Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 199
  • 758
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 348
къде може да се намерят бански? /цели/ преди си купувах от едно малко магазинче, продаваха много нови, но го няма вече

 В сайта на Мания ми се мяркаха скоро.

# 586
  • Мнения: 1 148
В нашата Мания в кв. Слатина (предполагам и в останалите) са изкарали много нови бански. Има и цели и половинки. Цените не са символични, но пък банските са с етикет.

# 587
  • Мнения: 256
Кои магазини Мании и Mpulse в София предлагате да се разгледат? Мисля да пообикалям тези дни 😃

# 588
  • Мнения: 1 148
М пулс в Галакси трейд център на бул. Шипченски проход е голям  се намират доста неща. Зарежда във вторник. Този на ул. Гео Милев също е добре, но е по-малък. Зарежда в петък. Имаше един на спирката на Лъвов мост, който беше страшна скръб, не знам дали още функционира.

# 589
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
+1 за този в Галакси трейд център.От Маниите харесвам тази в Халите,имам приятелка,която живее точно срещу тази в Младост и от нея знам,че също има интересни неща.

# 590
  • Мнения: 14 629
Цитат
Имаше един на спирката на Лъвов мост, който беше страшна скръб, не знам дали още функционира.
Ha,ha,ама наистина беше пълна скръб.Отдавна го затвориха.Има един много голям на същата спирка,но и там е скъпо за боклуците,които предлагат.Ходих един път мн.отдавна,напомня ми мъпет-маг.

# 591
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Силвърстон е права-и аз веднъж си направих труда да вляза в този магазин-твърде високи цени за нищо кой знае какво...

# 592
  • София
  • Мнения: 391
в Mpuls цените за кг или на бр. бяха?

# 593
  • Мнения: 1 148
На килограм, май почват от 28лв. за кг. в първи ден на зареждане в зала А. Имат и отделно дрехи с фиксирани цени.

# 594
  • Мнения: X
Много обичам секънд хенд находки и се записвам да ви следя темичката.
Отдавна не съм посещавала, по ред обстоятелства, пазарувам онлайн през Ремикс - да, там цените са високи, но пък има нови неща и като цяло пак са ми оферта и съм доволна. Бързи са, коректни и връщат пари.

Понеже споменахте Мъпет Маг - ами колкото и да е странно, аз съм си изравяла супер яки неща оттам - шлифери, якенца, оригинални мъжки къси панталони - всичко без никакви следи употреба и за някакви символични цени. Двата Мъпет-а на Стамболийски имам предвид. СЪщо и на ХУманата бях фен на Алабин, жалко че затвориха.

# 595
  • Мнения: 710
Аз от всички вериги втора употреба харесвам най-много Мания, може би защото пазарувам там от тийнейджър. Вярно, че последните няколко месеца пооскъпиха цените, но пък инвестираха във визия и приветливост на магазините. И там някак си дрехите са по-чистички или поне оставят такова впечатление.
Мъпет маг лично на мен ми създава много гадна атмосфера - едно такова мръсно, наблъскано и неподредено - особено единия на Стамболийски. От там съм купувала само Кроксове за по 4 - 5 лв.

# 596
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз преди 4 години от единия мъпет на Стамболийски си открих чисто нов бански за 4 лв.Преди редовно го посещавах,също и тази ВУ над борсата на Вис Виталис обаче откакто въведоха ИП ме е страх да се движа с градски транспорт и никъде не ходя.В нашия квартал няма такива магазини, най-близкия май е този в Галаксито.Но пък има две дами в интернет от които си пазарувам най-редовно.Едната май е нещо като магазин,другата продава в една ФБ група.Нещата им са хубави и на доста ниски цени...

# 597
  • София
  • Мнения: 8 645
Да не си в Изток? Защото аз съм и ВУ няма. В Галакси ходя, когато ми се разхожда и до Мания в Слатина.
Онзи ден ходих до The mall и заобиколих и се разходих и до Мания на Йерусалим. Взех си някакви дреболии, за детето блузи и тениски.
Имаше една разкошна пола от находките, но ми беше леко голяма в талията и не ми се даваха 18лв пък и да я преправям.

# 598
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Да Simple Smile Тук преди много години(май че 2009-та) имаше едно такова малко магазинче,което затвори и никога вече не отвориха подобен.

# 599
  • Мнения: 7 913

И в друга тема съм се хвалила с тях, но нищо - две пердета с чайници и две тънки, идеален размер.

Общи условия

Активация на акаунт