Компактно и достъпно попълнение за домашната работилница от Лидл

  • 8 076
  • 385
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 841
Под домашен помощник аз разбирам моя незаменим чопър Joy но ако става въпрос за инструменти, винтовертът никак не е лош.

# 61
  • Мнения: 478
Винтовертът ще ни свърши работа.

# 62
  • Мнения: 890
Винтовертът винаги е нужен във всекики дом.

# 63
  • Мнения: 3 554
Бормашина ни е необходима, не може все да ходим да искаме от хората Relaxed „Парксайд“ мисля, че ни върши добра работа.

# 64
  • Мнения: 14 151
Една бормашина никога не е излишна в един дом.

# 65
  • Мнения: 1 523
Бормашината ще ни свърши чудесна работа.

# 66
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Предстои ни сериозен ремонт, ще ни е необходим къртач. Wink

# 67
  • Мнения: 265
Всички инструменти в Лидл са страхотни. Купували сме комплект инструменти, ел.помпа за гуми, много ще са ни полезни винтоверт и бормашина.

# 68
  • Мнения: X
Често имаме нужда вкъщи от пистолет за силикон/пяна, винтоверт, но и от ударната бормашина също, защото имаме и такива случаи, в които да е нужна.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 322
Споделете с нас кой от домашните помощници на Лидл би бил най-полезен за вас у дома - Като цяло в Лидъл има доста добри попадения откъм домашни помощници, поздравявам за качеството. Имаме вече закупени някои, към колекцията с удоволствие бих прибавила и къртач "Парксайд". Освен него съм набелязала и калорифер.

# 70
  • Мнения: 1 406
Ударната бормашина би ни била много полезна в този момент.

# 71
  • Мнения: 13 604
Ударната бормашина „Парксайд“ би била незаменим помощник на мъжът ми при всякакви ремонти в къщи.

# 72
  • Мнения: 229
бормашината е много добра, точно тя би ми свършила работа сега като трябва да дупча стените Simple Smile

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Ударната бормашина винаги би свършила повече от добра работа при един домашен ремонт Simple Smile

# 74
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 479
Имаме доста помощници от Лидл - такер, компресор, различни ножици и триони за градината и още доста. От всички сме доволни. Бормашина имаме друга марка, но е доста голяма и е за по-сериозни ремонти, докато тази изглежда доста компактна и удобна за малки и бързи продупчвания. Определено представлява интерес за нас.

Общи условия

Активация на акаунт