Професионални серии за коса 129

  • 45 844
  • 778
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 839
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е скоро от HQ с  превозвач? Преди поръчвах до България, но сега сумата за БД не ме устройва. Само че някои от сайтовете, не доставят до превозвачи и се чудя, дали и HQ не е от тях.
Поръчвала съм през Габко

# 271
  • Мнения: 1 095
Скрит текст:
Кой ви е любимият финиш за тънка коса? Аз последно бях доволна от MOROCCANOIL TREATMENT LIGHT, но гледам са пуснали в Арлен Давинес и се чудя за Davines Liquid Spell, а и Alterna Kendi Dry Oil Micromist е намален... И моля, помощ Flushed
За GG съм супер щастлива, че ги пуснаха на такива цени, поръчах 10бр от почистващия балсам, един от топ продуктите за коса за мен евър! Чудя се за маската им за скалп и другите им неща, които са намалени, но са все неща, които пуснаха след като продадоха бранда и нищо не съм опитвала.
10бр. 🙀

Дори с моята тънка и не много гъста коса това не е най-икономичният продукт, дори на опаковката пишеше нещо от рода на "щедро количество"



да, този е

# 272
  • Мнения: 844
Много съм доволна от HQ, всичко дойде изключително бързо.
Термозащити имам, сега чакам даже още една и ще пиша като я пробвам! Но ми трябва нещо за краищата, хвърчат яко.. но всичко много ми омазнява
Да ви се оплача - бях на фризьор, какво й стана на тая жена като резна едни 10см сърцето ме заболя... А уж само за оформяне

# 273
  • Мнения: 1 666
Да ви се похваля и аз какъв ритуал си спретнах днес Hug
Омазах дължините с Еластайзър екстрийм,а корените - с ексфолианта GG. Поседях час и измих с Ланза мойсчър, сложих детанглъра на JMO, свърших си другите неща и го отмих. Продължих с ампулката Наши филър, като направих загряване с пресата на най-ниски градуси, обвита в алуминиево фолио (както беше показано в едно клипче по-назад в темата). Та поседях още малко и отмих. За финал сложих серумът Ланза нийм плент и малко Нектар термик и изсуших със сешоар. Косата ми стана толкова прекрасна, че дори не мисля да я изправям Heart Eyes

# 274
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Цялата козметика на Oway е приказка.Боите с всякакви плексове сме ги пробвали....чудесно си се разбират/Миналата вечер бях на фризьор и се боядисах със 7.35 на Oway -невероятен цвят се получи -жъна комплименти поголовно 😊😊😊
Харесва ми това в козметиката,че хидратацията си е хидрарация,протеина си е протеин....няма половинчати изпълнения.

 Благодаря ти  Hug. Поръчах ще ги тествам веднага,че ми е време за боя.

 
 

# 275
  • Мнения: 2 442
Момичета,как си боядисвате косите до нива 9-10,и то с безамонячни бои,без да обезцветявате?Мойта все става една оранжева,а боите ми са амонячни Cry От както спрях кичуросването,не мога да я докарам на цвят.Миналата седмица ходих на фризьор...същата работа

# 276
  • Мнения: 2 963
Ниво 9,10 се получава с оксидант 30 ако нямате бели коси.С по-нисък оксидант става ‘ромско’ русо....тоест оранжево....😊

# 277
  • Мнения: 75
Според вас трябва ли да ползвам шампоан за дълбоко почистване, след като от половин година ползвам ампули против косопад? Досега не съм ползвала, но прочетох че помагат при мазен скалп, та се чудя между Label.m, Napura и Mediceuticals. С чувствителен скалп съм и леко ме е страх.

# 278
  • Мнения: 2 442
macadamia с 30-ка се боядисвам.Две фризьорки до сега ме боядисваха,аз сама се правих...нищо.Бели косми нямам кой знае колко.

sunnily ами то даже е добре да ползваш ДПШ,моя скалп също е чувствителен,но Лейбъла ми действа много добре.От повечето шампоани ме сърби скалпа,този ДПШ е топ.Другите не съм ги ползвала за съжаление.Но намерих и аз един сайт и ще си поръчам и Меди,Напура няма от къде да я поръчам освен от ЗР.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 21:56 от VanessaDE

# 279
  • Мнения: 2 963
Фризьорките й “баят” на боята 😁Аз веднъж пробвах сама и нищо не ми се получи,а действах точно като тях...и със същата боя и оксидант 👌

# 280
  • Мнения: 2 442
Четох,че твоята боя се смесва с нещо,когато се изсветлява косата до такива нива,боже не запомних как се казва,нещо си "милк" май беше.Та то действало като изсветлител.Знаеш ли нещо по въпроса?Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 1 325
Момичета,как си боядисвате косите до нива 9-10,и то с безамонячни бои,без да обезцветявате?Мойта все става една оранжева,а боите ми са амонячни Cry От както спрях кичуросването,не мога да я докарам на цвят.Миналата седмица ходих на фризьор...същата работа
Ползвам Inoa, безамонячна, с 9%оксидант, винаги става страхотен цвят, покрива страхотно и бели, и оцветени коси😁, издържа ми около 4 седмици, а я мия през ден или два косата.

# 282
  • Мнения: 2 963
Само боя,оксидант и някакъв плекс-това ми слагат...

# 283
  • Мнения: 2 442
Cry що за коса имам аз...
Благодаря момичета,да не разводнявам темата повече

# 284
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ванеса аз се боядисвам сама. Ползвам всякакви бои даже и полудрогерийни от сорта на Jungle Fever и Олиесета. Основата ми е 5-ца с упорит рижав пигмент. Боядисвам се с 30-ка с номера 9 и 10,но слагам винаги двоен оксидант независимо какво препоръчва производителят т.е. като за супер изсветляваща боя иначе корените ми стават цвят Кума лиса  Laughing. В Германия се боядисвах с Кастинг от Реал и като се прибрах много страдах от факта,че техните дрогерийни бои са нищо общо с нашите.
 Сега ще видим с Oway каква ще я свърша. Поръчах за всеки случай и 30-ка и 40-ка оксиданти. Понякога ги смесвам когато не съм сигурна в боята.
 

Общи условия

Активация на акаунт