"Защо жените избивате комплекси на чужд гръб"

  • 4 798
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
.
Моля всички ви след мен да се представите така, както аз го направих - благодаря ви. Mr. Green

Има теми за представяне - ходи чети, ако си нямаш друга работа  Wink
А по така подробно даденото описание току-виж някой те познал:)))))))

Ето още нещо,което не разбирам в жените-зеленото човече е символ на какво,като емотиконка?Извинявам се пак,че не разбрахте хумора-мисля,че е ясно,че не очаквам всички да се представят един по един,та да ме пращате да чета теми с представяне.
Т.нар. от вас хумор наистина е неразбираем! като не се очаква всички да се представят, защо го пишете? newsm78
Надписът ви "истински мъжкар" проява на комплекс ли е или национално представителна констатация?
А жена ви знае ли, че в момента се упражнявате във форума?

# 16
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На собствен гръб комплекси трудно се избиват. Пък и не виждам някой да се е изгърбил от избиване на комплекси върху му.
Жена, от бялата раса, зодия телец с асцендент телец, с дете с подобни координати, но от мъжки пол, бялата раса. Умерено комплексирана търси гръб да поизбие малко от гадниците  Mr. Green
Хохохохо

# 17
  • Мнения: 35 968
поредната безумна тема  Joy

признавам си, виновна съм за всичко описано, а и за куп неописани неща smile3502

тези дни изглеждам така:

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ей, ше се избиете, бе!
Внимавайте:))))))))))))))

После пред кой ще си мерят пишките мъжовете?

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
искаш да те мъча, да те шляпам, да те шляпам  Mr. Green

Уф, насрамих и съм в лигаво настроение, много лошо за моите комплекси

# 20
  • Мнения: 46 518
... А може би, анонимността ви дава сила и се чувствате непобедими и единствени?Или когато си анонимен избиването на комплексите не се приема за такова - защото липсата на реалност го изключва? ...

Тази тема явно е насочена към анонимните  Laughing

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
леле представям си моя да седне да пише такива теми  Joy Joy Joy ънбеливъбъл!

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
леле представям си моя да седне да пише такива теми  Joy Joy Joy ънбеливъбъл!

Само истинските мъжкари пишат такива теми.
Ти къде се буташ?

# 23
  • Мнения: 3 091
леле представям си моя да седне да пише такива теми  Joy Joy Joy ънбеливъбъл!
хаха! такъв бой ще изяде... мъжкарят му нйеден!

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Защо искаш да се представяме както ти си направил, любопитно ми е.

За мен са несериозни твърденията ти, "жълтия". Намирам го за разнообразяване на скучния следобед това, да изсипеш половин страница обиди и критики срещу неизвестни 20 000 потребители и да им кажеш "айде, признайте си защо сте такива".

Няма човек без комплекси.
Тук  е както навън, има леки и тежки характери, свидливи, весели, разговорливи, хапливи и т.нат.

 smile3546





# 25
  • Мнения: 1 533
Аз съм любопитен коя е жената Thinking

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте!
Първа точка.
Хайде аз ще се представя!
Живея в двустаен апартамент без двор, очакваме дете, не сме женени, но много се обичаме! Ходя на работа, не съм хаймана, въпреки неразположения по време на бременността!

Много съм тъпа, но някой би ли ми обяснил за какви комплекси и анонимни неща си говорим, за да мога да мина към втора точка  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 091
Аз съм любопитен коя е жената Thinking
Мани, зАрежи! и без това е голям срам! тя жената, надявам се, няма нищо общо с литературните опити на супруга...

Жълтия, наистина много лошо начало - трябва да ти се отчете!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, коя  е жената, разследване трябва!

# 29
  • Мнения: 1 427
Добре де,аз пък като по-наивничка никъде не виждам да се избиват комплекси.Може би защото подхождам с доверие дори и към анонимните.И не знам дали е плюс или минус тази черта newsm78Иначе ,понеже питаш,съм просто щастлива жена .И не избивам комплекси,още по-малко тук.

Общи условия

Активация на акаунт