Мъж Скорпион - 5

• 52 293
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
Не задълбавай в съмненията, а наблюдавай малките неща - там е истината😊
Нямам представа на колко години сте, ако имаш възможност дай си време , като премине периода на пеперудите в стомаха и продължаваш да виждаш слънчев хоризонт - той е твоят човек. Късмет🍀

# 691
Не задълбавай в съмненията, а наблюдавай малките неща - там е истината😊
Нямам представа на колко години сте, ако имаш възможност дай си време , като премине периода на пеперудите в стомаха и продължаваш да виждаш слънчев хоризонт - той е твоят човек. Късмет🍀
.           Благодаря ти ,прекрасна🤗 Наслаждавам се ,често изпадам в размили и съмения,въпреки,че знам ,че така само се самонарянявам. А относно  годините аз съм. На 28,а той на 29🤗

# 692
аз чаках 3 години за заветното предложение от Скорпион ...

# 693
Леле доста си почакала.Доста търпелива си,аз може би нямааше да издържа

# 694
  • София

Няма да се оплаквате. Аз още чакам. Дотук 7 години. Simple Smile

# 695

Няма да се оплаквате. Аз още чакам. Дотук 7 години. Simple Smile
.        Момичета,откъде се заспасявате с такова търпение?🤗 Може би за някои скорпиони брака не е важен(по мои наблюдения)

# 696
  • Варна
Аз не мисля, че три години са много. В предишната си връзка сключих брак на четиринадесетата година. Много се обичахме.

# 697
3 години не са много, но вече бях загубила надежда, честно казано ...всички около нас се изпожениха, само ние още не бяхме ...но съм Везна, може би наистина съм си по-търпелива Simple Smile

# 698
Момичета помагайте…На растояние сме в момента и вчера скрих нещо от него,но после му казах истината(нищо съществено телефонен разговор) и той ми е бесен…Супер студен..Казва ми ,че имам друг и всякакви такива,ревнува от социалните мрежи,където съм активна..Помагайте,че ще полудея🥹

# 699
Момичета.Моят скорпи ми предложи брак.Колко време трябва да сте с даден човек ,за да се решите на такава крачка? Много съм щастлива ,но малко прибързано.Заедно сме от няколко месеца(п.с. Аз съм скорпион също) Чувала съм ,че ако мъж скорпион се реши на нещо такова,значи наситина има чувства

Или е опасен ревнивец, който ще ти стъжни живота.
Ще полудяваш? Защото ти прави фасон? На колко си години?

# 700
Момичета помагайте…На растояние сме в момента и вчера скрих нещо от него,но после му казах истината(нищо съществено телефонен разговор) и той ми е бесен…Супер студен..Казва ми ,че имам друг и всякакви такива,ревнува от социалните мрежи,където съм активна..Помагайте,че ще полудея🥹
Като се замисля🤔  аз на неревнив Скорпион не съм попадала , прецени кое ти е приоритетно и съобразявай постъпките си.

# 701
Ужас…..той до сега не е изпадал в такива състояния..Аз съм на 28, а той на 29

# 702
Ужас…..той до сега не е изпадал в такива състояния..Аз съм на 28, а той на 29

Разбира се, че досега не е. Нали сте започнали преди 3 месеца?
Първата фаза е love bombing и бързо предложение за брак, втората фаза са психо атаки.

# 703
Добре де,нали и Вие сте скорпион - би трябвало поне донякъде да сте наясно с особеностите на характера. Вярно,че това е твърде плоско като разсъждение,но все пак... Съветвам да не се държите прекалено виновно. Бъдете сериозна, запазете достойнство и в краен случай се извинете. Този парадоксален подход при мен е успешен и изпитан. От шест години съм с моя Скорп и все още не се е изтъркало.
Знаете,че на скорпионите и без това им се струва,че всеки ги мами,та като наистина се окаже,че някой ги е подвел или скрил нещо от тях - леле, майко.... така че не е странна реакцията му,но наистина пробвайте моя съвет. Държите ли се виновно,ще затвърдите убеждението му,че е на прав път. Успех!

# 704
  • Боса по асфалта вървя си ...
Държейки се виновно и извинително за нещо дребно - му даваш картбланш и за напред да ти държи сметка и да ти прави фасони. Днес ще е за тел. разговор, утре ще е за друго. Ако за всеки разговор, лайк във ФБ или поглед от чужд мъж и т.н. те обвинява, че му кръшкаш...мани, мани.

Общи условия

Активация на акаунт