Каква марка хладилник да избера

  • 48 377
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 304
Хладилниците на Sharp дали са добри? Гледам един за 560лв. Ще сменяме стария, той е на Crown, работи едно 10-12 години вече.

# 526
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Вече, не са добри. Погледнете Беко.

# 527
  • Мнения: 224
Аз съм много доволен от моето LG взех го преоценено от ЕМАГ от 1000лв на 850 с 3 драскотини от страната, която няма да се вижда.

Дават го доста икономичен, вътре изглежда добре разпределен, грейфрутите оцеляват по една седмица в отделението за плодове и най-много ми харесва, че изобщо не го чувам. Всъщност заради последното основно го избрах

# 528
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Човека иска нещо бюджетно. Това много не е.

# 529
  • Мнения: 304
Вече, не са добри. Погледнете Беко.
А Gorenje, indesit и whirpool? Или Беко е най-добрия?

# 530
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Индезит и Whirlpool, са едно. Горение са хубави.

# 531
  • Мнения: 9 777
Хисенсе (Китай) купиха Горенье през 2018 г. Явно ще продължат за залагат на моделите и опита  на Горенье  за печки/фурни/котлони и съдомиялни, а при хладилници, перални/сушилни и климатици - на моделите на Хисенсе.

 https://www.itp.net/618821-hisense-acquires-slovenian-home-appli … nces-firm-gorenje

# 532
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Обаче пак са си качествени.

# 533
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Не знам дали е от значение,но нашата сушилня е произведена в Словения.

# 534
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Успоредно с това/ явно/ произвеждат и в Китай. Миналата седмица гледах такава пералня. Обаче си е супер.

# 535
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Индезит и Whirlpool, са едно. Горение са хубави.

Горение вече за нищо не стават. Китайска ширпотреба. Това е положението.
Имам стар хладилник на Горение. Нищо общо с новите боклуци от Китай. За последно си купих бойлер Горение, но той се оказа по-скоро сръбски, отколкото словенски.

# 536
  • Мнения: 3 293
Горение не е по-добре от Беко или общо взето на дъното.

# 537
  • Мнения: 224
Горение не е по-добре от Беко или общо взето на дъното.

Ами брат ми има беко ама е доволен. За 600лв не е най-икономичния ама здрав на куче

# 538
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Горение не е по-добре от Беко или общо взето на дъното.

Ами брат ми има беко ама е доволен. За 600лв не е най-икономичния ама здрав на куче

Какво означава, по-икономичен?
5, 10, 15 лева на година? Това ли е икономията? Като знаем, че има няколко марки за читави компресори, какво правим? Имам стар фризер на Горение с компресор на Мацушита. Не е изключван, вероятно от поне 10 години. И сигурно ще изкара поне още толкова. Икономия...? Да се замислиш вече, какво всъщност означава това...

# 539
  • Мнения: 224
Горение не е по-добре от Беко или общо взето на дъното.

Ами брат ми има беко ама е доволен. За 600лв не е най-икономичния ама здрав на куче

Какво означава, по-икономичен?
5, 10, 15 лева на година? Това ли е икономията? Като знаем, че има няколко марки за читави компресори, какво правим? Имам стар фризер на Горение с компресор на Мацушита. Не е изключван, вероятно от поне 10 години. И сигурно ще изкара поне още толкова. Икономия...? Да се замислиш вече, какво всъщност означава това...

Не съм смятал конкретно, но тези с три плюса на А то като им събереш киловатите идваше доста по-малко. Дали ще излезе сметката с цената на машината е друга тема. Но така или иначе, икономичните по-често са и тихи, което за мен е огромното предимство

Общи условия

Активация на акаунт