Професионални серии за коса 129

  • 45 818
  • 778
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 095
Аз го използвам в момента, някъде 4-5 пъти съм го ползвала, заедно с ампулите за косопад. Но не мога да преценя дали ми действа все още. От ампулите косата ми се омазнява и трябва на всеки два дни да я мия
Аз мисля, че е съвсем нормално на два дни да се мие косата.

Ако това не е нормално за нея, значи не е. За мен, уви, нормалното е всеки ден и само със сух шампоан издържам 2ри ден без да я мия.
Та, като казах сух шампоан, имате ли любим във форма на пудра? Това ми е в пъти по-удобно при пътуване, отколкото флаконите

# 316
  • Някъде там
  • Мнения: 4 816
Днес ходих на фризьор.
Сложиха ми фузио доза на Керастаз с терорист.
Измиха с шампоан за мазни корени на първо измиване а на втора с терапист.
Маска ексенционист и на финал k water.
Косата ми стана страхотна.
Косата ми напоследък е ужасно суха ,разхвърчана и цъфти много.
Използвам хидратираща маска ранна,нийм серума,не боядисвам и е отвратителна Sad
С фризьорките се разбрахме да правим корени с 5 ца без амоняк и дължини с 6 ца и коректор за премахване на червеното .

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10212074818824541&id=1796754513
Това е след днешната

# 317
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Керастаз терорист  hahaha на глас се хиля чак кучето се стресна.
 Прелест е косичката браво.

# 318
  • Мнения: 4 246
gevestra, нали всеки може да си изкаже мнението?
Искрица, косата ти е сууупер. Ще дебна май K water на Черен Перко. 😍😍😍

# 319
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Аз моят още го чакам. На 1.11 тръгна от Испания камиона на превозвача и още не е стигнал  Laughing ще кажеш от луната идва.

# 320
  • София
  • Мнения: 154
По време на втората бременност и след това беше станала страхотна и я миех на 3-4 дни, и то защото се замърсяваше, а не омазняваше. Но откакто спрях да кърмя такъв косопад ме налегна, и омазняване, направо ми се реве. Ще изкарам целия курс със Керастаз и после мисля на Денсифик да направя курс, ще е зле положението. За това ще следя на ЧП

# 321
  • Някъде там
  • Мнения: 4 816
Керастаз терорист  hahaha на глас се хиля чак кучето се стресна.
 Прелест е косичката браво.
И аз се хиля,редактора и не съм видяла Grinning.
Да голяма глезотийки,солено излезе всичко това

# 322
  • Мнения: 4 246
Allian84, изключително доволна съм от шампоана на Medi Bioclenz, имам доста нови косички, а го ползвам от скоро, но не постоянно. Препоръчвам ти го. 👌

# 323
  • Мнения: 75
Така и не разбрах каква е разликата между Меди Биокленз и Фолиген, в Рибката ми препоръчаха Фолиген (заради хормоналните проблеми), но сякаш не видях и един нов косъм. Биокленз омазнява ли скалпа?

# 324
  • Мнения: 4 246
Фолиген го предлагат за жени, а биокленз може да се ползва от юноши, мъже, жени - унисекс 😁 биокленз ми омазни първите 3 пъти - къпя се и корените стоят все едно не съм се къпала, още на следващия ден е за миене, но след това се оправи положението. Това май се получава и при други шампоани против косопад и за растеж 🤔

# 325
  • Мнения: 284
Момичета, какво ви е мнрнието за боята за коса la biosthetique. Фризьорката ми преди работеше с Кидра и бях много доволна, сега я смени с la biosthetique и се чудя как е

# 326
  • Мнения: 4 403
Цитат на: Искрица
Да голяма глезотийки,солено излезе всичко това
Не знам преди процедурите какъв вид е имала косата ти. Така е много добре, но като каза K water аз лично очаквах нещо още по-екстремно. Например

А сега ми изглеждаш като отлично  издухана и изправена с хубава преса

# 327
  • Мнения: 1 666
На мен тази снимка ми изглежда доста подобрена с фотошоп. Надали има реален човек с толкова лъскава коса.

# 328
  • Мнения: 3 023
Да не се обиди Искрица, но и аз си го помислих....След всички продукти и перфектното изправяне в салон от клипа аз не виждам кой знае какво перфектно състояние. Даже дължините изглеждат понакъсани, и прокарването с пръсти не е гладко...( може да е от клипа) Аз в вкъщи с терапии си докарвам по добро състояние ( временно де)
Четох и за боядисването. Според мен груба грешка ще направиш. Остави я 6-7 месеца да почине или прави с билкова боя, наблегни на терапии вкъщи и силни продукти. Нека се съвземе косата и после ще и лепнеш хубав цвят. Мисля го заради хим.терапиите, които направи и лекото бягане от изцяло профи продукти, което наблюдавам при теб, и което се вижда от състоянието на косата ти сега)  bouquet

# 329
  • Мнения: 3 413
Кой беше кода за 20% в коса. Бг?

Общи условия

Активация на акаунт