Компактно и достъпно попълнение за домашната работилница от Лидл

  • 8 180
  • 385
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 612
бормашина , нямаме си и викаме за всяка дупка майстор.

# 76
  • София
  • Мнения: 840
Ударната бормашина е нещо, което бих искала да има в нас!

# 77
  • Мнения: 746
Ударната бормашина „Парксайд“ ще е прекрасен подарък за свекъра ми, който непрекъснато майстори нещо.

# 78
  • Мнения: 813
Ударната бормашина Парксайд! Всичките ви домашни помощници, които сме използвали са страхотни!

# 79
  • Мнения: X
Без да се замисля, казвам ударната бормашина. Това лято правихме ремонти и имахме проблем с бормашината, едва пробива дърво, а за стена изобщо не става.

# 80
  • Мнения: 847
Имаме вече бормашината на Парксайд и доста други техни уреди. Доволни сме от всичко закупено до момента. Сега имам нужда от пистолет за лепене с топъл силикон. Планувала съм много ръчно направени неща за коледната украса и без такъв пистолет няма да успея.

# 81
  • Мнения: 239
Ударната бормашина би била от най-голяма полза вкъщи и най-вече за мъжът ми.

# 82
  • Мнения: 1 820
На мен лично ще са ми полезни сгъваемите шестограми, че имам да поправям едни столове при родителите ми и сега се сетих като разгледах предложенията. Много искам да се науча да работя с бормашина, но малко ме е страх и все още обмислям дали точно бормашина ми е необходима или перфоратор.

# 83
  • Мнения: 176
На нашето семейство  предстои ремонт на кухнята и  вашата бормашинаще ни дойде много добре.

# 84
  • Мнения: 2 495
Ударната машина ще е чудесен подарък за мъжа ми,той е строител и постоянно си купува инструменти от Лидъл и е много доволен.

# 85
  • Мнения: 1 030
Имаме нужда от ударна бормашина ,такер и зарядно за акумулатори ...
Определено ще ги вземем от Лидл .

# 86
  • Мнения: 220
Ударната бормашина „Парксайд“ би била полезна на семейството ни, но най-вече на таткото Simple Smile Той постоянно си купува машини, сега ще си прави дърводелска работилница и легло за дъщеря ни. Всички машини са му полезни и нужни.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 411
Нашият тати отдавна е хвърлил поглед на тази бормашина, но да видим кога ще се сдобие с нея.
Иначе от домашната работилница на Лидл най-много и често използвам различните залепващи ленти - за опаковане, за изолиране, за закрепване. Като цяло все дребни инструменти и уред чета.

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 479
Такер ще ни е най-полезен

# 89
  • Мнения: 999
Точно ударната бормашина ни трябва . Повечето артикули на "Парксайд " от Лидъл мъжа ми ги има и е много доволен .

Общи условия

Активация на акаунт