Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 2

  • 18 007
  • 725
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 98
Същата съм и аз.С предната бременност слушах със слушалки за апарат за кръвно,абе луда работа.Не го ли усетя газз на доктор.Доки се беше побъркала с мен.😂😂😂😂

# 406
  • Мнения: 785
Аз също от време на време имам краткотрайни тъпи болки, но все си мисля, че защото не мога да ходя редовно до WC. Голям проблем ми е това с тоалетната.
Въпросът ми е малко смешен, но мислите ли, че напъните в WC-то при запек може да навреди на ембриончето?
Хич не е смешен даже. Никакви напъни не трябва да има. Моя роднина така загуби ембриончето, мисля в 3-ти месец, и повече така и не успя да забременее.
Ако се налага, вземи си свещички. Иначе помагат и повече храни богати на фибри в менюто. Не съм проучвала из основи темата, но знам, че не трябва да се приемат в никакъв случай слабителни през устата.

# 407
  • Мнения: 301
Аз също от време на време имам краткотрайни тъпи болки, но все си мисля, че защото не мога да ходя редовно до WC. Голям проблем ми е това с тоалетната.
Въпросът ми е малко смешен, но мислите ли, че напъните в WC-то при запек може да навреди на ембриончето?
Хич не е смешен даже. Никакви напъни не трябва да има. Моя роднина така загуби ембриончето, мисля в 3-ти месец, и повече така и не успя да забременее.
Ако се налага, вземи си свещички. Иначе помагат и повече храни богати на фибри в менюто. Не съм проучвала из основи темата, но знам, че не трябва да се приемат в никакъв случай слабителни през устата.

Ужас! Точно това ме разтревожи и ми гложди мисълта цял ден, защото след това започнах да усещам на моменти бодежи ниско долу в корема, макар и не много силни. Имах подобни в 4-5-та седмица, но сега се чудя да не съм навредила след затрудненото ходене в WC днес.
Имах преглед след 2 седмици, но дали да отида още утре?
Ще си взема от тези свещички, които ми препоръчвате.
Дано да не съм му навредила. Супер много се психирах.

Какви са симптомите по принцип при загуба на ембриона? Някой, който е имал опит може ли да опише. На мен това ми е първа бременност и съм много ошашавена.

Dombi чуваха ли се тоновете с тези слушалки? Бях чела някъде, че може да се чуват тонове, но не помня в коя седмица. Май ще си взема и аз едни слушалки, поне да ми е спокойно, че си е там. 😁

# 408
  • Мнения: 3 973
Moмичета, тези от вас, които ще правят БХС при Марков, кръв на място ли се дава и се ходи в определена лаборатория?

# 409
  • Мнения: X
Добро утро, момичета! Аз влизам с много голям стрес само да споделя и да питам дали на някого се е случвало. Имам е. коли във влагалищния секрет. Cry Cold Sweat Направо така се стресирах като си видях резултатите, че направо ще се побъркам. Писах на АГ да видим какво ще правим. На някоя от вас случвало ли се е при предишна бременност? Какво стана? Cry

# 410
  • Мнения: 727
Moмичета, тези от вас, които ще правят БХС при Марков, кръв на място ли се дава и се ходи в определена лаборатория?
На мен ми обясниха по телефона, че кръв се взима в Майчин дом, което никак не е удобно, така като гледам не са съвсем близо.

# 411
  • Мнения: 3 973
Еее, то тогава няма много смисъл. Аз се чудех дали да ходя при него, всички са се юрнали, предния път не я правих първата морфология, само БХС. Сега мислех да ходя за БХС в Майчин дом така или иначе, те там си правят и ехографа, не знам дали ми се разкарва и до Марков.
Пламъче, предполагам ще ти изпишат някой антибиотик и ще я изчистиш тази гадост.

# 412
  • Мнения: 188
Маха се тази гадина, ама трудно.Аз патя с нея отдавна.Най много ме удара цистита.И аз очаквам пак да я имам.Ще видя в четвъртък.Най-вероятно антибиотик, но нещо не ми се пие на мен много, много по време на бременност.

# 413
  • Мнения: 46
Добро утро ! И аз да се оплача май съм настинала Sad леко запушен нос и дразнещо гърло.Пламъче, найстина са много упорити тези коли.Ще ти кажа какво стана при мен .Няколко дни преди трансфера си пуснах стерилна урина.Излезе е.коли.Изпаднах в ужас.Почнах антибиотик веднага -7 дни го пих заедно с таблетки с червена боровинка.С антибиотик по време на първите 4 дни след трансфер.Пуснах след 15 дни пак и се беше изчистила поне от урината.Не съм правила за влагалищен  ,но май трябва да го направя.Говорих с док и решихме да не спирам изобщо тази боровинка -да си я пия .Помага много за да не получиш пак  и не пречи на бремеността.Имали някоя с настинка? Само това ми трябваше сега Sad

# 414
  • Мнения: 5 234
Моля да споделите къде ще ходите на ранна фетална морфолофия+БХС и къде на втората фетална?

# 415
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета! И АГ ми писа. Ще купувам някакви вагинални глобули. Дано да има ефект, че направо се шашнах.
Xiara, ще пробвам и аз тези таблетки с червена боровинка.
Иначе за настинката, аз я изкарах точно, когато лежах за задържане в болница. Само спрей за носа на Стеримар ме беше облекчило. Това е солен разтвор. И ми бяха казали, че в ранна бременност нищо друго освен хомеопатия не е разрешено + чайчета, лимон, лукчета и др.

# 416
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Здравейте,
С първата бременност ходих на БХС в Майчин дом,прегледаха ме на ехограф и ми взеха кръв след това за изследването . На ранна фетална не съм ходила. Ходих някъде около 18-20 г. с. в МЦ Фемина при д-р Врагалева. Сега мисля по същия начин да процедирам живи и здрави като дойде момента.

# 417
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
С малкия имах е.коли в 9 месец. Бяха ми изписали полижинакс или нещо подобно да слагам.

Mardinna не е задължително да има симптоми за каквото и да било. Но не е нужно и постоянно да си във филма за това. Като човек, който премина през спонтанен аборт (мисед) на 22г, когато си мислиш че си млад и здрав, мога да кажа само, че нищо не зависи от теб. Гледах после със сина ми да съм спокойна, сега гледам да съм спокойна и това е.

# 418
  • Мнения: 346
Пламъче , аз съм с кандида албиканс, доктора ми каза че по време на бременност жената много лесно хваща гъбички , а аз наистина никога не съм имала и много се шашнах , защото нито правим секс с ММ нито нищо и изведнъж това , като преди да забременея съм си правила изследвания и всичко беше наред. Та изписа ми глобули вагинални по точно Клион Д , обаче имам проблееееем страх ме е да си слагам , не съм се престрашила още , но ми казаха че не е толкова страшно , поприницп от приятелка знам която сега роди тя беше със същия проблем ,че се лекуват бебчето да не се роди с конюктивит ама знаеш ли 😒 така че не се тревожи при 20% от бременните имат гъбички , не е толкова страшно

# 419
  • Мнения: 188
Аз слагах скоро глобули за бяло течение.Страх ме беше и мен, ама нямаше начин.Не е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт