Отговори
# 120
  • Мнения: X
Също ония ден и вчера получих бяло течение което днес го няма вече

# 121
  • София
  • Мнения: 10 609
Уикенда си направи нов тест, но не Престо. Най-добре от лентичките.

# 122
  • Мнения: X
Кои от лентичките ? Които са за ранна бременост ?
Ако взема на Clear Simple ?

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 20:01 от Анонимен

# 123
  • София
  • Мнения: 10 609
Точно тези тестове не ги знам, но ако са лентички стават.

# 124
  • Мнения: X
Да лентички  са

# 125
  • Мнения: 952
При късна овулация е възможно. Престото по-късно отчита. Вземи друг.

# 126
  • Мнения: X
При късна овулация е възможно. Престото по-късно отчита. Вземи друг.



Този който е шуър чек

# 127
  • Мнения: 19
Здравейте на 10.12 правих секс и презервативът ни се скъса. По това време бях във втори ден от менструацията ми.
Вчера(02.01) и днес(03.01) правих тестове, но се притеснявам. Дали е рано за тест и да изчакам? Реално трябва да ми дойде след 5 дни..

# 128
  • София
  • Мнения: 11 522
Не си бременна. Достатъчно дни са минали от случката, а и си била в менструация. Щом тестовете са отрицателни, спокойно.

# 129
  • Мнения: X
Здравейте  отново вчера ми дойде  ... но не е както обичайно на мен ми върви силно менструацията  а тази менструация е много светла ... и с една превръзка изкарвам цял ден даже може и до другия ден сутринта ... възможно ли е да съм бременна и теста да е още ранно и да не отчита а да карам цветна бременност  ..., майка  ми  с мен е карала цветна бременност

# 130
  • Мнения: 19
Не си бременна. Достатъчно дни са минали от случката, а и си била в менструация. Щом тестовете са отрицателни, спокойно.

А да Ви попитам, понеже се съмнявам и за 21.12, дали ако пусна кръвен тест вече ще има резултат?

# 131
  • Мнения: 15 356
Здравейте  отново вчера ми дойде  ... но не е както обичайно на мен ми върви силно менструацията  а тази менструация е много светла ... и с една превръзка изкарвам цял ден даже може и до другия ден сутринта ... възможно ли е да съм бременна и теста да е още ранно и да не отчита а да карам цветна бременност  ..., майка  ми  с мен е карала цветна бременност
С една превръзка цял ден ,ако не я сменяш си създаваш идеална среда да въдиш бактерии.
Цветна бременност не съществува като понятие,питай някой лекар,има бременност с кървене.
Ти не си бременна,така че спокойно.

# 132
  • София
  • Мнения: 11 522
Не си бременна. Достатъчно дни са минали от случката, а и си била в менструация. Щом тестовете са отрицателни, спокойно.

А да Ви попитам, понеже се съмнявам и за 21.12, дали ако пусна кръвен тест вече ще има резултат?
И на 21 ли се скъса презервативът?

# 133
  • Мнения: 19
И на 21 ли се скъса презервативът?

Не, там казуса е друг. Все пак кръвен тест би трябвало да отчете, нали?

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 23:44 от Не се сърди, човече

# 134
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Не, там казуса е друг. Все пак кръвен тест би трябвало да отчете, нали?

Според мен е рано за кръвен тест. При ин витро процедури след трансфер на 5 дневен ембрион кръвен тест се прави след 10-12 дни.

Последна редакция: пт, 03 яну 2020, 23:44 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт