Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 2

  • 17 975
  • 725
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 718
Продължавам да имам проблем със свързнатего с проф. Маргов за записване за ФМ. Или дава заето,  или никой не вдига. На стационарния ми казва, че избраният код е грешен. Не знам как сте успели да се свържете,  но аз от петък се мъча и нищо.

Момичета,  как разбрахте за бактерините инфекции??  Имахте ли оплаквания,  течения променени,  или от микробиологията без оплакване установихте наличие на гадините?

# 421
  • Мнения: 346
Продължавам да имам проблем със свързнатего с проф. Маргов за записване за ФМ. Или дава заето,  или никой не вдига. На стационарния ми казва, че избраният код е грешен. Не знам как сте успели да се свържете,  но аз от петък се мъча и нищо.

Момичета,  как разбрахте за бактерините инфекции??  Имахте ли оплаквания,  течения променени,  или от микробиологията без оплакване установихте наличие на гадините?

Аз нямам никакви оплаквания, нито сърбеж нито неприятна миризма , просто лекаря е видял във влагалището по-обилна ЦС и реши да вземе проба и се оказа това , иначе абсолютно нищо нямах като симптом че може да има проблем. И все още нямам

# 422
  • Мнения: 94
Bonibon аз се обадих на следния телефон сутринта в 09,00 и се свързах сравнително лесно.
0899130550
Пожелавам успех в записването.

# 423
  • Мнения: 5 234
И аз се свързах сутринта на мобилния номер. Марков ще е в отпуск за периода, който ме интересува.
Другите специалисти от този център дали са добри?

# 424
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте! Simple Smile Има ли други със зверско главоболие? 2 дни подред по цял ден ме боля глава. Не знам дали е от това, че долната ми граница на кръвното е много ниска, а горната постоянно играе или от нещо друго... Но беше отвратително. Sad С първата ми бременност не помня такова нещо. За сега днес съм ОК, надявам се да няма повече такива дни...

# 425
  • Мнения: 1 718
Благодаря ви за отзивчивостта,  успях да се запиша.


За главоболието - четох,  че е нормално по време на ранна бременност. Не се тревожете.

# 426
  • Мнения: 199
Здравейте мами. На мен в петък мине прегледа за тонове. Тогава ще съм в 9 г.с . Ще.ми киселини имам  към момента, 1 2 пъти ме е боляла глава. От време на време придърпване стягане в долната част на корема. Доста порастна коремчето.
Аз съм с друга дилема.  Казах на работодателите и сега съм изтръпнала ,че не дочаках 12г.с ,предполагам че няма как да ме съкратят...но напрежението е ужасно. Отвсякъде тревожи мисли...опитвам се да се справям с тях,но нещо не ми се получава.

# 427
  • Мнения: 346
Мила какви тонове се измерват в 9г.с че аз в четвъртък ще съм в 9та пък ме викат на 21ви за 10та направо , обаче виждам че пишете за тонове , какво точно се слуша

# 428
  • Мнения: 727
На мен пък от вчера ми се вие свят. Ужасно е. Вероятно е от кръвното, но нямам как да го измеря. Помага ли нещо за това? Имам чувството, че ще припадна.. Снощи имах и киселини за първи път в живота си. Всичко завърши със здраво повръщане. И днес вода да пия съм готова да я върна
. 10с 4д и не му се вижда края на "лошото"..

# 429
  • Варна
  • Мнения: 358
На мен за ниското кръвно най-добре ми действа айран със сол.

# 430
  • София
  • Мнения: 619
И аз се свързах сутринта на мобилния номер. Марков ще е в отпуск за периода, който ме интересува.
Другите специалисти от този център дали са добри?
Аз с предишната бременност при две от морфологиите бях при д-р Елена Павлова и останах много доволна. Сега исках пак при нея, но е в отпуск в двете седмици, в които ми трябваше, затова съм при д-р Марков.
Иначе аз на 26-ти сутринта съм на първата фетална морфология, а на 27-ми сутринта мисля да отида до Майчин дом да дам кръв. Миналия път не са ме мерили там, взеха резултата от морфологията, който носих и нищо не заплатих. Сега не знам каква е процедурата, но при всички положения морфологията ми се струва по-значима и важна от БХС, който е някаква статистика.

Иначе съм в 9+6 и да ви кажа от три дни не ме болят гърдите, не ми се гади сутрин, че даже и хремата, която се появяваше само нощем изчезна. Взех и аз малко да се шашкам, ама сме на село и гледам да не го мисля, че така или иначе преди 19 ноември няма да успея да стигна на лекар.

# 431
  • Мнения: X
Продължавам да имам проблем със свързнатего с проф. Маргов за записване за ФМ. Или дава заето,  или никой не вдига. На стационарния ми казва, че избраният код е грешен. Не знам как сте успели да се свържете,  но аз от петък се мъча и нищо.

Момичета,  как разбрахте за бактерините инфекции??  Имахте ли оплаквания,  течения променени,  или от микробиологията без оплакване установихте наличие на гадините?
Бонибонче, никакви оплаквания нямам за тая коли. Нито сърбеж или парен, нитомиризма. Абсолютно безсимптомно е при мен. Но като се записах на ЖК и там едно от първите неща, които се изследват е влагалищен секрет. Надявам се да я изчистя тая гадина!

И аз имам главоболие от време на време. От бременността понякога играе така кръвното.
Като стана дума и за киселини и аз получих преди две-три вечери, докато си лежах. Изобщо не е приятно. Случва ми се за пръв път, но май ще трябва и с това да свикваме.

# 432
  • Мнения: 3 960
Аз звъннах преди малко на телефона, който honneymamma е дала и се свързах от раз. Записах се за 27ми в 10 часа, като след това веднага мисля да ида до МД да дам кръв за БХС. Кръв приемат до 14 часа, нали?

# 433
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639

Аз съм с друга дилема.  Казах на работодателите и сега съм изтръпнала ,че не дочаках 12г.с ,предполагам че няма как да ме съкратят...но напрежението е ужасно. Отвсякъде тревожи мисли...опитвам се да се справям с тях,но нещо не ми се получава.

Ако имаш амбулаторен лист, на който пише че има жив ембрион, можеш да си го входираш с една молба свободен текст, и така да си ги уведомила официално, че си бременна.

# 434
  • Мнения: 168
Здравейте, и аз днес най накрая се записах на ЖК, чух сърчице ☺️❤️ и ми взеха секрет, кръв и урина. И аз от два три дни забелязвам намаляване на гаденето сутрин. Вече съм 9+5, дано вече намалят тези оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт