукт се държи по различен начин на различни ръце.

# 329
  • Мнения: 2 233
Аз като прочетох едно мнение от предните страници, как се слагал лак от 9 до никое време, се замислих, че май имам много високи критерий. При мен обикновено са 20тина минути за база, 2 слоя цвят и топ, после 10тина да изсъхне напълно. Явно покрай quick dry top-а съм се разглезила.

Общи условия

Активация на акаунт