Компактно и достъпно попълнение за домашната работилница от Лидл

  • 8 053
  • 385
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ударната бормашина „Парксайд“ би била полезна у дома. Предстои ремонт и на едно магазинно помещение, там ще е необходима още повече.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 11 922
ММ е пристрастен към инструментите на Лидъл. За рождения му ден съм му обещала, ако слуша да получи нова машинка по избор.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
ударната бормашина, все заемаме от баща ми

# 48
  • Мнения: 613
Ударна бормашина

# 49
  • София
  • Мнения: 940
Всичките инструменти на марката са с отлично качество. Ударната бормашина отскоро е помощник и в нашият дом.

# 50
  • София
  • Мнения: 372
И винтоверт, и бормашина - и двете са незаменими.

# 51
  • Мнения: 802
Мъжът ми много хареса ударната бормашина, но в къщи имаме  нужда и от винтоверт.

# 52
  • Мнения: 1 718
Най- много на пазаруването в Лидл обичам,  че оставям ММ да си гледа  домашните потреби,  аз пазарувам спокойно, и след 40 минути го намирам на същото място, улисан в някоя лампа или бормашина,  взел 2-3 неща,  които на мен ми изглеждат непотребни,  но според него са ни жизнено важни.... И така - мир в пазаруването!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 386
Най-често винтоверта би се ползвал у дома.

# 54
  • Мнения: 5 142
Съпругът ми е голям фен на Вашите инструменти и машини. Всички инструменти, включително и бормашината му са от Лидл. В заключение - всички инструменти от Лидл са ни важни и полезни.

# 55
  • Мнения: 410
От ударната бормашина!

# 56
  • Мнения: 1 940
Бормашина „Парксайд“ би била полезна у дома

# 57
  • Мнения: 14 808
И аз бих взела за ММ ударна бормашина,защото неговата изгоря. Точно днес я гледах дори в каталога. Ще се зарадва много.

# 58
  • Мнения: 1 464
Мъжа ми има доста от инструментите на Лидл, но точно бормашина няма, тъй че мисля, че би се зарадвал и ще му върши добра работа.
Той постоянно си майстори нещо у дома, а работата му също е майсторска и със сигурност ще му е полезна и там.

# 59
  • Мнения: 2 600
Първото нещо от Лидл беше прост пирограф, след това изтървах електрическо длето за дърворезби и още ме е яд. Бормашината "Парксайд" ще ми свърши работа, че нашата я откраднаха, като обраха мазетата в блока.

Общи условия

Активация на акаунт