Болки в корема в 35 г. с.

  • 331
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте от няколко дни имам много неприятни болки по целия корем. Не мисля, че са от контракции понеже ги имам и когато корема ми е мек и спокоен, но и не съм сигурна дали са от стомаха и червата понеже са по целия корем и понякога даже и кръста ме боли..някой имал ли е такъв проблем и какво мога да пия за да облекча тая болка?

# 1
  • Мнения: 11 446
Според мен е важно утре да се видиш с лекар. Да се направи изследване на урина.

Не приемай лекарства, предписани от форум. А и как да пиеш нещо като нямаш представа какво точно не е наред.

Според мен болки в целият корем + кръст са си свързани с бремеността и трябва да си нащрек + лекарски контрол + повече почивка.

Болките има ли ги нощем?

# 2
  • Мнения: 656
Според мен е важно утре да се видиш с лекар. Да се направи изследване на урина.

Не приемай лекарства, предписани от форум. А и как да пиеш нещо като нямаш представа какво точно не е наред.

Според мен болки в целият корем + кръст са си свързани с бремеността и трябва да си нащрек + лекарски контрол + повече почивка.

Болките има ли ги нощем?
Петък съм на преглед и ще кажа за болките, иначе по-миналата седмица ми правиха изследвания и нищо притеснително нямаше. Болките като легна намаляватно понякога и легнала доста неприятно ме боли, иначе докато спя болки не усещам. Дори ребрата ме болят, дали е вече от самата тежест на бебето не знам..

Общи условия

Активация на акаунт