Какво сте правили в името на любовта

  • 6 413
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
molia niakoi moderator da iztrie temata. razkrih niakoi neshta za jena, koito tia ne e spodeliala na drugi. kazah i pone tova, koeto tia e iskala da mislia za neia. ne iskam da se gledat poveche. tia gi vidia. dali shte oceni, che i e nujna promiana, si e neina rabota. okazva se, che ne moga da si tria starite syobshtenia.

# 91
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Оказва се, че трябва да се мисли преди да се пише.

# 92
  • Мнения: 1 629
Ех, изчетох пет страници, за да въздъхна както винаги: Поименно, бе хора, поименно!  Grinning

# 93
  • Мнения: 822
Мюриель,за вас няма ли латиноамерикански сериали по тв?... Laughing

# 94
  • Мнения: 6 167
..... okysniah. reshih da ida pri neia i da ia vidia. vzeh edna butilka kola, zashtoto znam kolko ia obicha, ........ otvori gola i......., kaza che niamam pravo da hodia pri neia..... priatel ot shtatite se bil vyrnal i ..... ....zatvori vratata. znaeh, che e s drug ili go chaka. obyrnah se. asansioryt se otvori i izleze myj s torba domati. .....

явно предпочита домати, пред кола  Heart Eyes
дриймър , разказите ти са много интересни.. ..няма нужда да включвам телевизора.

Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 12:28 от Lennie

# 95
mami, mina mi bolkata. razbrah, che vsichko nai-veche e plod na moite sobstveni strahove i nepriznati greshki. niama kakvo da i proshtavam. tia beshe nai-viarnata jena i naistina me obichashe, a az ne ia napravih shtastliva zaradi terzaniata, koito opisah tuk. tova biaha moite strahove za vryzkata ni 2 godini, koito me nakaraha da byda glupak i da ne se otdam izcialo na nai-neveroiatnata jena na sveta. ne iskam proshkata i, zashtoto znam, che mi e prostila.
sega e shtastliva s drug i az sym shtastliv, che niakoi i dava tova, koeto az sega osyznah, che ne sym i daval. ne ia zaslujavam.
da, obicham ia i iskam da e shtastliva. ne ia revnuvam veche. vajnoto e da ne pozvoliava nikoi da ia naraniava kato men v strahovete mi.
neshtata, koito kazah, ne triabvashe da gi kazvam, no biah kato pritisnato v stenata jivotno. ne mojeh da se kontroliram i v bolkata nadrynkah kakvo li ne. sega borbata v men premina i se prechupih i razbrah, che sega veche ia obicham naistina bezrezervno i nai-vajnoto za men e shtastieto i. razbrah kolko e stradala i zashto e iskala da znam, che ima drugi. prosto az vednyj i izneverih, a i e imalo momenti, kogato sam sym bil v elmaza. zatova i mi e kazvala tova, za da me zaboli i da prestana da ia izmychvam. a az biah glupak.
obicham ia. gotov sym na vsichko za neia. veche e kysno da byda neinia myj. no sega sym neiniat myj i tia e moiata jena. ne kato chustvo za pritejanie. ne kato ideiata da se vyrne pri men. dano nikoga ne si pomisli da go napravi. a kato useshtaneto, che veche sym gotov da platia vsiaka cena za shtastieto i. kato tova, che veche nikoga niama da byda tova, koeto biah s neia dylgo vreme nared.
vie prosledihte vytreshnata borba, koiato me nakara da prozra kolko neveroiaten chovek e bil s men. da, iskam da go izkreshtia na vsichki- "janito e nai-neveroiatnata jena na sveta i sym naistina shtastliv, che imah shansa da byda do neia i da byda obichan ot neia!"

# 96
  • Мнения: 819
Е ти направо ме разби! Веднъж казваш,че си водила любовниците вкъщи, сега пък-че ти е била вярна...един път-че трябвало тя да ти се извинява,после-че ти си виновният,а тя едва ли не светица! Е по-объркващо от това-здраве му кажи! Май ти самия не си наясно със ситуацията?  Shocked
А може би щеше да е по-ясно,ако беше писал на кирилица! Ужасно трудно е да се чете тая латиница,честно!

# 97
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Какво нещо е интернет, каква драма, какво риалити.  Thinking
Винаги ми е било странно да водя диалог за лични проблеми във форум. Ъх, излизам да се поразвея

# 98
  • София
  • Мнения: 3 390
Е ти направо ме разби!
Оф,и аз се обърках вече!Досега четох, за да си дам мнението,  ама май ще трябва отначало да започна, че изгубих дирите... newsm78

# 99
  • Мнения: 235
Добре де само не разбрах , след като ти причинява толкова много душевен дискомфорт тази жена , ти какво прави при нея 2 години?????
Или обичаш да ти е кофти ? Или пък не я разбра каква е ? Защото вие мъжете курвите ги надушвате от 100 км , така че съм сигурна че не е последното.
Не разбирам и никога не съм разбирала хора с характер и мислене като твоя , дано скоро да се оправиш и да имаш нормална връзка , от все сърце ти пожелавам

# 100
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Добре де само не разбрах , след като ти причинява толкова много душевен дискомфорт тази жена , ти какво прави при нея 2 години?????
Или обичаш да ти е кофти ? Или пък не я разбра каква е ? Защото вие мъжете курвите ги надушвате от 100 км , така че съм сигурна че не е последното.
Не разбирам и никога не съм разбирала хора с характер и мислене като твоя , дано скоро да се оправиш и да имаш нормална връзка , от все сърце ти пожелавам

Е, па няма да схвана защо една жена нарича друга курва само вследствие четене в нета на някаква история.  ooooh!
А пък на господина бих казала, че нещо, което трае две години, не е задължително да трае доживот и това не пречи тези 2 години да са били добри години, а сега да няма нищо.

# 101
Момичета, в началото на връзката ни ме търсеха жени от предишния ми живот. Те ми пращаха смс или стрели. Е, аз не исках да съм с тях, нито им отговарях положително, но те дълго го правеха. Това явно я е накарало да се опита да ми покаже каква е болката и да видя как да реша проблеа. Аз самият не съм конфликтна личност и не съм груб с хората. Това ми попречи да ги отрежа по някакъв груб начин, който да ги накара да спрат.
А една и сега ми досажда с смси и ми звъни кога ки излизаме близо 3 години, клед като сме скъсали... И то най-грубо си иска секс...
Аз си създадох илюзията, че моето момиче ме мами и й изневерих веднъж. Преди това като стар елмаз маниак си писах с куп жени и другата беше от елмаз... Е, някои от вас също са пристрастени към елмаз, както аз бях тогава. Сега разбирам, че тъпите сайтове за запознанства и чатовете със случайни хора само разбиват една връзка, а и без връзка те изтощават. Видял съм 2 жени, които буквално не могат да приемат света извън нета и си измислят какви ли не конспирации и т.н. Даже сега съм стреснат от това какви могат да станат хората там след време... Поисках прошка, но тя дълго време ми намилаше... До последно даже. А явно , за да си отмъсти, ми каза за "случката в офиса". Едва ли някога е станало или е истина, че е осъзнала какво прави. Няма значение. Тази случка тя я представи, че е била във времето преди моята изневяра. Но идеята е била да ме нарани. Аз, обаче, повярвах и даже реших, че е имало и продължение, защото тя търсеше тоя човек дълго време след това. А може да й е харесало да си пишат. Да, тя го скри от icq и елмаз и влезе в друг сайт, където не би трябвало да подозирам, да си пише с него. И да, тя се запозна с него като отмъщение, но...
Винаги ме е обичала. И ми прости много неща. Аз не бях й простил досега. И вярвах на това, че има други, а мен не знам за какво ме държи при себе си.
Този път разбирам как е станало. Тя ми писа и наистина май е искала да сме заедно, но вечерта е имала първа среща с друг мъж. Отидох при нея, а тя го е чакала. А после моята реакция я е стреснала. А и тя е осъзнала в един момент, че го обича. Бяхме разделени 2-3 месеца. Аз не я потърсих един от страх дали ще ме приеме. Чаках една постановка в театъра, когато голямото й дете щеше да дойде. Но нещо се е объркало. То ме е видяло, но аз не съм. Решило е, че не искам да говоря с него. После аз го видях, но пък то не ми отговори, като го поздравих... В тази каша реших, че вече не искат да ме виждат... После потърсих нея, за да ги видя с децата, преди те да отидат на море, но тя не поиска да ида, защото те страдат за мен... Първата вечер, след като те заминаха, беше пък тази, когато заварих него... И стана една...
Аз ревнувах, тя реши, че съм психясал и я преследвам... Така тя напълно реши да се отдаде на него. И... Виждате какво направих.

# 102
  • Мнения: 619
Добре де само не разбрах , след като ти причинява толкова много душевен дискомфорт тази жена , ти какво прави при нея 2 години?????
Или обичаш да ти е кофти ? Или пък не я разбра каква е ? Защото вие мъжете курвите ги надушвате от 100 км , така че съм сигурна че не е последното.
Не разбирам и никога не съм разбирала хора с характер и мислене като твоя , дано скоро да се оправиш и да имаш нормална връзка , от все сърце ти пожелавам

Е, па няма да схвана защо една жена нарича друга курва само вследствие четене в нета
А пък на господина бих казала, че нещо, което трае две години, не е задължително да трае доживот и това не пречи тези 2 години да са били добри години, а сега да няма нищо.
Точно !
А от мен ....я да се стегнеш,или щ'т не  початкаш малко в ЕЛМАЗА ..?


А една и сега ми досажда с смси и ми звъни кога ки излизаме близо 3 години, клед като сме скъсали... И то най-грубо си иска секс...





еми  щ'то не и дадеш? newsm78


# 103
  • Мнения: 494
Това е точната дума.
Но не бих посегнала на себе си, мазохизмът ми не стига чак дотам. А и на кого ще го накривя всъщност, ако го направя?
По-скоро вече нямам грам скрупули да си разчиствам пътя от пречки, били те и живи хора. Това съвсем сериозно. За толкова години поне в едно съм се убедила - никой няма и да се замисли, ако се наложи да направи същото с мен.

Или или почти всичкол

Общи условия

Активация на акаунт