Математически турнири 1-4 клас. Тема №55

  • 46 379
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 193
Благодаря за новата тема. Чакам класиране за МБГ /без особени надежди/.
Класирането за МБГ чак след 12 ноември можем да го очакваме.
Сега проверих от миналата година есента класирането за МБГ е един списък с имена на деца и вид на медал, нито колко точки, нито училище. За мен това "класиране" е безполезно, или има и друго с повече информация, което не откривам?
Някой знае ли за утрешното ЧХ в 125то кога излиза разпределението/списъците на стаите и дали ще го публикуват в сайта на училището?
Относно класирането за МБГ - това е формата, в които излиза. Нищо повече няма да има.
В нашето училище класната дава информация на децата за резултата им. Нищо в писмен вид. Съответно понякога той забравя да ми каже и аз си чакам. После се чуди колко точно точки му е казала. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 352
Дори и това класиране е повече, отколкото дават класациите на много други състезания. Защита на лични данни, каквото и да означава това.

# 17
  • Мнения: 503
При нас също се бавят резултатите от МБГ, повече от седмица мина. Обикновено по-бързо ги изкарват...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 676
Вече ще започнат да изкарват резултати, защото мина крайният срок за провеждане на състезанието.

# 19
  • Мнения: 69
А задачите дали ще ги публикуват скоро, днес е бил последният срок за провеждане, или ще излязат и те с резултатите заедно?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 193
А задачите дали ще ги публикуват скоро, днес е бил последният срок за провеждане, или ще излязат и те с резултатите заедно?
В регламента пише, че на сайта няма да се качват задачите. След обявяването на резултатите може би от домакините на състезанието трябва да се търсят.

# 21
  • Мнения: 69
А задачите дали ще ги публикуват скоро, днес е бил последният срок за провеждане, или ще излязат и те с резултатите заедно?
В регламента пише, че на сайта няма да се качват задачите. След обявяването на резултатите може би от домакините на състезанието трябва да се търсят.
Ясно, благодаря! Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 12 298
Дами, има ли чернови на СМТ и може ли децата да си пишат по листите?

Когато големия ми син беше първи клас му даваха да ползва лист за чернова, която после предаваше с теста. Хубавото на СМТ е, че раздават копие на теста на всяко дете и още при излизането можеш да видиш задачите. Поне така беше до миналата година.

# 23
  • София
  • Мнения: 251
Благодаря за новата тема. Чакам класиране за МБГ /без особени надежди/.
Класирането за МБГ чак след 12 ноември можем да го очакваме.
Някой знае ли за утрешното ЧХ в 125то кога излиза разпределението/списъците на стаите и дали ще го публикуват в сайта на училището?
http://www.iztok-smb.com/

# 24
  • Мнения: 36
Здравейте! Утре от колко часа е Черноризец Храбър защото нещо не сме разбрали? Интересува ме за Враца? Дали е от 11 за цяла България?

# 25
  • Мнения: 7 987
Всички тези турнири само с предварително записване ли се провеждат?

# 26
  • Мнения: 124
Състезанието е от 11,00 за цялата страна. Успех на всички деца.

# 27
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Благодаря за новата тема!
Другата седмица щерката за първи път ще ходи. Пропусна МБГ, заради заболяване.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 520
Всички тези турнири само с предварително записване ли се провеждат?
С предварително записване е участието на детето. Ако във вашето училище не ги провеждат и не ви уведомяват, можете да го запишете в друго. Срокът за записване е горе-долу до 4-5 дена преди самото състезание. Обичайно на сайта на организаторите пише в кои училища се провежда.
В тази тема в годините аз съм намирала също доста полезна информация. Сега мернах тук в Основно образование и ново предложение  за трениране на децата за основни състезания от математическия календар - Изи мат. Звучи интересно.
Успех днес на всички участници на Черноризец Храбър!
Дрина, ще стискам палци на наборката Simple Smile И моята малка ще е за сефте на СМТ Simple Smile
Вече ще започнат да изкарват резултати, защото мина крайният срок за провеждане на състезанието.
Резултатите не са обвързани с крайния срок на провеждане на състезанието и непубликуването на задачите. В нашето училище ги залепиха на входа - име и точки на всяко дете. Дори за ЕК, където има забрана за изнасяне на задачите за цял месец, резултатите излизат до 1-2 дни обикновено.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 493
Класиранията на МБГ излизат по градове или по места на които са провеждани. Къде трябва да следя за класиране? В събота има обявен  час в който може да се видят работите на децата

Общи условия

Активация на акаунт