Лакове за нокти - 132

  • 39 480
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 978
Изглеждаше много як, ама са го скрили!
И аз поръчах един от новите и някакъв жълт на разпродажба...

Изобщо не си купувай жълтия от разпродажбата, както и някакъв зелен на Джесика - ужасно оцветяват нокътната плоча, месеци минаха, а все още не съм се преборила с това оцветяване.
Още снощи го поръчах. На разпродажла има в момента два жълти СНБ, не знам на теб кой ти е боядисал ноктите. Ще го слагам с два пласта база. Simple Smile

https://www.starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938120191/

Пробвах с 2 пласта база, но при мен не се получи. Обмислях да го нанасям върху база + бяла основа, но така и повече не стигнах до него.

# 436
  • Мнения: 4 406
За първи път пробвам лакове на Ллумс. Интересни цветове намерих.


Със светкавица:


Този например е кафяв, но със силен метален блясък и фини златисто-кафяви частички.
Не харесвам оранжево, кафяво, жълто, но този ми допадна, макар и да не ми пасва на цвета на кожата Grinning Не знам за трайност, вчера го нанесох. Стори ми се обаче, че изсъхна по-бавно от други, които ползвам.

И останалите два:

Скрит текст:
Тези и двата трябва да се нанесат на два слоя. Цикламата, да го наречем, много ми хареса. Другият изглежда по-сив, отколкото зелен.

# 437
# 438
  • Мнения: 2 242
Luchia, и аз точно този кафявия го купих днес. Много красив ми се видя. Ще го изпробвам като ми пораснат ноктите Blush

# 439
  • Мнения: 1 381
Luchia, пробвала ли си квадратна форма? Много ще ми е интересно да те видя в такава 😊

# 440
  • Мнения: 27 520
Лучия, този зеленеещия издирвам аз от известно време. Имат и много хубав черен с частички. Heart

# 441
  • Мнения: 1 420
Момичета, такива красоти показвате, че направо ме е яд защо няма бутон "Еха!" под постовете ви ♥ В петък дойдоха поръчаните ми от Ейвън лакове и това  е един от тях. В шишенцето е много красиво синьо с лилав шимър. Точих му се цял ден и снощи се лакирах. Обаче е разочаровани на ноктите.....Толкова е блед и прозрачен, че му трябваха три слоя, за да заприлича на нещо и то не на това в шишето. На всичкото отгоре сутринта връхчетата прозираха и след три слоя, та сложих четвърти Sad А, от лилавия шимър няма и помен на ноктите, нещичко лекинко се забелязва на силно слънце. С една дума разочарование...

# 442
  • Мнения: 4 406
Georgieva88, така от снимката аз лично не бих заподозряла всичките ти мъки. Изглежда симпатичен цвят. Имам няколко, които са такива прозиращи и така си стоят, нито ги ползвам, нито ги хвърлям.  В това число даже 2 Чайна Глейз (поради което повече не съм купила техен лак).

dolce miele, аз очаквах да е по-зелен, макар че на втория слой вече се показва. На моите ръце не ми хареса, но на теб може да отива. А черен с частички, ммм, непременно ще го потърся Blush
О, докато търсех, намерих какво съм рисувала на позната с нокти като твоите
Скрит текст:

Бенчита, чисто квадратни май не са ми били. Много ми се чупят отстрани. Първо някакви леко заоблени, като пораснат и се поочупят, ги правя каквито са сега. Мислиш, че повече би ми отивало ли? П.п.плочките ми са сравнително малки. Относително квадратни:
Скрит текст:


В повечето случаи са нещо такова -

# 443
  • Мнения: 1 381
Luchia, определено да! Много ми харесват така 😍

# 444
  • Мнения: 4 406
Благодаря ти  Simple Smile
Аз пък си мислех, че по-заоблени/овални ми правят ръцете по-нежни
Скрит текст:
спрямо

Или пък

И

# 445
  • Мнения: 1 381
Luchia, важното е ти да се чувстваш по-удобно. Аз съм си фен на квадратните и някак си ми се прииска да те видя и с такива. Имаш хубава плочка и определено ти отиват Simple Smile

# 446
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Очаквам снега, днес Catrice 24 Good Lack!:

# 447
# 448
# 449

Общи условия

Активация на акаунт