Носите ли фамилиите на съпрузите си?

  • 12 853
  • 337
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Не.Запазих си моята.

# 61
  • Мнения: 2 159
Не, запазих си своята...  Peace
и аз така, той даже настояваше да е така, и си го обичкам много Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 113
И аз така. На всичкото отгоре, дори сега (след 6 годишен брак), ми се налага понякога да се представям с бащината си фамилия. От друга страна и двете фамилии са за темата със странните имена, та може би щеше да е доста неестествено.
Мани, аз на това отгоре работя в семеен бизнес, където бащината ми фамилия е известна... Представям си се с нея, а по документи - друго... Тъпо някак.
Бу, разбирам те много добре, защото и аз съм на същия хал.

# 63
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Аз пък съм се "нагърбила" и с фамилията на татко, и с тази на мъжа ми.
Става едно дъъъъъъъъълго Десислава Стойчева Тренева-Георгиева - ама си ми харесва  Mr. Green

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Аз съм все още госпожица, но ако... сключим брак ще си остана само с моята или и с неговата, но с тире. Моята фамилия не си я давам. Или само с нея или с двете. Незнам права ли съм или не, но........  това е.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 198
Нося я. За него беше важно. На мен ми харесва неговата фамилия (има дълга история) и се навих да сменя моята.
И като започна едно сменяне на документи.....и недоразбрали познати и колеги ooooh!
Казвам му: "Мъжо, фамилия се сменя когато се жениш на 17, а не когато си на 32 и половината живот е зад гърба ти". Пък после докато свикна да се представям с нея. Ама вече всичко е тип -топ... Ама му казах, че ако тръгнем да се развеждаме, няма да правя цялото упражнение отново Wink

# 66
  • Мнения: 820
Нося фамилията на мъжът ми, въпреки че те нямат такъв обичай. Идеята обаче му хареса, а за мен е голямо удоволствие.

# 67
  • Мнения: 2 723
Grinning Моите са 30 буквички!

Всичките имена, без тирето са ми 36 букви Mr. Green

# 68
  • Мнения: 817
Нося я , харесва ми фамилията.

# 69
  • Мнения: 1 446
Аз исках да си остана с бащината фамилия , но той се разсърди. Другото е , че не харесвам тирета. Та , накрая приех неговата.

# 70
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 222
Нося я Simple Smile Бях на квадрат, но от 7 години вече не съм newsm44

# 71
  • Мнения: 145
Да,нося я Laughing
И моята и неговата са едни изчанчени и с тире щеше да стане манджа с грозде Mr. Green

И при мен така!  Simple Smile

# 72
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Приех фамилията на мъжа ми. Някак напълно естествено стана. Не харесвам тирета.  Peace

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Нося си моята и без тире даже. Аз съм си аз, той си е той, децата и без това ще носят неговата фамилия.

# 74
  • Мнения: 1 403
Нося фамилията на мъжа ми

Общи условия

Активация на акаунт