"Селски" номера и пинизи - тема 2

  • 398 181
  • 5 956
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Няма шанс да не знае - имаше си екселска таблица с рожденни и имени дни женицата. С известяване, червени флагчета и подобни. Ако и в счетоводните въпроси задълбаваше така ....

На теб не ти е било до смях,ама аз с глас се смея на шефката ти!
Няма такъв образ!

# 1 996
  • Мнения: 352
Мразя ги тези офисни активисти и рождените дни. Не обичам да празнувам рождения си ден и бързо ги отучих да ми напомнят, да ми купуват подаръци и да ми събират пари.
Но най-селско ми е да се обсъжда кой колко и как е почерпил. Чувала съм жени с претенции да се жалват, че секретарката в офиса била взела само сладки, соленки и безалкохолно, а те като черпели имало еди какво си.

# 1 997
  • София
  • Мнения: 19 249
Да ви кажа, има го и обратният момент, когато се знае, че по повод се черпи и съответно събират пари - човекът да донесе колкото за Бог да прости.

# 1 998
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Еййй,много прост народ имало все още...
Не знам колко безмозъчен трябва да си за да правиш такива малоумщини 😤
Съседът срещу нас решил да си сменя вратите...докараха му ги,всички инструменти,врати и др.стоварени в общия коридор и пред моята врата,взеха да ги режат в 14ч,преди малко приключиха...дъщеря ми излиза,не може да мине,пред нас барикада от боклуци,а като погледнах подът,ужас,целият покрит в ситен талаш...Питам ги защо пред нас,а не вътре,гледат тъпо....щели да почистят..Сега си тръгнаха,измели,но подът,скоро боядисаните стени и цокъл,моята врата,всичко в дебел слой прах 🤮
Взех да мия,з-то Мм ако види това ще им направи ужасен скандал...Правили сме ремонт над 5 пъти от както сме тук,но всичко вътре е ставало,на никой не сме цапали така...

# 1 999
  • Мнения: X
Стара „клюка„, но не се сдържа да покажа наглостта на шефа на показ.
След нова година с моята колежка бяхме извикани от шефа на разговор. Бяхме смъмрени, че не правим нужния за месеца оборот, който в тази криза е ужасно завишен и то с цел да не си достигнеш таргета. С бонус от 200 лв няма да умра, но си вредя на здравето с тях и без тях.
След като изслушах колко е велика фирмата му и как няма друга в цяла Европа. Е, да, няма . Два пъти да ти объркат заплатата и да ти платят по-малко, да работиш повече, да лъжеш клиентите. Не знам къде по чужбина може да го има освен тук.
3ти месец не съм получила копие на трудов договор. Явно при напускането ще трябва да си го искам.
Понеше по думите на шефа не съм покривала разходите, които фирмата прави за мен , огромната сума от 180 лв осигуровки, ако трябва да плаща цялата сума , която укрива от мен и НАП под формата на бонуси нямаше да е т ол кова отворен. Няма кой да го натисне и да плаща като всички чужди фирми . За днес оборотът му над 10 000 лв. Достигал е много повече. И това е кеш.
Онлайн магазините му бълват поръчки. Както и ужилени клиенти. Но това не ги засяга. Важното е да гепят парите и да обяснява как 180 лв са много пари за него.
Ами да спре на жената си ботокса че да спести.
Добре че идва края на месеца да си пусна едно предизвестие и да се оправят.

# 2 000
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Ти не беше ли в банка, бе, Ягодке, или бъркам?

# 2 001
  • Мнения: 39 296
Явно е сменила.

# 2 002
  • Мнения: 11 671
Ти не беше ли в банка, бе, Ягодке, или бъркам?

Ми, че то в банката оборота е над 10 000 на ден и имат онлайн обслужване, както и недоволни клиенти 😂 Whistling

# 2 003
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
С теб колежката с евтината боя ли беше?

# 2 004
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С теб колежката с евтината боя ли беше?
И с хазяйката с мръсните чинии.

# 2 005
  • Мнения: 859
Аз пък вчера, докато си плащах едни сметки през кештерминал в клон на мобилен оператор станах неволен свидетел на следната сцена. Една от служителките на каса дойде при друг служител да си говорят. Докато му се обясняваше на висок глас (на мен това ми привлече вниманието) как не издържа с таргетите и трябва да се направи нещо, за да видят шефовете им, че не е възможно да се постигнат, направо се разплака...

Честно, заради постоянните им агресивни агитации за планове и промоции, избягвам да плащам сметки по такива места от години. Знам, че им е задължение и съм се чудила на акъла на измислилите подобни неефективни методи за събиране на клиенти. Има тотално обратния ефект.

Явно и по други места е така...

Съсипват хората от работа, тормозят ги да изпълняват "таргети", те заради бонусите пък досаждат на клиентите си...

Не е селски номер, а престъпление.

# 2 006
  • Мнения: 5 002
Заради това досаждане с промоциите не стъпвам в офисите на никой мобилен оператор.Веднъж на две години за подновяване на договора.

# 2 007
  • София
  • Мнения: 3 159
И аз имам подобни наблюдения за операторите, най-вече по моловете служителите очевидно няма как да продават. Скоро ходихме да връщаме оборудване, момичето като чу за какво сме, просто избухна. Ей-така от нищото, абсолютно непровокирано. Накара ни се едно хубаво дето не сме били застанали където трябва и каза че не може да ни обслужи, дойде друга.

# 2 008
  • Мнения: 10 797
Ами това си е чиста селска проява!!! Не можела да ви обслужи, ама ако идвахте за нов план, щеше челни стойки да прави. Като лъжат хората що не реват, тогава потриват ехидно ръчички и си харчат бонуса, ама като няма будали - ревяла... Да, знам, че е фирмена политика и ги съсипват с изисквания отгоре, но и за това аз не работя на такова място, защото не съм достатъчно безочлива да нахалствам и да лъжа.

# 2 009
  • Мнения: 580
Избухнала е, защото им е като черна точка в месечния таргет. Те са длъжни да лъжат, мажат и манипулират, докато се откажеш да прекратяваш договори. Моя близка работеше в оператор и ми е споделяла много от правилата им. Тя беше дори смъмрена, че не пробутва на възрастни хора “безплатни” бисквитки за интернет и втори карти. Трябвало да се вдигат резултатите на офиса им...

Общи условия

Активация на акаунт