Професионални серии за коса 129

  • 45 912
  • 778
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 422
На мен тази снимка ми изглежда доста подобрена с фотошоп. Надали има реален човек с толкова лъскава коса.
Сигурно е така. Просто аз от всичките реклами на K Water очаквах нещо мноого Уау

# 331
  • Мнения: 3 027
Има и терапии с УАУ ефект. Аз с тази на Алфапарф си докарвам такъв. Позната фризьорка пък качва клипчета след кератинова терапия пак със страшен блясък...та има, де.
Явно Искрица не е хванала хубаво светлината, но на живо ще си е ок.

# 332
  • Мнения: 1 666
Явно аз не съм виждала такива коси Grinning
Извинявайте.

# 333
  • Някъде там
  • Мнения: 4 831
Не се засягам.
Косата ми е супер изтощена и на нацъфтяла и накъсана от химеото(може би).
Ще се оправи ,Надявам се.
За сега се радвам ,това  е най доброто ми състояние от месец и
 насам
Поръчах си това

И още две маски пак от същата серия.

# 334
  • Мнения: 844
И аз си взех същата серия, но още не съм стигнала до нея да я пробвам. Колкото до снимки и клипчета светлината (светкавица, насочено осветление) много манипулират вида. Имам снимки с и без светкавица (с един и същи телефон в интервал от 2 минути) на едната косата ми е нищо особено, слабичка и тънка, а на другата супер лъскава, пригладена

# 335
  • Мнения: 31 230
На горната снимка косата е направо пластмасова. Има много блясък при К Water, но чудеса не очаквайте.

# 336
  • Варна
  • Мнения: 7 706
 Много се дразня от подобни фотошопски преиграваници. Вероятно  ефектът от К Water се преекспонира-нормално е/иначе как ще се продава тая безумна скъпотия  Laughing/,но косичката на Искрица е ОК,а и щом тя се харесва е още по-ОК.
 Сега да кажа за Oway ....
 Оксидантът дойде в кафяви пласмасови твърди шишета като едновременшен сироп за кашлица  Laughing. На всичкото отгоре и твърди. Боята е ОК със срок ноември 21г.Оксидантът е гъст,ама много гъст има консистенция на маска за коса от сорта на терапист. Няма да ви казвам как се изкарва от шишето.
 По принцип от стандартна боя да речем Колестон ползвам половината с двоен оксидант или общо 90мл. и ми стига доволно за корен и обливка. Е тук смесих 40мл. боя/по 20 от 90.0 и 10.1/ и 60мл. оксидант. Реших като за първи път да спазя упътването но пък смесих 9 и 12% по равно. Получи се мега гъста смес много по-гъста от всички бои,които съм ползвала до сега и имам чувството,че ми дойде малко. Успях да се намажа де,но аз обичам да има богато. Въобще не мирише на стандартна боя. Не люти на очите,не щипе на скалпа. Много комфортно е усещането като цяло. Стоях 40мин. за корен и още 10мин. с обливката. Коренът се изсветли идеално,белите коси са покрити без забележки/това е целта на 90.0 и си свърши работата/При другите бои правя препигментация с чиста осмица защото каквото и да съм ползвала не се справя с бялото в корена. Тук не се наложи.
 Измих с Урбан шампоана на Шу и маската след това. Косата е плътна и жива има си и блясък доволно.
 Като цяло съм повече от доволна. Получи се много хубав равномерен цвят с оттенък различен от всички други 10.1,които съм ползвала. Някак златно перлена стои. Няма ме в снимането никак затова ще ви спестя снимките.
 В заключение-боята е попадение,наистина е добра и се радвам,че я пуснаха най-накрая за свободна продажба.

# 337
  • Мнения: 2 971
Stuck Out TongueStuck Out TongueХммммм......от кога ви пее радиото за Oway........Stuck Out Tongue
.....и асвен всичко останало,когато боята се отмива,косата не стои като изпран китеник,а цветовете са супер натурални и естествени....като след фризьор

# 338
  • Мнения: 293
Аз го използвам в момента, някъде 4-5 пъти съм го ползвала, заедно с ампулите за косопад. Но не мога да преценя дали ми действа все още. От ампулите косата ми се омазнява и трябва на всеки два дни да я мия
И аз за сега не виждам ефект, даже мога да кажа, че ми се увеличи косопада от него и имам усещането, че ми премива косата. Също съм го комбинирала с ампулите за косопад (вече използвах 5) и ефект кой знае какъв няма Sad

# 339
  • Мнения: 4 247
Принцесо, толкова омайно си разказала за Oway, че ще ме вкараш в разход, виждам, че имат синьо-черно. Heart Eyes Само не мога да разбера, ако сложа половин боя с колко оксидант да смеся Grin и 6% ли да е?

# 340
  • Мнения: 1 095
код за 10% в Арлен, хваща на Алфапарф - FNL10

# 341
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Измиха с шампоан за мазни корени на първо измиване а на втора с терапист.
Може ли някой да ми обясни каква е идеята на това двойно миене с различни шампоани? И двата ли се нанасят в корените и по дължините или само първия?

Какви са + на професионалните бои пред дрогерийните такива ( да кажем на Лореал)? По щадящи за косата, по добър цвят или нещо друго?

Искрица, откъде си купи продуктите на Керастаз, които си показала?

# 342
  • Варна
  • Мнения: 7 706
 krystal93  Laughing под заглавието на темата има няколко реда,в чиято истинност се убеждавам всеки път когато натисна бутона плати  Joy. Тая тема не е за хора опитващи се да пестят  Wink.
 Боята е 100мл. значи на половин боя 75 мл. оксидант демек половин шише. Не съм в час с тъмните цветове но 6-ца би следвало да е.

  Mikkey двойното миене с различни шампоани аз лично си го открих сама/не,че съм открила топлата вода де/ и всичко дойде от шампоаните на Напура. Те се нанасят на суха коса като преуош и са си грижа за скалпа. Та първо мия скалпа с напура и после дължините да речем с Керастаз. Идеята е,че повечето хубави шампоани са силни и разказват играта на скалпа при двукратно шампоаниране. За момичетата с проблемен скалп това е варианта да ползват хубавите шампоани.
 Относно боите....до определена възраст и преди да стана блондинка си ползвах само масмаркерни бои,но нямах бяла коса смесвах плесках и каквото излезе,но след като се появи бяла коса ми се наложи да се ограмотя на тема оксиданти,пигменти,плексове и те така.Масмаркета няма вариации с оксиданта нито сила нито количество каквото са ти сложили това и толкова мажеш. При русото особено с бели коси обаче се налага смесване на цветове да речем основен цвят с такъв с тон пепел или перла както и игра с оксидантите,за да се получи търсения резултат. За това разбира се си има фризьори,но всеки месец ми се свидят 70-80лв за нещо,което и сама мога и то не по-зле от фризьорката ми.

# 343
  • Мнения: 4 247
gevestra, много малко - само -10% за Алфапарф Trollface

# 344
  • In transit
  • Мнения: 11 866
Принцесата, благодаря ти много! Hug Аз всеки ден откривам "топлата вода" в тази тема, нищо, че ползвам професионална козметика от доста години.
Видях, че с теб сме набори, но може би имаш повече бяла коса Sad Аз се боядисвам в кафяви тонове, имам си бяло доста, но за моя радост все още и безамонячните ми покриват добре всичко и се задържат прилично време на косата ми. Да разбирам, че няма смисъл да сменям боята, след като и моята ми върши работа?

Общи условия

Активация на акаунт