Номинации за най-голяма муня - № 2

  • 82 303
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Кюфтетата без лук не ги одобрявам Sunglasses

# 721
  • European Union
  • Мнения: 1 361
И ние сме така...уж. Как успяхме 4 човека да ги хапнем и никой да не каже, че нещо им липсва, нямам обяснение.

# 722
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Пекох цяло парче гърди, киснато в марината цял ден, приказка... Heart



Но, уви, остана да измия последствията...
Да отбележа - пекох на хартия за печене, и покрито с алуминиево фолио..
Nature Volcano

# 723
  • Мнения: 10 514
Следващият път сложи фолиото отдолу. Аз използвам само хартия, голямо парче, с което увивам всичко, което пека. Подвивам краищата и защипвам с телбод. Така не се цапа нито тавата, нито печката. Като започне сериозно да изгаря хартията горе, изваждам. Ако е имало много марината или месото е писнало вода, изрязвам дупка в хартията и връщам за още малко да се запече отгоре и да се изпари течността.

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
или в плик за печене  Simple Smile

# 725
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Невероятно, но факт! Умих тавата само с поглед... Стоя накисната за 2 часа и всичко падна... Доволна съм Grinning

# 726
  • Мнения: 7 247
Не започвайте кекс (с), ако сте сложили да варите супа-става на яхния...или поне изключете котлона...!

# 727
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Уф. Измъкнах девойката от училище с хиляди бележки и обяснения. Заведох я на зъболекар и се оказа чи имаме час за 23.06 (и то не за нея а за сестра и и наистина е за 13ч30). Само месеца е грешен. А истинския час на тази девойка е 27 февруари и то 14ч30 (това пък въобще не съм го отразила или записала някъде). Добре че,  се засекохме при секретарката със зъболекарката и тя ни каза да изчакаме, ще ни вмъкне между пациентите.

# 728
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля те, кажи, че става въпрос за профилактични прегледи, а не за належащо или спешно посещение. С тия часове половин година напред ....

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Днес пратих един имейл вместо на Мениджърката към всичките ни офиси в града, колегите тръгнаха да звънят да ми кажат, че съм изпратила имейла по погрешка на тях, голям срам да ви кажа Grinning

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 824
Днес пратих един имейл вместо на Мениджърката към всичките ни офиси в града, колегите тръгнаха да звънят да ми кажат, че съм изпратила имейла по погрешка на тях, голям срам да ви кажа Grinning
Аз преди няколко месеца, вместо до мениджъра, бях пратила имейл до директора. Ставаше въпрос за много важно нещо и ми зависеха бонусите към заплата. Потънах от срам когато получих отговор. Но пък работата ми се свърши за нула време. Heart

# 731
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 408
Не си никаква домакиня, ако по време на кекс не мислиш за супата на котлона.

Вчера отивам на работа - огромна торта с логото на фирмата и балони. Цял ден не намерих време да питам какво празнуваме. Иначе хапнах два пъти. 😁

# 732
  • FRANCE
  • Мнения: 2 206
Моля те, кажи, че става въпрос за профилактични прегледи, а не за належащо или спешно посещение. С тия часове половин година напред ....
Профилактични са Blush , но ни се е случвало и девойката с абцес да и дадат час за след 5 дена (това по френско).

# 733
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ох, бе! За пет дена главата може да е станала на пихтия вече Anguished Колкото и да си плюем тукашното здравеопазване, лекари и зъболекари, ако стане нещо такова, до часове можеш да си на зъболекарския стол. Абсцес! Cold Sweat

# 734
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ох, бе! За пет дена главата може да е станала на пихтия вече Anguished Колкото и да си плюем тукашното здравеопазване, лекари и зъболекари, ако стане нещо такова, до часове можеш да си на зъболекарския стол. Абсцес! Cold Sweat
От личен опит - всеки път, когато някой се оплаче, че е чакал с болки или абцес за час на зъболекар, съм установявала, че или не знае как точно се действа в такива случаи в съответната страна, или знае, но не е действал така. Не съм във Франция, а в Кралството де.

Общи условия

Активация на акаунт