Неправилният мъж

  • 5 944
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Грешката ти е, че се страхуваш да останеш сама. А това е защото не се обичаш достатъчно.

# 16
  • Мнения: 25 899
То хубаво я съветвате да го зареже, ама като не е намерила още друг, за когото да се хване?
Не мога да ги разбера този вид жени, които не могат и ден да останат сами със себе си. И които непременно трябва като пиявици да се впият в един мъж, за да...
За да какво? Какво ще стане, ако останеш известно време без мъж? Ще свърши светът? Ще те одумват приятелките и кварталните клюкарки? Ще умреш от скука сама със себе си? Какво? Защо трябва да сте непременно с мъж, пък ако ще да е последният боклук на света?

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Сийке, отговор на тия въпроси няма да получиш. Колкото пъти съм питала, все без отговор съм оставала. Не разбирам как може необходимостта да има до теб някой, ако ще последният скот да е, да надвива над здравия разум и инстинкта за самосъхранение.

# 18
  • Мнения: 8 357
Повечето хора имат положителни страни. Но те не правят връзката.
Връзката е как двама души се чувстват заедно. И най-важното е да двамата да се чувстват добре. Ако една връзка те смазва, кара те да промениш коренно живота си /ти обичаш кучето си/ то това не е твоята връзка.
Приключвай я възможно най-бързо за да се отърсиш от нея.
Успех!

# 19
  • Мнения: 32 523
Абе имах един ухажор, който твърдеше, че има алергия към кучета, а всъщност просто ги мразеше.
Инцидентно дойде вкъщи, да си вземе едни документи. Мъж каня в дома си при по-сериозни отношения.Позволи си да ми предложи да го дам на някой и то с леко заповеднически тон.
Аз му казах, че него  го давам на който го вземе  Laughing
Кучето не го хареса. А то разбираше от хора, знаеше кой е читав и кой не. Е как да продължа с този, щом кучето не го одобри  Mr. Green
Искаше след няколко дни да се видим, но аз му казах, че кучето не го е одобрило. Сигурно е било голям удар за него  Joy

# 20
  • Мнения: X
Здравейте, много се чудих дали да напиша това което ме мъчи ...
Скрит текст:
. имах 4 годишна връзка с човек който избщо не беше за мен за радост прекратих тези отношения преди 3 месеца веднага след това срещнах друг който, беше напълно различен толкова бях щастлива от мисълта че, накрая и аз ще срещна човека за мен  но с течение на времето  толкова много се разочаровах от него оказа се че, е болезнено ревнив задушаващ не съм била с такъв човек до сега изключително себичен егоист .Той е на 32 и не е имал връзка от много години може би това трябваше да ми подскаже що за човек е имам чувството че направо ме мачка психически постоянно се заяжда с мен постоянно нещо не правя както трябва имам куче и когато той идва вкъщи не сяда на дивана защото го е гнус че кучето е било там мие си постоянно ръцете разберете ме добре аз съм страшен Монк държа на чистотата но това  е прекалено ,ако реша да го прегърна и съм пипала кучето преди това той не желае дори да го докосвам кучето ми  е малко  постоянно го къпя има всички инжекции които трябва да има  чувствам се ужасно в собствената си къща аз ли греша или един човек трябва да те приема такъв какъвто си с  куче или  без .Кара ме да се чувствам незначителна постоянно ме обвинява че не ставам като човек и че, не сме били един за друг постоянно ми казва че,иска да се разделим а в същото време пак е  с мен чувствам се потисната  постоянно ми казва какво не правя както трябва постоянно си мисли че,го лъжа за нещо че го мамя а всъщност аз го гледам в очите.Заедно сме от 4 месеца и той направо ме смаза така се чувствам не мога да си върша работата както трябва не мога да се съсредоточа колегите ме мислят за луда ходя като дух постоянно съм нервна нз какво да правя знам че, трябва да спра това мъчение но съм слаба никога не съм била такава ......... Винаги когато кажа край и си казвам той има и добри страни може би пък аз съм лошата и не правя нещо както трябва казвам си може би не правя достатъчно компромиси . Извинявам се ако това което съм написала е доста объркано но съм на работа и бързам да не ме видят .
Какво да правя
Скрит текст:
хора по принцип не съм от слабите жени нз как се превърнах в това мекотело .
И темата е за?
Очакваш да ти напишем как да ГО промениш?
Е, няма да стане.
Или търпиш, или си тръгваш.
Мисля, и сама знаеш какво е решението.

# 21
  • Мнения: 4 518
Щом има и положителни и черти си стой с него, какво да правиш. Той и бившия ти сигурно е имал положителни черти, защо не си с него? Да ти кажа и насилниците, и изнасилвачите, и убийците имат и добри черти.

# 22
  • Мнения: X
Авторката, вместо да скачаш на всяко мнение, което не ти харесва , по-добре се замисли защо попадаш все на НЕподходящи мъже.В тях ли е причината, или в теб?!
Защото има причина да избираш кофти мъже и да търпиш кофти връзки....виж защо нямаш нужното самочувствие, за да разкарваш подобни ...идиоти, вместо да се чудиш в теб ли е причината те да се държат гадно с теб.

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 733
Каквото си търсим, това намираме. Аз бих се притеснила повече за себе си, и бих мислила защо привличам и се събирам с такива мъже.
Напускай го преди да ти е начупил кокалите.

# 24
  • Мнения: 55 040
Щом ми поставя условия в моя дом и не иска кучето, вън от чадъра!
Секунда няма да се колебая.
Кучето ми е по-важно от който и да е мъж.
Нямам дилема в този случай.

# 25
  • Мнения: 215
Четири години с един насилник, сега   си се прехвърлила на втори такъв.
Явно привличаш някак такива типажи. Ти смяташ ли такова отровно поведение към теб за нормално? И то в собствения ти дом!
Време е да осъзнаеш, че отношението на мъжа към теб трябва да е коренно противоположно на това, което описваш. И да си сложиш граници. Щото иначе още много идиоти могат да вършеят през живота ти ....
Един живот живееш, изживей го приятно, не треперейки като лист заради разни, безобразни.......

# 26
  • Мнения: 25 899
А такива като теб обвиняват за собствените си решение - Бог, съдбата, мъжете, но никога себе си  Laughing

Какви решения? За тях мъжете са просто карти от тестето, които ти „се падат“. Нулев процент на избор и свободна воля, камо ли подбор.
Търкаш билетчето и... Който ти се падне. Т.е. първият, който ти обърне внимание.

# 27
  • Мнения: 15
Четири години с един насилник, сега   си се прехвърлила на втори такъв.
Явно привличаш някак такива типажи. Ти смяташ ли такова отровно поведение към теб за нормално? И то в собствения ти дом!
Време е да осъзнаеш, че отношението на мъжа към теб трябва да е коренно противоположно на това, което описваш. И да си сложиш граници. Щото иначе още много идиоти могат да вършеят през живота ти ....
Един живот живееш, изживей го приятно, не треперейки като лист заради разни, безобразни.......

Бившия ми приятел не е бил насилник просто нещата между нас не се получиха връзката ни беше трудна както за него така и за мен но този може би има предпоставки че, ще бъде  Благодаря за съвета ! мисля че е точно на място

# 28
  • Мнения: 32 523
А такива като теб обвиняват за собствените си решение - Бог, съдбата, мъжете, но никога себе си  Laughing

Какви решения? За тях мъжете са просто карти от тестето, които ти „се падат“. Нулев процент на избор и свободна воля, камо ли подбор.
Търкаш билетчето и... Който ти се падне. Т.е. първият, който ти обърне внимание.

Мда, накрая ще казват, че направо са изнасилени и отвлечени.
Точно такива като авторката, които не могат елементарни решения да вземат, пускат такива теми. Има и по-сложни казуси, но съм изумена редовно какви теми с елементарни въпроси се пускат.
Жалко, че затриха поста на Абсурд. Добро предложение - маха кучето, пада на колене и му предлага брак  Joy
Ако го направи,  после форума е виновен.
А и донякъде е права, дори и силна жена може да попадне на кофти мъж. Но е важна реакцията ми спрямо този човек. Силната жена не би търпяла дълго.

# 29
  • Мнения: 2 709
И после като кажете - с обвързани не се занимавайте, подло е, долно е, стойте далече от обвързани.
Пък то голяма част от обвързаните са ей така: 4 години с някой, дето виждат че не е за тях, ама нямат сила да го разкарат, че току-виж попаднали на още по-лош (точно като в тази тема).
Аз затова съм на мнение - един човек не е ли с пръстен, значи не е обвързан. Ако ще да си има някой от 4 години, не значи че е правилният човек и че е щастлив с него.

Общи условия

Активация на акаунт