Сполучливи имитации на маркови парфюми - 31

  • 91 893
  • 747
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 026
Ако ми остане време, ще мина да ги видя на място, защото имаше и други нови в списъка.

# 571
  • Мнения: 191
Solar_fields
Аз ще си взема бележка, ама айде само не толкова назидателно!!!! 😉

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 17:08 от junebug

# 572
  • Мнения: 191
Vivru
Е, те останалите си имат подзаглавия, та аз си харесвам класическия, който си е само La vie est belle. Иначе на панделките не съм обърнала внимание, ама те и самите шишенца се различават.
Благодаря ти😊

# 573
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Solar_fields
Аз ще си взема бележка, ама айде само не толкова назидателно!!!! 😉
А хубаво беше и да си поправиш грешката като скриеш огрооомния цитат в скрит текст! А също така  и да не дублираш постовете си.

# 574
  • Мнения: 191
Nell999, айде още една "другарка"
Вие за отзивчив, възпитан съвет не сте ли чували?! С назидание нищо хубаво не се постига!
Не всички живеем в този форум и явно не всичко за най-оптималните варианти ни е ясно.. Напътствайте, дружелюбно и възпитано, не порицавайте с назидание!
Аман от надзирателки зад клавиатурата! 🤦

# 575
  • Мнения: 4 014
Junebug има неписано правило като цяло във форума на БГ мама да се скриват дългите постове за да се пести място и да се уважава труда на авторите на темата. Вие може би сте много нова във форума и не знаете за тези специфики, но много ви моля вместо да отговаряте така остро по-адекватно би било да си вземете поука и да се извините.
Nell999 например е авторката на темите и тя се грижи за оформлението и за всички списъци с парфюми на първа страница, това е много труд и време и трябва да се уважава. Solar_fields също е изявен член на темата и не заслужава да бъде обиждана. Всички ние сме тук за забавление и за да споделим страстта си към имитационните парфюми и да ви кажа честно начинът по който пишете не е нито уважителен, нито културен, нито възпитан и аз лично бих Ви посъветвала да напуснете темата и да намерите друго място където могат да толерират вашето държание. Тук в тази тема такова не е добре дошло и мисля че много от четящите темата ще бъдат съгласни с мен. На мен лично ми беше много неприятно да прочета язвителните Ви коментари и не мисля че това може да продължава!

# 576
  • Мнения: 191
Lale_lili, уважението е двустранен процес!
Критиката и напътствията също би трябвало да бъдат поднасяни така и ако бяха, щях да реагирам и аз подобаващо - с уважение.
Явно и тук е както в живота, даже в училище - назидателни шефки/учителки и дежурните подмазвачи, които веднага заемат позиция, независимо кой кого е обидил първоначално..
Надявам се да получите "похвала"  или шестица след този Ваш "много къс" пост.
Очевидно не ми е мястото тук, това е сигурно.. И слава Богу!
С извинение към всички останали, които не влизат  тази графа и са съгласни с мен, дори и тези, които не биха го признали Simple Smile
Приятна дискусия!

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 19:10 от junebug

# 577
  • русе
  • Мнения: 1 317
B.U. на кои парфюми са реплики ?

# 578
  • Мнения: 1 091
B.U. на кои парфюми са реплики ?
B.U. Golden Kiss - Jadore/Dior
B.U. trendy - Noa /Casharel  /не е 1:1 ,но е близък/.

# 579
  • Мнения: 776
Кой  Versace-Crystal Noir е по-хубав, на Aristea  или на Refan?

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 483
mon parfume/florgarden e всъщност имитация на Mon Guerlain и е доста траен, не знам дали е добра имитация. Ползвах го и съм доволна.
Versace-Crystal Noir  на Refan няма нищо общо с оригинала.

# 581
  • Мнения: 5 719
Кой  Versace-Crystal Noir е по-хубав, на Aristea  или на Refan?
Имам го на Парфен и е страхотен! ❤

# 582
  • Мнения: 1 026
[
Скрит текст:
quote author=Фрау Скитница link=topic=1152954.msg39823772#msg39823772 date=1576237353]
Лелка : (извинете ме, но през телефона толкоз мога)


[/quote]
Тези аромати ги пуснаха в употреба още на 05.11 т.г..
Със сигурност към дамските вече трябва да се добавят:
532МЕ - аналог на Tom Ford - Metallique.
Също така под номер 531... нежен аромат, мисля, че пак на Калвин Клайн беше аналог.
За мъжките бях писал по-рано.

# 583
  • Мнения: 101
161 на Рефан са го сменили с Yves Saint Laurent. Мисля, че имитацията е на Libre.

# 584
  • Мнения: 2 821
Ехаа,добра новина!

Общи условия

Активация на акаунт