Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 2

  • 17 923
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 104
Момичета, а на вас личат лу ви вече коремчета, или?
При мен няма дори намек за такова, а съм 8+6гс. Утре влизам в 9та седмица.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 358
На мен през първата бременност корема ми започна да личи в началото на 5-ти месец, а до края на 9-ти беше огромен (преносих 2 дни). А сега, като се нахраня, особено ако е по-стабилно, си личи леко коремче. Simple Smile Може би има значение и това, че първата бременност стартирах от 52 кг, а сега от 56. Simple Smile

# 437
  • Мнения: 46
При мен коремчето е като подуто.Диста съм слабичка но се вижда разлика.Сутрин е сякаш с една идея по малко от колкото вечер.Не мисля ,че на този етап до 3 месец  е от бремеността.По скоро е  издуване заради хормоните.Simple Smile

# 438
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
С предната бременност ми пролича към 6 месец, някой даже чак в 7 установиха. Още ми се струва доста рано за наистина бременен корем. Казват, че вторият път уж по-бързо се показвал корема, ама аз си имам излишък от корем така и така Grinning и не знам ще проличили по-рано.

# 439
  • Мнения: 188
Ами аз си имам корем и без това.75 кила стартирам за което много се притеснявам дано не кача много.С първото бях 96 и за 6 месеца си върнах старите 65.А сега нарочно не свалях и не пзех диети зашото ще върна после тройно килата.

# 440
  • Мнения: 3 946
Аз стартирам от 53, имах даже плочки, но вече имам издутинка, особено вечер. Май ще се окаже истина, че второто си проличава доста по-бързо.

# 441
  • Мнения: 199

Аз съм с друга дилема.  Казах на работодателите и сега съм изтръпнала ,че не дочаках 12г.с ,предполагам че няма как да ме съкратят...но напрежението е ужасно. Отвсякъде тревожи мисли...опитвам се да се справям с тях,но нещо не ми се получава.

Ако имаш амбулаторен лист, на който пише че има жив ембрион, можеш да си го входираш с една молба свободен текст, и така да си ги уведомила официално, че си бременна.
Къде да я входирам ?

# 442
  • Мнения: 346
И аз почнах 75кг , хубавото обаче е че съм много висока 1,75/6 и се надяяяяявам да не стана като бизон поне заради височината ми 😂😂 вече съм 77 иначе , но гледам леко да се въздържам въпреки че много ми се яде постоянно

# 443
  • Мнения: 188
И аз съм толкова висока някъде.Това ни спасява да не ни се личат толкова килограмите.😁😁😁

quote author=Meldim link=topic=1153303.msg39629874#msg39629874 date=1573481679]
И аз почнах 75кг , хубавото обаче е че съм много висока 1,75/6 и се надяяяяявам да не стана като бизон поне заради височината ми 😂😂 вече съм 77 иначе , но гледам леко да се въздържам въпреки че много ми се яде постоянно
[/quote]

# 444
  • Мнения: 632
Мацки,аз стартирах 76,не ми личи да съм дебела,но винаги съм си имала коремче ,все там ни се лепи и затова сега сякаш съм вече "много" бременна Simple Smile Аз съм висока 161 см. Зимните ми якета от миналата година,които носих на работа усещам ,че са ми тесни на бедрата и корема и си ми личи и през тях. Simple Smile Ще стана като слонче до края Simple Smile

Цял ден ми е много тежко,като ядох пък на обяд,направо имах чувството,че ще се пръсна ...

# 445
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 395
Много ме притесняват тия пусти кила Confused предната бременност от 57-58кг. стигнах до 86кг. След раждането като се прибрах вкъщи бях 81кг.Мислех че поне 10кг ще си отидат с раждането, ама таратанци Anguished. За около 6м. всичко бях свалила. Сега на нервна почва лятото качих едни 5кг.Като видях || веднага на кантара 63-64кг.при ръст 1,75м. След 2 седмици вече бях +2кг.Сега не ми се качва на кантара даже:grinning: Казват че след 2 раждане килата много трудно се сваляли.

# 446
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639

Аз съм с друга дилема.  Казах на работодателите и сега съм изтръпнала ,че не дочаках 12г.с ,предполагам че няма как да ме съкратят...но напрежението е ужасно. Отвсякъде тревожи мисли...опитвам се да се справям с тях,но нещо не ми се получава.

Ако имаш амбулаторен лист, на който пише че има жив ембрион, можеш да си го входираш с една молба свободен текст, и така да си ги уведомила официално, че си бременна.
Къде да я входирам ?

Ми ако е фирма трябва са има деловодство. Ако няма, нямам идея как се процедира. Аз понеже в петък, ако всичко е наред след прегледа, ще върша тази работа, затова казвам само как е официалното уведомяване, след което имате някаква закрила от закона.

# 447
  • Мнения: 168
Аз уведомих работодателя още след като разбрах в 7-ма седмица. Както споменах преди, моята работа е натоварваща психически, доста динамична , с 12  часови дежурства, включително и нощни. Просто нямаше как. Не са ми искали нищо, но може би защото съм държавен служител... Не знам.

# 448
  • Мнения: 632
Аз идея си нямам как стават тия неща с документите,болничен никога не съм и взимала,както съм казвал и преди шеф е баща ми ,аз се водя продавач консултант.Мен пък ме притеснява дали ще има проблем да си заверява здравната книжка за работа,в смисъл нещо ще се отрази ли като съм бременна.То само акото се изследва и после при личната лекарка за заверка.Още не съм ходила при нея и тя все още не знае за бременността.
Направление няма и да ми трябва ,защото ЖК се плаща на пакет и няма отстъпки,не съм ходила при други лекари на прегледи,та затова и не съм била при личната ,за да и споменавам.Друхия вторник съм чак на преглед,дано всичко е наред,пък ще питам да ми обяснят и може още тогава да ме запишат,не знам.Тогава трябва да съм вече 10 г.с.+ 0 дни,според последния преглед на 29.10. И направо и ще питам за БХС и ФМ да си запазя час,само дано Господ ми пази и да е наред бебчо.

Спокойна вечер,момичета! Simple Smile

# 449
  • Мнения: 696
Аз днес бях на преглед, всичко е наред, в крайна сметка ще правя БХС и ФМ при някакъв д-р Игнатов, ако има нужда, тогава генетичен тест, последните дни не ми се гади толкова, сега съм в 9г.с., за корем-имам от първия ден след инвитро транфера и според мен д от прогестерона, който нямам търпение да спра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт