Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 33 193
  • 471
  •   1
Отговори
# 225
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 838
ММ е овен. Не е стиснат, но харчи за безсмислени неща. Купува и после не ги ползва, затрупва се с вещи и много ме дразни, че хем се пречкат, хем пари е дал.
Да, да и да. Satisfied

# 226
  • Мнения: X
Да, имат склонност да си купуват излишни неща. Най-смешното е, че моят като купува искрено вярва, че му трябват и ще ги ползва. И това за неща, които очеизвадно не могат да влязат в употреба в ежедневието. Радостта от покупката трае 2 до 3 дни, после забравя какво и защо е купувал. Но като го подсетя, че не ползва еди какво си, скача като попарен да не би да го изхвърля 😂😂 Плюшкин.

# 227
  • София
  • Мнения: 10 586
Това не е до зодия, момичета.
С последните постове описвате майка ми, която е въздушна зодия. Явно си е някаква характеропатия.

# 228
  • Мнения: 3 128
Феарнот описва точно моя овньо. По добре и аз не бих могла.

# 229
  • Мнения: 673
Моят е и на двете крайности, понеже има земен асцендент. Не е стиснат като цяло, като харесаме нещо, веднага купува без много чудене, на заведение като седнем, поръчваме, без да го бърка сметката, заеми дава на приятели, много от които невърнати с години, отделно сее пари из всички джобове, под дивани, които след време случайно намираме, и не го бърка. Обачееее обади ли се в някой момент земният асц-т, и е способен да се издразни, че нещо е с два лева по-скъпо, или що съм купила някоя дреболия за 15-ина лева... И тогава е супер дразнещ. Аз понеже не обичам земните зодии, но пък май тоя асц.му поуравновесява типичния огнен темперамент, та може би е положително все пак...

# 230
  • Мнения: 8 952
Аз съм Плюшкин. И съм Овен. Ама не съм мъж. Rolling Eyes
ММ не е така. В това отношение сме различни.

# 231
  • София
  • Мнения: 6 271
И овните и телците трудно се разделят с вещи, израстнала съм в къща с такива.
След всяко мое чистене (понеже за мен чистене=изхвърляне) наставаше голяма драма.

# 232
  • Мнения: 2 211
Преди време питах в една астрологична група кой знак (в ниското си проявление) отговаря за маниакалнато събиране на вещи, по-познато като синдрома Плюшкин. По Телец било.

# 233
  • Мнения: 570
ММ е овен. Не е стиснат, но харчи за безсмислени неща. Купува и после не ги ползва, затрупва се с вещи и много ме дразни, че хем се пречкат, хем пари е дал.
Да, да и да. Satisfied

Аз лично гледам да пазя бележките от безсмислените /основно/ покупки и да прибягвам до магазина да ги върна .. или изхвърля.. хубавото е, че въобще не помни какво е купил и съответно не го търси повече .. иначе в началото до като разбера за какво иде реч се заринахме..

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 16:51 от vasilesa

# 234
  • Мнения: 2 158
Момичета, нямам време да изчета темите, а имам въпрос. Овните редуват ли моменти на засилен интерес и такива, все едно не им дреме за някоя жена? И след няколко дни пак интерес и пак липса?

# 235
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 838
Момичета, нямам време да изчета темите, а имам въпрос. Овните редуват ли моменти на засилен интерес и такива, все едно не им дреме за някоя жена? И след няколко дни пак интерес и пак липса?
Да няма някоя Рибешка или въздушна зодия в личните планети/асц? Може и нещо Телешко да мъти водата.

Според мен Овните могат бързо да губят интерес. Но продължават напред. Другото им е загуба на време и излишни чувства и вероятности за драми.

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 23:49 от Джулая

# 236
  • Мнения: 570
Момичета, нямам време да изчета темите, а имам въпрос. Овните редуват ли моменти на засилен интерес и такива, все едно не им дреме за някоя жена? И след няколко дни пак интерес и пак липса?

Не! Те са първосигнални. Ако имаш чувството, че редуват, значи нямат интерес..или поне не точно такъв какъвто може би ти търсиш...

# 237
  • Мнения: 2 158
Джулка, не му знам часа на раждане. Според мен, лесно се палят и бързо гаснат. Засега пишем, чуваме се, но сме в различни градове в момента.
Според вас овен и телец мисия невъзможна ли е? 🙄

# 238
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 838
Джулка, не му знам часа на раждане. Според мен, лесно се палят и бързо гаснат. Засега пишем, чуваме се, но сме в различни градове в момента.
Според вас овен и телец мисия невъзможна ли е? 🙄
Да, има го момента, че бързо палят, рязко им скача интереса и стават активни... и бързо може да изгаснат. Особено, ако не видят нещо, което ежедневно да ги пали, да им импонира, за да се чувстват живи и предизвикани.

Можеш да му видиш всички планети и без час на раждане. Той ти трябва само за асцендента и домовете. Ако искаш напиши дата/месец/година/град на раждане и ще ти кажа.

Комбинация мъж Овен - жена Телец не познавам. Но защо пък не. Зависи си и от другите планети и аспектите помежду ви, домовете и т.н. Но и това не винаги е залог за хепи енд.

# 239
  • Мнения: 3 128
Я да питам как се справяте с гневните изблици на овните? Наскоро опонирах на моя овньо и той като се разфуча... Аз съм риба и такива нещо няма при мен. Бързо му и мина де, ама много го бях ядосала, защото не исках да му угодя веднага. Което е другия ми проблем. Ако овньо иска нещо трябва веднага да се свърши, няма след 1-5-10 минути, на секундата. А това ме натоварва, аз не съм чак такъв педант.

Общи условия

Активация на акаунт