Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 011
За педиатрите в София мед (Люлин) - аз съм доволна от Иванова, няма много пациенти, обръща внимание, вдига си телефона, винаги е отзивчива.
За бельото - аз не нося нищо стягащ, стягащ колан си бях купила и го сложих само на изписването..
Аз моята мишка още не я слагам седнала (5м и 8 дни). Тя през повечето време вдига главата все едно да прави коремни преси, но дотам.
За уреда на авент - и на мен ми се искаше да го имам, но ще си ползвам райс кукъра за варене на пара и блендер за пласиране..
Аз да се похваля, че роботът (на кратко роба), върши чудесна работа, много добре чисти, събира доста косми и прах. Като недостатък мога да кажа, че е хаотичен, минава навсякъде, но коридора го чисти по 7 пъти. Но за толкова пари толкова.
Кой модел е Роба? Аз вече от толкова сравнения м/у моделите луднах. Ако скоро не избера,мъжът ми ще се откаже от покупка😊
Какъв ти беше робота? Аз реших да си взема някой еврин, да събира само косми и прах. Гледах в емаг на черен петък, най-евтиния беше 80 лева...влезнах в али експрес и си го поръчах същия едно към едно, същата марка и характеристики за 20 долара. Имаше 2800 продажби и 560 ревюта с максимален брой звездички. Да видим какво може:)

# 676
  • Мнения: 370
Ditmade ще споделиш дали си доволна от робота като пристигне Simple Smile
За педиатрите в София мед (Люлин) - аз съм доволна от Иванова, няма много пациенти, обръща внимание, вдига си телефона, винаги е отзивчива.
За бельото - аз не нося нищо стягащ, стягащ колан си бях купила и го сложих само на изписването..
Аз моята мишка още не я слагам седнала (5м и 8 дни). Тя през повечето време вдига главата все едно да прави коремни преси, но дотам.
За уреда на авент - и на мен ми се искаше да го имам, но ще си ползвам райс кукъра за варене на пара и блендер за пласиране..
Аз да се похваля, че роботът (на кратко роба), върши чудесна работа, много добре чисти, събира доста косми и прах. Като недостатък мога да кажа, че е хаотичен, минава навсякъде, но коридора го чисти по 7 пъти. Но за толкова пари толкова.
Кой модел е Роба? Аз вече от толкова сравнения м/у моделите луднах. Ако скоро не избера,мъжът ми ще се откаже от покупка😊
Какъв ти беше робота? Аз реших да си взема някой еврин, да събира само косми и прах. Гледах в емаг на черен петък, най-евтиния беше 80 лева...влезнах в али експрес и си го поръчах същия едно към едно, същата марка и характеристики за 20 долара. Имаше 2800 продажби и 560 ревюта с максимален брой звездички. Да видим какво може:)

# 677
# 678
  • София
  • Мнения: 888
Този е да. На нас ни го дадоха, изхранил е поне 3 бебета, но ако бебето яде с охота домашни манджи, покупката е оправдана.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 099
От снощи бебчо ака твърдо и се напъва много. Дали е от банана дето яде с кашата?! Не е имало черни нишки както беше писал някой. Ябълката и тя май запичаше? Аз имам една опаковка Омнибиотик Панда, но не съм го ползвала никога. За такива случаи ли е?

И едно въпросче за "въвеждането на зеленчуци". Всеки зеленчук ли се въвежда самостоятелно + кърма/АМ? Защото аз бях останала с такова впечатление и така процедирам с новите неща, а една приятелка ми каза да действам смело и да си добавям нови зеленчуци към обикновеното пюре с вече познати такива. Ех, това мамите на две деца са много по-смели. Аз като цяло съм си много колеблива и притеснителна и дълго обмислям разни неща. А месото в 6 месец ли е?

# 680
  • Мнения: 560
Бананът и кашите запичат. Въведи си сини сливи или круши, аз така спасих положението от моркова и оризовата каша, които я запекоха. Всичко ново давам по 3 дни и минавам на следващото. Новите ги комбинирам с вече въведените. Месото на мен педи ми каза 6ти месец, което е след няколко дни, но аз захранвам от 5м. и съм заместила 2 хранения: на обяд зеленчуково пюре, следобед - каша с плодово пюре. И аз се поколебах дали да не въвеждам през 2 дни, но реших да не рискувам. Някои и по 5 дни въвеждат всяка храна.
Ябълката май се отразява на всеки различно.

# 681
  • Мнения: 42
Момичета,искам да попитам някоя давала ли е каша от елда за първа каша?Нещо не ми се иска да започвам с оризова.На 5ти прави 6м малката и има заместен обяд със зеленчуково пюре.Другата седмица смятам да започвам с каша и се колебая все още каква да бъде.Може ли да ми дадете идеи какво друго може следобед освен каша.На баткото съм правила грис с адаптирано мляко ,но не помня кога започнах

# 682
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Момичета, когато сте семейно в колата къде се возите, отпред до таткото или отзад при бебето?

# 683
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Момичета, когато сте семейно в колата къде се возите, отпред до таткото или отзад при бебето?

При бебето отзад винаги!

# 684
  • Мнения: 439
И аз съм винаги при бебка отзад, без значение дали в нашата или на баща ми колата

# 685
  • Мнения: 787
И аз с бебето отзад.

# 686
  • София
  • Мнения: 888
До бебето се возя.

# 687
  • Мнения: 620
И аз, и аз!

# 688
  • Мнения: 3 285
В колата - отзад при бебето.
За робота - ILIFE V7s Plus - с моп и сухо почистване (238 лв ми излезе с доставка до нас), в емаг са около 400 лв. Иначе за тези, които избират, добре е да има Централна четка (да не е само с му стачки-ditmade предполагам твоя е такъв). И по-висока всмукателна мощност най-добре, ама зависи от бюджета. Моя е с 600ра,но много добре обира.

# 689
  • Мнения: 458
Здравейте мами, ние най накрая бихме последните ваксини и сега дебна за температура, а иначе е голям киселяк, но дано минат леко.
Като сме с моя мъж винаги се возя отзад при бебо, като карам аз в началото беше отпред до мен, а сега е отзад с батко му и се забавляват взаймно.
Аз нещо съм забравила изцяло това захранване. За сега сме следобед на каша, останалото е АМ, но ми е много интересно след като го за храня и с зеленчук на обед, после какво следва....
Само с две заместени хранения ли остава и до кога? Спомням си че баткото на 1 годинка ядеше мляко само вечер преди сън, но какво е ял останалите 4 пъти ми е пълна мъгла 😲🤔

Общи условия

Активация на акаунт