Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 2

  • 17 870
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Чакам и аз резултат от цитонамазка и секрет. Имам си течение и аз, но слагам вечер вагинално и утрогестан, та не мога да разбера дали има нещо или е от хапчетата.

Записах си час за ФМ на 04.12. Дано всичко е наред!
Вие в коя седмица ще ходите на ФМ. Аз ще съм 12+ някой ден. Мисля е ок?

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 09:24 от christiana_

# 676
  • София
  • Мнения: 616
Ние всичко на всичко сме правили секс 3 пъти, откакто съм бременна поради липса на време, разминаваме и заспиване с детето 😂 Обаче нямам никакво намерение да се ограничаваме, желанието ми не е намаляло, даже се е увеличило. Мм по-скоро се дърпа, ама неговото си е чист мързел 😂 ако бремеността е нормална, не виждам защо да не изпитваш удоволствие от време на време Simple Smile

# 677
  • Мнения: 1 198
Относно жълтеникавото течение, присъединявам се и аз. Ще питам моята докторка в сряда, тогава ще ходя.
А пък относно повръщането, определено се започва - днес си станах сутринта, гримирах се, отидох на работа и малко след като започнахме, изпих си хапчетата и беж до тоалетната. Не успях да стигна навреме 😭
Тръгнах си, ще ходя при личния лекар вечерта да искам болнични. Така просто не може да се работи. 😭😭

# 678
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте!
Аз съм мама на юнче 2019, минавам тук първо да ви пожелая лека и неусетна бременност и прекрасни малки душички догодина! Желая здраве на всички!
Също така бих искала да предложа на някоя мама дрехи за бременни, клинове, дънки, блузки с дълъг и къс ръкав, рокли с дълъг ръкав, сутиени. Аз съм висока 165 см и тежах 52 кг когато забременях. Повечето дрехи носих след 5 месец, когато вече имах доста солиден корем.
Дрехите не са маркови, има на Лидл, ХМ, но са запазени. Понеже нямам много време да ходя до офис на куриер, предпочитам да пратя на 1-2 мами, а не на бройка. Доставката е за сметка на получателя. Ако мога бих снимала нещо конкретно, но не обещавам. Пишете на лични.
Още веднъж успех и хубава седмица!

# 679
  • Мнения: 188
Ами аз имам час за 28ми ще съм 11+6дни.То се ходи от 11 до 13.Така че е добре в тоя период.Бебчо ходи 2 дни напред та по ехографа ще съм 12+1дни.Първо беше назад няколко дни обаче бързо навакса.Но ние трябва да си гледаме термина и приложението.

# 680
  • София
  • Мнения: 616
Записах си час за ФМ на 04.12. Дано всичко е наред!
Вие в коя седмица ще ходите на ФМ. Аз ще съм 12+ някой ден. Мисля е ок?
Идеално е. Аз ще съм точно в 12гс, живот и здраве.

# 681
  • Мнения: 11
Здравейте майчета! Присъединявам се към вас с термин 28.06 😊 На 32 години съм. Това ми е втора бременност. Имам дъщеричка, която другият месец ще стане на 11г.  Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебчета! За разлика от първата бременност където до 3,4 месец отслабнах с 3 кг от постоянно гадене, сега чак ми е странно, че никакви симптоми нямам, освен че ми се спи. Бременност с бременност не си приличат казват, така че мамите които се тревожат да са спокойни. Записах си час и аз за ФМ за 7.12, тъй като по програма Feia днес влизам в 9г.с., а нали от 11 до 13 с. Се прави първата, но според доки съм 7с и 2. дни?! Дали според вас ще отида рано? Записала съм обаче часа и мисля да не го отменям, а ако се наложи и е рано
Пак ще отида след седмица. Виждам, че някой от вас и цитонамаска са правили, а на мен доки ми каза, че няма да ми прави. Пусна ми само кръвни изследвания. Вагинално преглеждали ли са ви?
Ох стана дълго май ☺

# 682
  • Мнения: 955
Happyyy фея и на мен ми изчислява, че съм по-напред отколкото съм. Моя термин евентуален е края на юни и съм в 8 седмица. Преглеждат ме с вагинален все още.

# 683
  • Мнения: 785
Момичета, бързам да ви се похваля, защото съм развълнувана,  и после ще се върна да прочета пропуснатото през уикенда.
Излязоха ми резултатите от пренатеста. Всички са отрицателни и вече съм спокойна. Вече знаем със сигурност и пола.
Чакаме МОМЧЕНЦЕ Blue Heart Blue Heart Blue Heart

# 684
  • Мнения: 632
Привет,мацки.Относно секса,ние все още не сме правили,но и не искаме ,защото ни е страх ,заради миналата загуба и много се пазим.Оъ време на време доставям на ММ удоволствие с френски ласки и само се гушкаме.На нас ни стига за сега да знаем,че всичко е наред.Побвкогя ми се иска и се бъзикам с него кога ще можем пак да справим страстен секс,ама за сега не.
Пък и каквато съм подута и вече си ми пречи корема,хич не ми е до креватни упражнения. ММ даже постоянно ми вика какво ще ме прави докато стигна 9 месеца,трябва да спи в хола,че няма да ни стигне леглото и все в него се гуша и го притискам да му тежа хахаха

Белисима,честито,много се радвам. Simple Smile Честити сини гащички.Отърквам се едно хубаво у теб за късмет и ние да сме в синичко Simple Smile

# 685
  • Мнения: 1 104
Belisima, честито и от мен за синичкото!
В коя седмиц пусна Пренатеста?
И аз мисля да правя, Veracity в Бодимед, но още не съм го обсъдила с АГ. Чакам си следващия преглед, който ще е в 12+гс.

# 686
  • Мнения: 168
Аз изобщо не знаех за това мен лекаря ме натисна да се запиша на бхс , тоест аз и на фетална мога да си ида


Здравейте отново. Да попитам вас всички ли лекарите ви пращат на ФМ между 11-13 г.с.? Понеже моят само БХС ми каза да направя сега. Даже вече се записах в този център Оскар за 4.12 . За ФМ ми каза 20г.с. , а и в сайта на този център така пише.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 358
Аз като си записвах час за следващата ЖК (14.12) ме попитаха дали искам да правим ФМ и така записах и за ФМ. БХС няма да правя за сега. На 14.12 живот и здраве ще съм 12г.с.+1д.

# 688
  • Мнения: 785
Иринка, Галеона, благодаря ви Hug
Аз си го имах това усещане, че гащичките ще са сини Grinning Даже бях споделила по-назад. Няма изненада, шестото чувство не ме подведе.
Галеона, правих теста в първия ден от 11 гс. По принцип може от 10 гс, но за по-сигурно, че ще има достатъчно фетална фракция в кръвта ми, решихме да вляза в 11 гс и тогава да го направим.

# 689
  • Мнения: 11
Kaylinnn, мен вагинално не ме е преглеждал док, а иначе и програма и той ми дават един и съм термин?! Абе обърквам се отвреме на време ама край, важното е всичко да д Ок!
Честито на Белисима🙏

Общи условия

Активация на акаунт