Номинации за най-голяма муня - № 2

  • 82 373
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Ако сега ме питате какво е D panthenol, ще ви отговоря, че нямам представа. Явно преди не само съм знаела, но и съм го използвала, заедно с някакви други етерични масла по някаква може би моя рецепта. Някой ми е лайкнал пост от 2014, три пъти се връщах да видя дали съм го писала аз. Rolling Eyes

Много доволна съм била, взема да видя какво е и за какво е...

# 706
  • Мнения: 451
Mimoza111, 😂😂😂😂 добре печелиш, но аз не се отказвам. Сега, една стара история, даже май съм я разказвала. Прибирам се вкъщи преди години и мама ми прави баница, защото бях студентка и според нея умирах от глад. Та говорим си ние оживено в кухнята, за някакви документи, чудим се къде може да са. Въртим се, бърборим и по едно време тя проверява баницата, вижда, че е готова, взима кърпа и вади ГОРЕЩАТА тава от фурната. Аз съм срещу нея и продължаваме задълбочено да обсъждаме, къде са тези документи. В един миг тя протяга ръце и ми подава тавата, а аз я взех с ГОЛИ ръце. Тавата издрънча на пода, а мен ме чуха през 9 планини. И се провежда следния диалог: защоооооо бе мамооооо ми я подаде????? А тя: ми не знам бе мамо, то защоооооо  я взе??? Хора, пръстите ми залепнаха. 2 муни. Гени, кво да праЙш.
Хихихи хората са казали"Дават ли ти вземай,гонят ли те,бягай", но за горещи тави,никъде,никой нищо не е споменал

# 707
  • София
  • Мнения: 9 550
Сега е момента да си призная, че напоследък често вадя тавите от фурната с голи ръце. Все още се усещам преди да съм ги хванала истински и нямам поражения.
Миналата седмица тръгнах да пресичам улицата без да се огледам.
Срам ме е да изброя какви други ги творя напоследък ежеминутно почти.
Май имам остра нужда от почивка, но това няма как да се случи.

# 708
  • Мнения: 12 775
С тавите друг номер си правя редовно, хем знам че не бива така... от опит, естествено. Посягам да извадя тава от фурната, обаче понеже току-що съм си подсушила ръцете в кърпа, що да не посегна с кърпата да хвана горещото... Е, влажна кърпа не изолира много, да знаете Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 1 395
Преди години, с бебе и бременна, ако е извинение, проверих дали олиото е горещо като топнах пръст вътре. Е, горещо беше. А който е нон-стоп с дълги нокти знае как се изнежва кожата отдолу и как боли олиото под ноктите 🙄

# 710
  • София
  • Мнения: 4 301
Няма да ви занимавам много. Само едно изречение: "Когато сложите ядене в скарата и го забравите за около половин час се получава това."
Добре, де - две изречения: И в кухнята в дома Ви се носи бял дим"...


# 711
  • Бургас
  • Мнения: 824
Няма да ви занимавам много. Само едно изречение: "Когато сложите ядене в скарата и го забравите за около половин час се получава това."
Добре, де - две изречения: И в кухнята в дома Ви се носи бял дим"...



Това е трябвало да бъде?

# 712
  • Мнения: 10 606
Печена тиква?

# 713
  • София
  • Мнения: 4 301


Мнеее.
Задушено-печени зеленчуци - картофи, моркови, нахут, чушка, броколи, брюкселско зеле и лук...

# 714
  • Мнения: 1 918
Това ако е тавата от печката, много чиста, браво 😁

# 715
  • Мнения: 39 315
Това е подложка на парти грил за сандвичи

# 716
  • Мнения: 1 918
Аа, да, вярно. Пак евала. Моите от опитите ми не подлежат на чистене.

# 717
  • France
  • Мнения: 12 569
Не знам какво е било, но сега прилича на ядрено гориво Joy
Пробвай да го продадеш в dark web-а може и някой пишман терорист да се хване на уловката.

# 718
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Нова съм на работа. Ще ви спестя пететажния паркинг, влизането с 4 различни карти и логването на още 4 места с различни пароли. Ежедневното мунстване ми е предпрограмирано.

Днес ми звъни клиент с някакъв проблем. Компетентно звучаща му нареждам да започне да прави еди какво си, което на него му отваря работа, но често решава проблеми а и на мен ми печели време да видя какво става всъщност. Той се съгласява охотно.

Та откривам в системата, че проблемът му е съвсем друг.

- Ало, много се извинявам, това, дето го направихте сега, го направихте напразно, защото е нещо съвсем друго.

- А, спокойно, аз и без това не ви послушах.

Rolling Eyes Joy

За момент си помислих, че говоря с мъжа си.

Знаят си ни те, кога говорим глупости, но се усмихват и не спорят излишно. Laughing

Доста се посмяхме.

# 719
  • European Union
  • Мнения: 1 387
През седмицата почти нямам време за готвене, затова в събота обявявам, че изпълнявам на всеки по едно кулинарно желание. Те пък нямат никаква фантазия - ММ си пожела пилешка супа, а детето - кюфтенца. Първо слагам супата. Нарязвам с чопъра (не съм сигурна така ли се казва, въпреки че ми е незаменим помощник) една глава лук и я слагам в супата. Нарязвам още една и премествам машинката на обичайното ѝ място, докато стане време за кюфтенцата.
Преди малко съвсем случайно погледнах и лука още си стоеше в чопъра Hushed

Общи условия

Активация на акаунт