Мъж Скорпион - 5

  • 54 802
  • 772
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 8
Като го оставиш да си мисли , че ти доминира , и да си силна и крехка жена в едно.
Да си му вярна , отдадена и да го хванеш , Когато тръгва да пада .

А да , и ако може да си затвориш очите за вечната критика , която опа, не била критика , ами съвети каква да си или защо не си Еди каква си😀

Това с критиката съм му казала, че е "градивно", за да си мисли колко мн го слушам.

Но това с настроенията и когато не е на кеф, става всичко черно.

# 451
  • София
  • Мнения: 5 198
Много са хитри , когато са на кеф - любов
Когато са кисели- нищо не им е достатъчно
И все неразбрани .
И все победители , един път не бях и победител във връзката ни 😀
Освен когато я прекратих , ето това вече беше победа 😀

# 452
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Какво ще кажете за Жена Лъв и Мъж Скорпион?
Често срещана комбинация

# 453
  • Мнения: 13 082
На всеки Скорпион да се пада по едно перде като мен Joy Ако знаят колко точно ми пука кой и в коя битка е победител… Ще си изят г@за от яд Joy

Това с победите съм забелязала, че е много важно за повечето хора, не само за Скорпиона.

# 454
  • Мнения: 1 517
На всеки Скорпион да се пада по едно перде като мен Joy Ако знаят колко точно ми пука кой и в коя битка е победител… Ще си изят г@за от яд Joy

Това с победите съм забелязала, че е много важно за повечето хора, не само за Скорпиона.

Ария ти нали беше Везни? Защо съм останала с впечатление, че мъжа ти е Козирог Nerd Аз също съм Везни ама не съм изобщо перде ...по-скоро той е перде (Скорпиона)...рядко се впечатлява от нещо Simple Smile
О, и да ви се похваля, предложи ми ...малко си помрънках преди това, но все пак Satisfied Ако всичко е наред предвиждаме сватба, но ...докато не стане аз не вярвам Grin

# 455
  • Мнения: 13 082
Правилно помниш Stuck Out Tongue Winking Eye Ами перде съм, винаги съм била. Чуждите дребни емоции никога не са ме вълнували. Чуждите измислени битки с мен още по-малко.

# 456
  • Мнения: 1 517
Правилно помниш Stuck Out Tongue Winking Eye Ами перде съм, винаги съм била. Чуждите дребни емоции никога не са ме вълнували. Чуждите измислени битки с мен още по-малко.
Знаех си аз Simple Smile Значи от трън, та на глог, май са нещата при теб Simple Smile А едно сравнение между двамата можеш ли да наприш като качества Simple Smile

# 457
  • Мнения: 13 082
Нямам мъж Скорпион, Аги Joy За щастие. Коментирам си на база наблюдения и близки срещи от третия вид Joy Не мога да сравнявам нищо аз , всички ме задушават Joy

# 458
  • Мнения: 10 010
На мъжете Скорпион точно огън жена им отива, и то Лъвица.
Аз съм със Слънце в Скорпион, но мъжете са коренно различно животно. Пасивни са, и водач си трябва, и напориста Лъвица да ги вади от черните им дупки, защото им се получава естествено и без усилия.

Енергийно вървят идеално според моите наблюдения, но Лъвицата може да е по-щастлива с далеч по-сговорлив слънчев знак.
Това Скорпионите сме крива история. Stuck Out Tongue

Кривият Скорпион има нужда да остане сам. Претоварва се, не издържа на чужда енергия като Везните например.
И не е толкова  "в дупка", колкото в късо съединение в мрежата от претоварване на системата.
Много мъже са така, и Козирози. Имат нужда да са сами, и да мълчат. Хигиена на психиката. С напредването на възрастта тази нужда се засилва още повече.

# 459
  • Мнения: 1 517
Нямам мъж Скорпион, Аги Joy За щастие. Коментирам си на база наблюдения и близки срещи от третия вид Joy Не мога да сравнявам нищо аз , всички ме задушават Joy

Аз помислих, че си сменила рогатото с жилещо Simple Smile

Dez, писали сме заедно това за мълчането е много вярно при скорпиона..., понякога му казвам "кажи ми нещо, стига мълча" Simple Smile Аз не познавам жена Лъв и Мъж Скорпион, честно казано ...няма черни дупки моя скорпион ...много рядко ...по-скоро, той вади мен от там Simple Smile Не му знам АСЦ, но е възможно и да е стрелец или козирог Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 15:42 от sladkoto_agi

# 460
  • Мнения: 8
На мъжете Скорпион точно огън жена им отива, и то Лъвица.
Аз съм със Слънце в Скорпион, но мъжете са коренно различно животно. Пасивни са, и водач си трябва, и напориста Лъвица да ги вади от черните им дупки, защото им се получава естествено и без усилия.

Енергийно вървят идеално според моите наблюдения, но Лъвицата може да е по-щастлива с далеч по-сговорлив слънчев знак.
Това Скорпионите сме крива история. Stuck Out Tongue

Кривият Скорпион има нужда да остане сам. Претоварва се, не издържа на чужда енергия като Везните например.
И не е толкова  "в дупка", колкото в късо съединение в мрежата от претоварване на системата.
Много мъже са така, и Козирози. Имат нужда да са сами, и да мълчат. Хигиена на психиката. С напредването на възрастта тази нужда се засилва още повече.

Мале, колко точно описа нещата.
Все едно го слушам като се успокои, да ми казва: Добре, че те послушах!

# 461
  • Мнения: 20 157
Какво ще кажете за Жена Лъв и Мъж Скорпион?
Често срещана комбинация
Според теб защо е така 🤔

# 462
  • Мнения: 7 081
Аз отскоро познавам един мъж скорпион, по погледа му познах, че е такъв, сякаш разсъбличащ и проникващ. Лекар ми беше. С тънко чувство за хумор, но много сериозен и сякаш сдържащ и усмивките си. Много внимателен и топъл като отношение, главно към мен, към другите пациенти също, но не чак толкова.. Много се притесняваше или разчувстваше, не знам кое от двете, когато изразявах благодарността си към него, примерно когато му подарявах нещо. Казах му, че е най-страхотния лекар и много сърдечен човек и дано да успее да се съхрани такъв и че бих искала да го прегърна в знак на благодарност. Последното изречение му го написах, той не отговори, дано не реши, че го свалям и дано не съм го притеснила или стреснала. Той е семеен, аз бих имала желания към него, ако беше свободен. Но със сигурност е много загадъчен. Искам да сме приятели. Може да се каже, че го обичам,  но като чавек, не като мъж, помогна ми толкова много, искам да е щастлив със семейството си.
Нали бяхте писали в темата, че ценят и държат на приятелството?

Последна редакция: нд, 01 авг 2021, 10:39 от Rosita

# 463
  • Мнения: 17 616
къвто и зодий да е лекаря как ще го прегръщаш. ако ще го правиш просто го направи искрено и толкоз. но не е редно

# 464
  • Мнения: 20 157
Подаръци носехме на лекарите по соца, сега си плащаме директно 😏
Много внимателен и топъл като отношение, главно към мен, към другите пациенти също, но не чак толкова..  Той е семеен, аз бих имала желания към него, ако беше свободен. Искам да сме приятели.
Нали бяхте писали в темата, че ценят и държат на приятелството?
Не си вкарвай излишни филми в главата.

Общи условия

Активация на акаунт