Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 875
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 094
M I A , имам огледален образ на дъщеря ти, в мъжки вариант! Запазила съм дори някои твои постове.
Ох, дано се намери и за нас някоя сродна душа Joy
Сго-дих-ме-се, сго-дих-ме-се,  сго-дих-ме-се. Joy

# 61
# 62
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Важното обаче е, че Консуба е ушита и утре ще мъкне и дрехи за косплей.

Аз клозета не съм го направила. Да си го прави сам. Confounded

Ох, Спунк, голям смях Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 6 171
Предложението на Шарлот от предишната тема
Цитат
Дайте да се преброим майките на НЕГ-ърчета - Нане, Миси, Мис Жан, Джиема, ЖениАп, Ейгер, Тина /тя май пише само в темата на гимназията/, Маринарина. До тук девет деца. Няма ли още? Идната седмица ще има родителска среща. Хайде поне да се запознаем. С френските мами не можем да се мерим, но да опитаме. Спамя тук, ама немската тема е важна и сериозна, а тук сме си свои.

Обявиха РС за 05.11.2019 г (вторник), 19:00 ч.
Ще се запознаем ли? Аз мога след 17:50 - 18:00 ч.  Когато кажете преди или след РС.

# 64
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
И шапки идиотки с надпис 2005, ако кажеш ще раздадем. 😉

Като рекнахте, на някои специални гости е хубаво да измислим какво да раздадем. Да си имат благодарствен спомен от набора. Тениски с бутилка Бело отпред, малко розмарин за украса и горд надпис Набор 2005.

В какъв цвят ще са надписите, щото на мен ми трябва текстилен маркер, за дописване на годината?

# 65
  • Мнения: 3 976
Обявиха РС за 05.11.2019 г (вторник), 19:00 ч.
Ще се запознаем ли? Аз мога след 17:50 - 18:00 ч.  Когато кажете преди или след РС.
[/quote]
Мога да съм на линия в 18 ч. Да минем на лични, за да не пречим тук?

# 66
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Простооо чета ви и се хиля като ряпа. Хич ми го няма настроението, та вие сте ми светлинката.

Дребната е по-добре. Днес сме на контролен преглед. Яд ме е, че заради пустата ангина си пропуска диспансерния преглед и сума ти изследвания. Но здраве да е... ще ги правим по-нататък. А колко домашни са се натрупали. Не ми се мисли.
На младежа и аз съм му отпуснала малко синджира. Много работа имам, пътувания и изобщо... Баща му е поел ангажимента да го следи изкъсо, пък ще видим на разбора. За сега плюя през рамо, въртя се три пъти, фърлям боб и удрям една молба с поглед в небесата.

aniK, бързо оздравяване на вас!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
За сега плюя през рамо, въртя се три пъти, фърлям боб и удрям една молба с поглед в небесата.

На последното класиране в огледалото се плезих ...

# 68
  • София
  • Мнения: 1 535
Обявиха РС за 05.11.2019 г (вторник), 19:00 ч.
Ще се запознаем ли? Аз мога след 17:50 - 18:00 ч.  Когато кажете преди или след РС.

Мога да съм на линия в 18 ч. Да минем на лични, за да не пречим тук?
Ако заформите среща от 18 (за след РС няма да мога), моля, драснете и тук. Още не съм на 100% сигурна дали ще съм аз или ММ, че има и други деца за обгрижване в тоя час, но ако ще съм аз, ще ми е приятно да се присъединя. Пък и нали се броихме 9-10 майки, на ЛС трудно ще се организираме, май Simple Smile

АниК, Drina, бързо оздравяване на малките. Hands Pray
Това наистина е нещото, което не само води до дезорганизация, но и до жива депресия при мен. Disappointed Relieved Като се започнат тия есенни резки промени на времето и като решат и 3мата да се изредят... Набора се позакрепи, средното вчера си беше вкъщи. Слава богу, за кратко.. Но всичките нещо ми хъркорят...

Спунк, добре ни разсмя сутрешно.
Ganis, благодаря за разяснението за г-жата по Мат.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 171
Ако заформите среща от 18 (за след РС няма да мога), моля, драснете и тук.

Сборен пункт пред училището в 18:00 ч.
Надявам се да се познаем и без да размахваме клонче розмарин Laughing

# 70
  • Мнения: 1 919
Ако заформите среща от 18 (за след РС няма да мога), моля, драснете и тук.

Сборен пункт пред училището в 18:00 ч.
Надявам се да се познаем и без да размахваме клонче розмарин Laughing
Размахвайте по бутилка вино Joy. Ще се вижда  по-добре от китката розмарин.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 210
Бутилка вино преди РС не е добра идея. По-скоро след. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 812
Бутилка вино преди РС не е добра идея. По-скоро след. Simple Smile
Да кажа, че ние във ФЕГ-а правим по две срещи. Първата е преди родителската на кафе, тогава правим разбор на учебния материал и успеваемостта. След РС, срещата вече е на по чаша /кана/ вино, бира и други напитки. Тогава вече дискусията е свободна и темите пъстри Smiley

# 73
  • Мнения: 561
Абе вие сте бегали в нова тема, а аз се чудя що в известията нямам ни вопъл, ни стон. Simple Smile
Само да питам, че кат гледам за Ушите, ако нашият е набор 2006 няма ли да мога да си рискувам здравето и живота с евентуално наминаване към Халбите на 9-ти. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 74
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Абе вие сте бегали в нова тема, а аз се чудя що в известията нямам ни вопъл, ни стон. Simple Smile
Само да питам, че кат гледам за Ушите, ако нашият е набор 2006 няма ли да мога да си рискувам здравето и живота с евентуално наминаване към Халбите на 9-ти. Stuck Out Tongue Winking Eye

Споко, не е единствен от набор 2006 тук. Ще се подкрепяме и ще говорим за коли. Майстора каза, че нашата е за смяна. Не можел да я оправи. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт