"Селски" номера и пинизи - тема 2

  • 419 284
  • 6 197
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 918
Ма ко много ясно е обяснила това, което мисля. Освен това моя служебен паркинг е в Пловдив, а аз съм на 300км. Що пък да не я оставям всеки ден там, а

# 391
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ма ко много ясно е обяснила това, което мисля. Освен товари моя служебен паркинг е в Пловдив, а аз съм на 300км. Що пък да не я оставям всеки ден там, а
След като от фирмата са ти предоставили автомобил, съответно трябва да ти предоставят и служебно парко-място или гараж. Или по-скоро са безотговорни спрямо имуществото си?

# 392
  • Мнения: 1 918
Направили са ми каско.

# 393
  • София
  • Мнения: 8 942
Ма ко много ясно е обяснила това, което мисля. Освен товари моя служебен паркинг е в Пловдив, а аз съм на 300км. Що пък да не я оставям всеки ден там, а
След като от фирмата са ти предоставили автомобил, съответно трябва да ти предоставят и служебно парко-място или гараж. Или по-скоро са безотговорни спрямо имуществото си?
Продължаваш да дълбаеш. Парко място ти осигуряват до офиса, не са длъжни навсякъде където ходиш да ти плащат/осигуряват такова. Нали има застраховки, каква безотговорност има в случая.

# 394
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Емоки, водиш спор на инат, виждаш, че не си прав, но продължаваш да дълбаеш. По селски.

# 395
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 106
Ма ко много ясно е обяснила това, което мисля. Освен товари моя служебен паркинг е в Пловдив, а аз съм на 300км. Що пък да не я оставям всеки ден там, а
След като от фирмата са ти предоставили автомобил, съответно трябва да ти предоставят и служебно парко-място или гараж. Или по-скоро са безотговорни спрямо имуществото си?

Може ли извадка от закон, който го изисква. Алинея, член, нещо?

# 396
  • Мнения: 27
Леле ... Три страници с оплюване на съфорумка и още две с решаване на такъв тежък казус - "къде трябва да си паркираш служебния автомобил". Безсмислено заяждане ... Понякога мислите ли като пишете из форума?! Сърдете ми се, но много често имам чувството, че тук масово членуват само разни лелки тип стари моми и то в менопауза, чийто единствено занимание е да се правят на интересни и да обясняват с какви селяни са заобиколени. И за да не е спам - това пък е което аз намирам за селско!!!

# 397
  • София
  • Мнения: 11 532
Сърдете ми се, но много често имам чувството, че тук масово членуват само разни лелки тип стари моми и то в менопауза, чийто единствено занимание е да се правят на интересни и да обясняват с какви селяни са заобиколени.

Така си е. И са злобни, и завистливи Grinning

# 398
  • Мнения: 10 920
Разчупвам драмата с пакирането Grinning
Представете си картинка - колело, мъж и дете отзад. Кое е селското? На тонколонка дъни най-долната чалга на света и целия център ехти, когато преминават въпросните хора. Това е всеки ден. Не, че ако дънеше Моцарт, щеше да е проява на добър вкус, но кючеци от типа „Тез червени домати”... И отзад 10 годишно, какво възпитание получава въобще... Всеки път му се чудя на акъла на този баща. Понякога след тях ги следва и второ колело с майката и още едно дете..

Буквално такива песни се разнасят от това колело.. Само един път чух на Криско "Да или не", чак се учудих Grinning Grinning казах, че този ден явно им е ден за култура Grinning

Последна редакция: сб, 11 яну 2020, 17:36 от Не се сърди, човече

# 399
  • Мнения: 13 455
Леле ... Три страници с оплюване на съфорумка и още две с решаване на такъв тежък казус - "къде трябва да си паркираш служебния автомобил". Безсмислено заяждане ... Понякога мислите ли като пишете из форума?! Сърдете ми се, но много често имам чувството, че тук масово членуват само разни лелки тип стари моми и то в менопауза, чийто единствено занимание е да се правят на интересни и да обясняват с какви селяни са заобиколени. И за да не е спам - това пък е което аз намирам за селско!!!

Ха-ха, проблема е, явно че някои могат и да мислят, не измислени историйки не хващат дикиш.

С език подходящ за махленска седянка Simple Smile да даваш квалификации само ме разсмя. Права си не ти е мястото тук.

# 400
  • Мнения: 82
Ето информация за домуване на служебни автомобили на квартални паркинги https://dariknews.bg/regioni/varna/pogvat-sluzhebnite-avtomobili … -parkingi-1576415
Малко хора знаят, че след сигнал от съсед, ще последва глоба Simple Smile

# 401
  • Мнения: 1 918
А за тези извън община Варна ?

# 402
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Това е някаква общинска наредба за Варна, която няма силата на закон. Споменава се например алеи за паркиране, които тук няма.
А това
Цитат
В нея е записано, че домуването на товарни автомобили (както често се регистрират служебните коли) по улици, вътрешно комплекси алеи и паркинги, тротоари е забранено
просто няма как да стане. Не знам къде регистрират леки коли като товарни, но това в КАТ няма как да се случи, лек автомобил да е регистриран като товарен. А един автомобил се определя като товарен или пътнически само и единствено по талон. Затова и не се спазва явно, защото има безброй дупки тази наредба

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Добре де, Хибискус нали каза ,че живее в провинцията, не знам какво точно има предвид, но съм родом от малък град, честно казано там платени и охраняеми паркинги няма.

# 404
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Емоки, водиш спор на инат, виждаш, че не си прав, но продължаваш да дълбаеш. По селски.
По-скоро по шофьорски/тираджийски.

Общи условия

Активация на акаунт