Астрология - 16 тема

  • 33 661
  • 773
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 120
Hristo Ivanov 587320 Hug

Можеше да споделиш, аз лично от раху и кету не разбирам, но на другите, които разбират може да е интересно. Не мисля, че е много сложна личност.

Обаче сега погледнах по дирекции и виждам възможност чак след 5 години Sad
Ако не и умре ентусиазма до тогава Sad

Погледнах дирекциите и на младежа на Adriana11: сега има възможност за по сериозно съвместно съжителство, след 2 години пак, сигурно и други. Но да се има в предвид, че 5мин. грешка в часа на раждане дава грешка 1 година, т.е. +/-3г. си го бройте. На 33г и 35г възможност за брак. Много възможности виждам около сега. Към 40г пак има една серия от възможности, бих казала: "кой е като него".
Пък най-интересното е, че аз и желание виждам или поне не е да няма, което не изключва, че си е играч от класа.

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 17:50 от Sani..

# 241
  • Мнения: 1 517
Здравейте, какво може да донесе съвпад на транзитен Хирон със СЛВ? В случая за който питам става дума за 10 дом Овен. В този дом е и наталната Луна. Ще се радвам ако някой ми разясни Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 3 752
За свалянето на книгата за Сатурн от 1стр. ми иска парола...Хелп...

# 243
  • Мнения: 364
Няма проблем,отваря се без парола

# 244
  • Мнения: 9
Катеричка, давам данните.

11.06.1988, град Рединг (Reading) - Англия, часа е 17:30
На мен ми е много интересна картата и затова искам да видя и други мнения, още повече, че имам наблюдения донякъде как се развиват нещата при него.

Този е лидер, експерт, прогреса му, мисълта му е бавна, но позитивна. Духовно има базови разбирания за нещата, беден е духовно(може би затова си ти), влече го към история и минали събития, факти, нещо като историк. С експертните му личностни прояви е студен и "замръзнал", това е част от поляризацията му, в живота се бори с много тежки и конректни изпитания, в ограничени условия. Не го разбираш, защото виждаш неговото Слънце, а в същото време се чудиш колко е студен и как така е възможно, съдържанието е едно, но проявлението е друго, не го прави нарочно, не е само спрямо теб, с всички е така, говори бавно, мисли бавно, но позитивно. В картата мисълта му казва "бавно, малко по малко всичко ще се нареди"

Меркурий и Венера са заедно, но са слабо проявени, обича да твори, креативен е. Занимава се с креативна наука.

Асцендента му е с Плутон(ако минутата е точна), сменя приятели и близки, има връзка с високопоставени личности, точен е, но тези хора и взаимоотношения (включително връзки) търпят постоянна промяна.

Агресивен е, избухлив, хмм, а Марса му е свързан с лошо.


Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 00:53 от asdasdas123

# 245
  • Мнения: 1 725
Момичета, много хубава тема. Де да можех и аз да разбирам до такава степен. Искам да попитам за един индивид, ако може да го разгадаем. 28.12.1986г. - 18.00ч. в София. Мъж е.

# 246
  • Мнения: 71
Здравейте, бих искала да попитам как се отразяват ретроградните планети в наталната карта, при синът ми има цели 5... , 03.07.2018г , 13.11ч

# 247
  • Мнения: 1 656
Ако в картата на жената транзитен уран прави опозиция с натален марс, а в картата на мъжа й в същото време транзитния уран прави квадрат с нат. Му венера... каква е вероятността връзката между тях да бъде засегата и за раздяла ли става въпрос?
При жената марс е в 10 дом, до МЦ, управлява трети дом
При мъжа венера е в 11 дом, управлява втори и девети дом.

# 248
  • Мнения: 17
Здравейте, записах се да уча астрология (начална) и ми е доста любопитно тъй като сама на този етап още не бих могла да си отговоря на въпросите,дали бихте ми помогнали да разбера какви са шансовете за заминаване в чубжина На мой приятел и кога (свързано с работата тоест смяна на работното място и заминаване в чужбина ) И какво по-интересно на пръв поглед може да установите?
Благодаря предварително

26.12.1994, 07:00ч, гр. Пазарджик

# 249
  • Мнения: 5
Здравейте,

Интересува ме следния аспект при важен за мен човек - т.нар. Лунен Инверс или съвпад на транзитния СЛВ с Наталния ЮЛВ. Случва се по остта Рак-Козирог.
Търсих доста из нета информация, но почти нищо не открих.
Ще съм Ви благодарен, ако споделите впечатления.

# 250
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Информация има много и навсякъде, но тъй като нямате базовите познания - не знаете какво да търсите. За да разберете какво имам предвид, че Ви дам пример с часовник. Ако в момента е 16ч 13 мин и 30 секунди, въпросът Ви за човек, който познава часовника, звучи така: "Какво значи, когато има 30 секунди" ... Общо казано - нищо особено не значи - половината от 1 минута. Изваден от контекста на картата - такъв въпрос не може да получи релевантен отговор.

Възлите, за които питате са фиктивни точки, където лунната орбита пресича еклиптиката. Един кръг из зодиака се прави за около 18 -19 години, съответно през толкова време има и опозиция. Раждаме се, на 9г, имаме тази опозиция, след още 9г. - на 18г. - на пълнолетие има възврат на възлите, след още 9г. - пак опозиция, но не пренебрегвайте и квадратурите. Затова тези аспекти се наричат и възрастови.

Същественото в случая - при значимия за Вас човек, не е само този аспект, но и всички други, които в момента са актвни, защото те също действат. Както за часа не е важно само секундите колко са, но и минутите и часа.

Предвид това, че в момента по трокическия зодиак в Козирог има доста планети - това донагнетява ситуацията. Вероятно с въпросния човек се случват значими събития.

# 251
  • Мнения: 5
Благодаря за информацията!
Наясно съм, че трябва да се разгледа картината в цялост, но тъй като в повечето случаи аспектите са да кажем и в едната посока и в другата и не е ясно кой от тях ще се прояви.... а и наистина не съм специалист.
По-конкретно - интересува ме дали този човек ще се разведе в настоящата година, предвид следното:
- Слънчево затъмнение в Козирог на 26.12.2019 - рожденната и дата е 27.06 - т.е. случило се е в опозиция на рожденното и слънце
- Лунно затъмнение на 10.01.2020 в съвпад с Плутон, Сатурн и Южния възел.
- въпросната инверсия на лунните възли, за която ви питах
- Транзитен Сатурн опозиция с натална Венера през 2020
- транзитен Плутон опозиция в натална Венера през 2020-2022
- вероятно и транзитен Уран в квадратура с Асцендента (за него не съм сигурен, тъй като не знам точния час).

Благодаря...


Информация има много и навсякъде, но тъй като нямате базовите познания - не знаете какво да търсите. За да разберете какво имам предвид, че Ви дам пример с часовник. Ако в момента е 16ч 13 мин и 30 секунди, въпросът Ви за човек, който познава часовника, звучи така: "Какво значи, когато има 30 секунди" ... Общо казано - нищо особено не значи - половината от 1 минута. Изваден от контекста на картата - такъв въпрос не може да получи релевантен отговор.

Възлите, за които питате са фиктивни точки, където лунната орбита пресича еклиптиката. Един кръг из зодиака се прави за около 18 -19 години, съответно през толкова време има и опозиция. Раждаме се, на 9г, имаме тази опозиция, след още 9г. - на 18г. - на пълнолетие има възврат на възлите, след още 9г. - пак опозиция, но не пренебрегвайте и квадратурите. Затова тези аспекти се наричат и възрастови.

Същественото в случая - при значимия за Вас човек, не е само този аспект, но и всички други, които в момента са актвни, защото те също действат. Както за часа не е важно само секундите колко са, но и минутите и часа.

Предвид това, че в момента по трокическия зодиак в Козирог има доста планети - това донагнетява ситуацията. Вероятно с въпросния човек се случват значими събития.

# 252
  • София
  • Мнения: 158
Здравейте,
Моля за мнения и прогнози за тази натална карта.

# 253
  • Мнения: 71
Здравейте, ще съм много благодарна ако някой хвърли едно око на моята карта. Много ме притеснява това, че управителя на асцендента ми  Плутон е в 12 дом, имам чувството, че всички душевни терзания идват от там. А и като включим Слънце квадрат Сатурн и Рибешката луна...Close

# 254
  • Мнения: 9
Здравейте, ще съм много благодарна ако някой хвърли едно око на моята карта. Много ме притеснява това, че управителя на асцендента ми  Плутон е в 12 дом, имам чувството, че всички душевни терзания идват от там. А и като включим Слънце квадрат Сатурн и Рибешката луна...Close

Имаш няколко основни характеристики:

 - Влияеш се много от другите хора, Нептун и Луна ти дават характеристика през живота си да работиш с деца, нещо като учител в детска градина или детски лекар.

- Успешна си в изкуството и научната дейност, притежаваш физическа красота (да, и това може да се види), душа-човек.

- Средата те променя, променяш си живота за да се учиш и да учиш другите, живота ти е едно училище.

- Мисленето ти е комбинация от позитивни и отчайващо-негативни мисли, притесняваш се за бъдещето, чувстваш, че няма надежда. Добра си с цифрите, хмм видях къде е проблема - изморена си от гнусни и отвратителни работи и мислиш за оттегляне... като цяло имаш свойството да виждаш скритите и негативните страни на света, което те натоварва.

- Ако минутата ти е точна - дарител, дарения, каузи... имаш дуално разбиране за нещата, тоест, че всичко е 50:50, както има лошо, така има и добро... това е нещо като максима в живота ти, всички го знаем, но при теб е част от същността ти.

- Средата, близкото ти обкръжение освен, че ти влияе на характера,  те и ограничава, ограничава твоята Венера, която е много силна... и иска да се прояви. Това за съжаление не се получава при близките ти хора, и щом мислите са ти точно там, значи това е проблема.

Решението е да търсиш проявлението на Венера на друго място, самата тя е свободна, свързана най-вече с грижата за всичко, което си родила, буквално и преносно. Децата, всичко, което си нарисувала, създала, сътворила, изработила, всичко, което е твой плод е под влияние на твоята Венера и те зарежда.

Като дойде негативна мисъл да знаеш, че това е от Сатурн, не му се връзвай, той има влияние само докато му се връзваш...

Общи условия

Активация на акаунт