Компактно и достъпно попълнение за домашната работилница от Лидл

  • 8 013
  • 385
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 374
Смятам, че ударната бормашина би била най-полезна в нашия дом.

# 31
  • Мнения: 1 392
Ударната бормашина е добър помощник.
Такера също би ни свършил добра работа. Измислила съм му предназначението у дома като за начало.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Мъжът ми много обича да си купува всякакви уреди и уредчета, защото обича да майстори и поправя из дома ни или на село. Като го попитам защо е купил някоя нова машинка, винаги отговаря, защото ще ми е от голяма полза Simple Smile Така, че всички машинки, които предлага Лидл, ще са ни от мнооого голяма полза Simple Smile

# 33
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 867
Много често използвам такер

# 34
  • Мнения: 3 815
Танкер, винтоверт, шлайф и пистолет за силикон искам в момента, защото съм се заканила да дам нов живот на едни мебели.

# 35
  • Мнения: 1 001
Купували сме инструменти от lidl, като последно  беше такер-а.Бормашина ударна нямаме,би била чудесен помощник на мъжа ми.

# 36
  • Мнения: 1 355
У дома най-често влиза в употреба винтоверта.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ние си взехме винтоверта от серията Parkside. Съпруга ми е много доволен. Определено и бормашината би била полезна удома.

# 38
  • Мнения: 298
Ударната бормашина би била много полезна за нашето семейство, както и шлайф. Засега най-често използваните инструменти са перфоратор на Парксайд, такер и винтоверт.

# 39
  • София
  • Мнения: 353
Най често използвания инструмент от Лидл е винтоверта.

# 40
  • Мнения: 543
Добре е да си купиме бормашина най-сетне, непрекъснато си трябва, а като поискаш на някой - не си дават, пазят си ги. Бормашина си трябва за всички ремонти, а и за някои дребни поправки  понякога.

# 41
  • София
  • Мнения: 452
Във нашата къща също има всякакви така да ги нарека " мъжки играчки ". Мъжът ми винаги си харесва някакъв инструмент/машина, който все още го няма и го купува.Казва все някой ден ще ми потрябва и ще го използвам.

# 42
  • Мнения: 254
бормашина

# 43
  • Мнения: 591
Какво се има впредвид "домашните помощници на Лидл"? Имаме доста от домакинските уреди и на мен лично са ми незаменими помощници. А мъжът ми си е харесал прободния трион от следващата седмица, който ще му е полезен.

# 44
  • Мнения: 221
Бормашината би била голям помощник за човек като мен, който обича да майстори и да прави ремонти. От Лидл сме купували такер, ножици, отверки и сме много доволни от качеството и издръжливостта на инструментите.

Общи условия

Активация на акаунт