Бързина, прецизност и комфорт с ръчния циркуляр "Парксайд" на Lidl

  • 7 010
  • 354
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 574
шкафче за обувки.

# 151
  • Мнения: 544
Бихме си направили масичка и столове от дърво за терасата, тъй като тези, които се предлагат готови по магазините не ни харесват .

# 152
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Дървена къщичка за децата.

# 153
  • Мнения: 1 517
Етажерки за книги.

# 154
  • Мнения: 4 208
Купихме си тази есен селски имот, който е бил изоставен преди 20 год. и е разграбен междувременно. Всичко ще се прави наново, но най-напред ще има нужда от циркуляра, за да направим порта, че и тя е открадната.

# 155
  • Мнения: 1 202
Бихме си измайсторили ново легло по наш проект.

# 156
  • Мнения: 2 683
Съпругът ми е много запазен по всякакви инструменти и със сигурност ще му влезе в употреба. Наскоро се наложи да изхвърлим старата спалня и сега ще ни трябва нова с две нощни шкафчета, така че би му влязъл в употреба.

# 157
  • Мнения: 668
Бихме измайсторили много неща,но първото нещо е пясъчник за децата.

# 158
  • Мнения: 452
Шкаф за детските играчки или етажерка.

# 159
  • Мнения: 2 005
В момента сме на тема гардероби (по собствен проект и изпълнение). В спалнята вече е готов, предстои ни нов вграден гардероб в коридора.

# 160
  • Мнения: 740
Бихме го използвали направата на пейки и маса за верандата.

# 161
  • Мнения: 507
Етажерка например

# 162
  • Мнения: 4 595
Живеем в къща с двор и голяма градина, така че винаги има какво да се прави. Такава машинка би била много полезна.

# 163
  • Мнения: 844
Заедно с мъжа ми ще направим мебели за терасата.Харесала съм доста интересни модели и единствен вариант да ги имам е да си ги направим сами. Аз ще помагам повече морално и с довършителните дейности.

# 164
  • София
  • Мнения: 13 161
Котешка катерушка и чесалка.

Общи условия

Активация на акаунт