Hercai/Вятърничав по ATV Тема 9

  • 92 921
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 418
Новый пост от Бану Акдениз.😍🧿

С подписью:" А ну-ка теперь посмотрим что будет с Азизе Асланбей, что сделает Миран, Рейян что сделает, родиться ли Гюнеш?"
Превод:
Нов пост от Бану Акдениз.
С подпис: "Хайде сега да видим какво ще стане с Азизе Асланбей, Какво ще направи Миран, какво ще направи Реян, ще се роди ли Гюнеш?"


# 721
  • Мнения: 782
Браво, nedlen Peace
Разгада имитаторката на чужди подписи  bouquet


И от мен Браво ! Yum

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 23:33 от KrasiAnna

# 722
  • Мнения: 1 036
„Готов съм. Натрупах чувства. Готов съм да творя. “💥


Погледът му е огън Nature Fire Ще твори човека Heart Става напечено Heart Eyes

Ако на снимката е в роля, след тези думи трябва да сътвори Гюнеш. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 3 418
Ако това е бабата на Миран по бащина линия, (а няма логика да съчинява в предходната серия как е била спасена от майката на Дилшах), следва бабата да е любимата Айше на Насух. newsm78 Да не вземе да излезе, че в оня пожар всички жени са се спасили.

# 724
  • Мнения: 782



Невероятно красива сцена !!!

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 00:38 от KrasiAnna

# 725
  • Мнения: 1 496
Аnneanne не би ли трябвало да е майката на Дилшах? Но донякъде го мислих това по ред причини: 1- В предишната серия тя каза: " Вярвах, че ще дойдеш." 2- Нарече го "сине" и то с доста патос и любов. 3 - сцената между нея и Азизе навремето. Всъщност сценаристите ни дадоха доста подсказки за тази възрастна жена. И тя ще разкрие доста тайни от миналото, най-вече ще строши издигнатата от Миран в култ Азизе. Те така се увлякоха в схеми, кой на кого и защо, че аз се обърках. Миран хубаво поизмъчи Рейян, макар че това с фалшивия подпис е прекалено. Ама и тя си го заслужи. Гоньол къде се гизди Grinning  С превода ще се доизяснят нещата. А аз продължавам да си мисля, че Азизе и Айше са един и същ човек..  newsm78

# 726
  • Мнения: 21 989
Аnneanne не би ли трябвало да е майката на Дилшах? Но донякъде го мислих това по ред причини: 1- В предишната серия тя каза: " Вярвах, че ще дойдеш." 2- Нарече го "сине" и то с доста патос и любов. 3 - сцената между нея и Азизе навремето. Всъщност сценаристите ни дадоха доста подсказки за тази възрастна жена. И тя ще разкрие доста тайни от миналото, най-вече ще строши издигнатата от Миран в култ Азизе. Те така се увлякоха в схеми, кой на кого и защо, че аз се обърках. Миран хубаво поизмъчи Рейян, макар че това с фалшивия подпис е прекалено. Ама и тя си го заслужи. Гоньол къде се гизди Grinning  С превода ще се доизяснят нещата. А аз продължавам да си мисля, че Азизе и Айше са един и същ човек..  newsm78

Исках да напиша същото, ананне е майка на майката, бабанне - майка на бащата.
В случая бабата каза ананне, майка е на Дилшах.

Значи, сценаристите, барабар с Бану, правят всичко възможно, феновете да намразят Рейян, пък да обичат Миран.
Как пък Рейян я направиха такава патица, сляпа и глуха за всичко, че и такива обиди да каже на Миран?
Бану си позволи снощи да пусне туит - "За любовта човек отива на смърт, а не вкъщи."
Не разбирам омразата, с която пишат образа на Рейян.

Но като цяло, серията беше страхотна!

# 727
  • Мнения: 1 242
Наистина доста се заплетоха нещата... Припомнете Джихан и Хазар от различни майки ли са? Бабата в къщата на Дилшах в предната серия не каза ли, че майката на Дилшах не можала да приеме всичко станало и от мъка си отишла (от този свят сигурно). Поне аз с такова впечатление останах. Значи тогава е майка на Хазар.... Или просто там на всяка по-възрастна жена викат баба...┐( ∵ )┌

# 728
  • Мнения: 6 579
Здравейте! doh

Пускам новата тема малко по-рано, защото по-късно няма да съм на линия.

https://old.bg-mamma.com/?topic=1162937.new#new

Хубави почивни дни!



Общи условия

Активация на акаунт