Професионални серии за коса 129

  • 45 840
  • 778
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 725
Имам Терапист Ш и М. Двете в комбинация наистина омазняват на следващия ден, но пък и  правят косата лигава дори и изсъхнала. Сега правя опити в комбинация с други продукти и по се задържа положението с бързото омазняване. Поръчах и Архитекта и се зачудих дали и той няма да е подобен агресивен протеин и това провокира въпроса ми. eli2424, балгодаря, значи не съм сгрешила.

# 61
  • Мнения: 392
Имам Терапист Ш и М. Двете в комбинация наистина омазняват на следващия ден, но пък и  правят косата лигава дори и изсъхнала. Сега правя опити в комбинация с други продукти и по се задържа положението с бързото омазняване. Поръчах и Архитекта и се зачудих дали и той няма да е подобен агресивен протеин и това провокира въпроса ми. eli2424, балгодаря, значи не съм сгрешила.
На мен ми идва доста добря протеина на архитект. Косата ми обаче вече е в много добро състояние. От Архитект също ми е лигава, но и плътна и обемна.

# 62
  • Мнения: 844
Как приготвяте домашния еластисайзър? Аз намерих 40мл глицерин, 40 рициново, 20 бадемово и витамин А. Ма това нещо няма отмиване 😅 колко много я мих и пак седи на пръчки (ма шампоана ми е безсулфатен).
Купих си от аптеката на Eucerine Dermo capillaire, за косопад и страшно много ми напомни на нещо - себорал форте, като студенти целия курс се мацахме с Таков ада ни растат по-бързо косите и да нямаме косопад. Помня, че и на веждите го мажехме с клечка за уши ако ги бяхме оскубали не както трябва. Косата се и озмазняваше по-малко, но след спирането първите няколко измивания без бяха тегави

# 63
  • Мнения: 1 666
Аз честно казабо си слагам малко сода в шампоана, иняче това нещо няма отмиване, поне при мен.

# 64
  • Мнения: 2 274
Еластисайзър, всички масла и тежки маски се мият първо с балсам и след това със шампоан. Необяснимо за мен, но пък работи.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Никога не съм имала мроблем с отмиването на домашния еластисайзър,а моят е хард...с ЯЧРМ  newsm78. Мила съм с всичко от хроноложист и архитект през безсулфатните алтерни,епруваж,медисютикълс и с нищо няма драма. За еластисайзър на Кингсли пък дори не ми е идвало на ум да се притеснявам ще се отмие ли. Него обикновено го правя в комбинация с някой от шампоаните на Напура в корена или с ампула стамиген.
 Някой назад питаше за испанския сайт от който поръчах  ето го. https://coserty.com/de/reparadores/2500-kerastase-paris-k-water- … 474636855834.html
 Цените на Керастаз са трепач.
 Ш и М терапист и на мен са ми тегави на едно миене. Ползвам маската или с Архитект или с Хроноложист и то не на поредни миенета.
 Сега си поднових от испанците маската Архитект-много любима.

 РуСа-Мамма за шампоаните от блондинската серия съм пас-не съм ги купувала. Имам маската и балсама както и термото. Маската е хубава,разплита,напоява и прави косата сочна като в същото време тонира отлично без риск да прекали човек. Балсамът е разкошен разкош. Имам чувството,че е по-богат дори от маската. Термото също ми харесва,не утежнява и е с много траен аромат.

 Viktoriai благодаря  Hug ще го мисля още тогава  Laughing

# 66
  • Мнения: 3 413
Никога не съм имала мроблем с отмиването на домашния еластисайзър,а моят е хард...с ЯЧРМ  newsm78. Мила съм с всичко от хроноложист и архитект през безсулфатните алтерни,епруваж,медисютикълс и с нищо няма драма. За еластисайзър на Кингсли пък дори не ми е идвало на ум да се притеснявам ще се отмие ли. Него обикновено го правя в комбинация с някой от шампоаните на Напура в корена или с ампула стамиген.
 Някой назад питаше за испанския сайт от който поръчах  ето го. https://coserty.com/de/reparadores/2500-kerastase-paris-k-water- … 474636855834.html
 Цените на Керастаз са трепач.
 Ш и М терапист и на мен са ми тегави на едно миене. Ползвам маската или с Архитект или с Хроноложист и то не на поредни миенета.
 Сега си поднових от испанците маската Архитект-много любима.

 РуСа-Мамма за шампоаните от блондинската серия съм пас-не съм ги купувала. Имам маската и балсама както и термото. Маската е хубава,разплита,напоява и прави косата сочна като в същото време тонира отлично без риск да прекали човек. Балсамът е разкошен разкош. Имам чувството,че е по-богат дори от маската. Термото също ми харесва,не утежнява и е с много траен аромат.

 Viktoriai благодаря  Hug ще го мисля още тогава  Laughing
По-лека ли е от абсолют рипер?

# 67
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Еластисайзър, всички масла и тежки маски се мият първо с балсам и след това със шампоан. Необяснимо за мен, но пък работи.
Това не го знаех . А след шампоана слага ли се маска ?

# 68
  • Мнения: 9 656
Някой може ли да ми препоръча продукт за къдрици? Косата ми е чуплива, даже към къдрава, но ако я оставя да изсъхне сама, което няма как да стане в 98 процента от времето. Като я суша със сешоар почти се изправя. Има ли нещо, с което да си ми остане начупена, дори и след сешоар? Косъмът ми е дебел и жилав..

# 69
  • Мнения: 1 666
Пробвай да я сушиш с дифузер и с някакъв крем за къдрици примерно. Аз в момента използвам на О'райт, сравнително доволна съм, но моят косъм е мекичък и доста податлив на обработка. Можеш да избереш и пяна,зависи какво ще се хареса на  косата ти.

# 70
  • Мнения: 9 656
Благодаря за съвета. Точно за конкретен продукт питам, тъй като има толкова много.... не знам кой да избера. Не ми се иска насляпо да пробвам, че така може да случа на някой не особено добър.

# 71
  • Мнения: 1 666
Така е и аз бих искала сега да разнообразя с друг продукт. Заглеждам крема за къдрици на Ланза, марката не ме е разочаровала до сега, но ще се радвам ако и друга къдрокоска сподели мнение:blush:

# 72
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Така е и аз бих искала сега да разнообразя с друг продукт. Заглеждам крема за къдрици на Ланза, марката не ме е разочаровала до сега, но ще се радвам ако и друга къдрокоска сподели мнение:blush:
Може ли линк към крема за къдрици на Ланза?

# 73
# 74
  • Мнения: 9 656
Аз гледах на Joico някакви продукти, но нямам идея дали са добри...

Общи условия

Активация на акаунт