Майски бръмбарчета 2020 - Тема 2

  • 24 954
  • 735
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Момичета, включвам се малко встрани от основната тема. Как ви е кожата? Моето лице е ужасно... винаги съм имала проблемна кожа, но сега е направо ужасна! Пъпки, черни точки, ужасни пори. Така се бях настроила за един химичен пилинг тази есен, но се отлага с година...
Вие как се справяте с проблемна кожа при бременност? Ходите ли на някакви процедури?

Имам чувството , че в момента в който видях двете чертички имах двеста пъпки на лицето ! При мен е същата работа . Винаги съм била със супер чиста кожа , а от началото на бременноста съм като торта с орехи Grin Използвам 1000 неща , мазила и щуротии , като че ли нищо не помага. От Ла Рош Позето завяхват и веднаха след това излизат пак , така че... Надявам се да си изчезнат сами Simple Smile Колкото до косата -при мен е перфектна засега , не ми цъфти и е супер свежа , даже имам чувството ,че почва да расте супер бързо, защото се боядисвам доста често.

При мен също има постоянно почти болки в главата и още не мога да се оттърся от тях. Надявам се другата седмица вече да ги няма Simple Smile

# 121
  • Мнения: 50
Здравейте,момичета!
Аз от два-три дни имам проблем,който много ме изплаши -получавам много сериозни сърбежи на дланите и пръстите на ръцете,особено нощно време.Писах днес на доктора ми и той ми назначи доста изследвания,които ще пусна утре,но докато излязат резултатите ще умра от притеснение. Любопитно ми е дали се е случвало на някоя мама и как се е справила с този проблем. На преглед съм чак след 8 дни и непрекъснато мисля дали с бебчо всичко е наред.

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!
Да се запиша и аз в темата Simple Smile
Първа успешна бременност. Термин 14.05 Simple Smile
Надявам се в петък да знаем и пола (ако не е срамежливо)

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Charming_11, радвам се, че си добре! Simple Smile
Dessides, не ми се е случвало такова нещо. Може да е съвсем безобидно. Не бързай да се притесняваш.
pink-panther, добре дошла! В петък на ФМ ли си? И моята е тогава - колкото по-малко остава толкова по-нетърпелива ставам.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 117
Charming_11, радвам се, че си добре! Simple Smile
Dessides, не ми се е случвало такова нещо. Може да е съвсем безобидно. Не бързай да се притесняваш.
pink-panther, добре дошла! В петък на ФМ ли си? И моята е тогава - колкото по-малко остава толкова по-нетърпелива ставам.

Благодаря!
Да, в петък 01.11. Изчетах какво ли не по групите и съм меко казано объркана какво да очаквам. От една страна се радвам и вълнувам, от друга с тия стаистики за аномалии се шашкам. Виждам, че си от Бургас, аз също. Къде ще я правиш ФМ?

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
О, още една градска! Радвам се, заформяме с хубава група. Simple Smile
При д-р Троянчев съм на ФМ. Ти при кого ще ходиш и къде си следиш бременността?

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 117
О, още една градска! Радвам се, заформяме с хубава група. Simple Smile
При д-р Троянчев съм на ФМ. Ти при кого ще ходиш и къде си следиш бременността?

Simple Smile
ФМ или БХС (незнам кое е по-вярно) ще ми прави д-р Стоилов в клиниката на д-р Калчева в Зорница.
А лекуващ лекар ми е д-р Татарова, тя ми следи и бременността.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Charming_11, аз имах с преднага бременност в последните месеци високо кръвно. Пиех допегит и мерих кръвното всеки ден. А възможно ли е да е инцидентно вдигането на кръвно? Аз като ми го мериха в АГ кабинета ми беше високо, а вкъщи ниско. Grinning

pink-panther, добре дошла ! Стискам палци за прегледа !

Писах и аз на Елиза за FB групата. Simple Smile

# 128
  • Германия
  • Мнения: 3 429
Здравейте момичета! Да ви “успокоя” тези от вас, които вече имат болки в ишиаса - много е вероятно да продължат да ви мъчат докато родите, евентуално и след това. Аз болките си ги влачих много време, чак след като ходих няколко пъти на физиотерапия и масаж се оправих.

# 129
  • Мнения: 920
ТеоМ83, аа не. Triumph Отказвам да ме боли, то това остава освен протрузиите. Sad
Благодаря за успокоението, че поне физиотерапията помага. Flowers Hibiscus

# 130
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Здравейте! Днес минах първата ФМ при проф. Балев! За сега всичко си е в норма. По време на прегледа бебето си движеше ръчичките и беше седнало по турски и доктора не можа да види пола му, крие се още Simple Smile Много ми олекна честно казано Simple Smile пожелавам късмет на тези от вас на които им предстои тепърва ФМ!

# 131
  • Германия
  • Мнения: 3 429
ТеоМ83, аа не. Triumph Отказвам да ме боли, то това остава освен протрузиите. Sad
Благодаря за успокоението, че поне физиотерапията помага. Flowers Hibiscus

mad_hatter,
на мен физиотерапевтът ми каза, че при мен проблемът идва от слаби коремни мускули

# 132
  • Мнения: 920
Честито, Бечинка. Flowers Rose
ТеоМ83, благодаря за информацията. Надявам се тази бременност да не ти се случва.
Аз заради проблемите с гърба още от сега се чудя кога да си взема колан, но предполагам, че ще усетя, като настъпи моментът.

# 133
  • Мнения: 679
mad_hatter какъв е този колан?
При мен от неделя следобяд гаденето и това да ми е лошо се завърна с пълна сила. Отделно ме боли ужасно глава, чак зад лявото око. Сега като стана сутрин е добре, но мине ли обяд и вечер става нещо ужасно. В 11 седмица и 5 дни съм..четвъртък съм на нормален преглед / искат да нося направление 9, това дали значи, че ме записват на ЖК/ и понеделник на първа ФМ.
Хубав и спокоен ден на всички Simple Smile

# 134
  • Мнения: 920
От тези за бременни: https://visvitalisbg.com/category/kolani-za-bremenni-i-rodilki
По идея е да намали тежестта и понеже не трябва да позволявам да се стига до херниирал диск, мисля да си взема. Но смятам и да го обсъдя с АГ.
И при мен се върна любимото ми гадене, даже се засилва. Вече първата ми работа като стана е да си направя водата с лимон. Simple Smile
Странното е, че мен най-рязко и силни ме боли главата като стана. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт