Бързина, прецизност и комфорт с ръчния циркуляр "Парксайд" на Lidl

  • 6 980
  • 354
  •   1
Отговори
# 165
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Един проект за рафтчета отдавна чака ред.

# 166
  • Мнения: 1 480
Искаме да направим пергола и уреба ще ние  много удобен.

# 167
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Шкаф за обувки, пейка и маса за градината.

# 168
  • Мнения: 529
Аз не съм много сръчна с ръцете, но съпругът ми компенсира всичко това. С циркуляра "Парксайд" той би измайсторил етажерка за книги и лично мое шкафче за козметиката ми.

# 169
  • Мнения: 30
Чинчилата ни има нужда от нова дървена клетка, с плътни и здрави стени, няколко етажа и вратички отпред. Вярвам, че ръчният циркуляр ще бъде от голяма полза за проекта. Приятелят ми има и идея за сгъваема пейка, с която да събираме повече гости у дома.

# 170
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Вкъщи все нещо се майстори, така че с един такъв помощник въображението може да се развихри. Бих направила допълнително етажерки за стаите, както и една хубава бесетка в градината.

# 171
  • Мнения: 1 012
Имаме нужда от нова веранда ,а с ръчния циркуляр ще осъществим проекта.

# 172
  • Мнения: 1 324
Ще направим допълнително шкафче за играчките на детето.

# 173
  • София
  • Мнения: 6 130
Аз лично нищо не бих могла да направя с този уред, но бих го връчила в подходящи ръце, защото имам нужда от кухненски шкаф в караваната.

# 174
  • Мнения: 1 933
Аз нищо не бих могла,  но половинката има проект за портманто и закачалка, а имаме нужда и от етажерки в кухнята.

# 175
  • Мнения: 429
Определено първо ще направи градински сет - диван и 2 фотьойла

# 176
  • Русе
  • Мнения: 761
Нова къща за кучето на село.Animal Dog2

# 177
  • София
  • Мнения: 353
Бихме направили допълнителни рафтове в гардероба, също и пейка за децата.

# 178
  • Мнения: X
Вкъщи имаме много цветя, на които все не можем да намерим място. Бихме направили цветарник от дърво, в интернет има доста идеи, но ни липсва подходящ уред.

# 179
  • плевен
  • Мнения: 450
Ръчният циркуляр „Парксайд“ бихме използвали за да направим маса и пейки за градината

Общи условия

Активация на акаунт