ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Kръвни връзки.ТЕМА 91

  • 35 286
  • 733
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 300
Връщам си думите назад, изгледах интервюто. 😂

# 496
  • София
  • Мнения: 4 429
  ДИРЕКТЕН ЛИНК


епизод 39  14.11.2019

# 497
  • Мнения: 336
Каруца иди, дойди, ама само кон?! Жени може да поязди, тъй като по принцип помагало на децата с увреждания, а тя сега е едно голямо дете. Като цяло най-готиният участник във всички сезони дотук. Само да не изрита някой персонаж, където не трябва и пак да гледаме изсмукани драми.

Вчера забравих да попитам какво стана със садомазови, но видях че са в прекрасна форма и ще папкат бонбони след малко, ако Магда не ги сложи на диета.

Голям смях, добро начало! Особено това диванче Simple Smile И ПП: Опаковка: 20 капсули. Производител: Capsigel, Франция за Витаслим ООД, България на скромната цена от 40 лв. Ако върши работа сигурно е без пари. Аз вярвам само в традиционната медицина и съм си купил наколенки Wink

Тая Стаменова що не си гледа Марти, ами ще снася интрижки на Захариев? Я бързо да намерим жена за Брабчев, че не заслужава този парцал. Хареса ми сцената между Кая, Василев и коня.

Бла, бля, бла ... анонсираха материал за още минимум 2 сезона, но Пенев и Кунка премина всякакви граници. Явно актьорът получава добра заплатка да го гаврят. За съжаление вече трайно влиза в категорията с насилника на Огнянова, Кънчо от г-н Х и морето и Стела от Пътят на честта - актьори и актриси, които ако бъдат запомнени, то ще бъде с еднотипни и идиотски роли и доста бездарна игра. Иначе Мутафов младши изглежда по-симпатичен от баща си и трябва да се види има ли потенциал с някоя по-сериозна роля

# 498
  • Мнения: 35 110
Ето я морската банда
Скрит текст:

# 499
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Завели са Жени да види любимите местенца на Сашето.

# 500
  • Мнения: 420
Цитат
Я бързо да намерим жена за Брабчев, че не заслужава този парцал.
Много съм "за".
Преди време го писах - Врабчо заслужава някоя готина и умна мадама, която да му е на нивото.
И щом ще му е на нивото, очаквам убийствени диалози межу двамата. Joy

# 501
  • София
  • Мнения: 8 932
Захариев, експертът по провалени бракове е човекът, който се кара на Александър, че не се опитва да спаси своя. И то без въобще да има информация, какво се случва в семейството му.

# 502
  • Мнения: 1 560
Браво на Вергов значи. Радвам се, че е благодарил.
Ще стане голяма каша с Кая, Христо и Алекс.
Зорница и Марио поне най-накрая си казаха каквото имат.

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 40 764
Захариев, експертът по провалени бракове е човекът, който се кара на Александър, че не се опитва да спаси своя. И то без въобще да има информация, какво се случва в семейството му.
А що не вземе самолета и да литне до щерка си и с нея да разговаря?Що за отношения...?

# 504
  • Мнения: 9 484
Пешко е цъфнал и вързал, та тръгна и на другите морал да чете... 😃

# 505
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Гледах два пъти сцената между Зорница и Марио и се питам - къде, по д...те са тези обяснения в любов, които съм пропуснала? Дори Нора, която му е безразлична, каза пред Кръстева и пред Марио, че го обича. Е, не е онази любов, истинската, но някаква обич изпитва и я чух да го казва. Явно обаче съм пропуснала да чуя обясненията на Зорница. Ще трябва да повярвам на това както трябваше да повярвам и в любовта на Банков към Зорница - казват ми значи е така.

# 506
  • Мнения: 5 846
Нали ги пишат на парче. Сценаристите сами не знаят. Толкова са ми никакви заедно..🥴

# 507
  • София
  • Мнения: 9 558
Miriel, сещам се за поне няколко сцени, които ги дават в промо, но след това липсват в епизода. Та и тук ситуацията е същата. За вчерашния епизид, например, в промото даваха Марио и Калин в лекарската стая, но такава сцена не видяхме снощи. Явно при монтажа се режат сцени и за това се получават дупки в сюжета.
Иначе на мен ми харесва това, че Марио и Зорница иска да започнат начисто и да си дадат шанс.

# 508
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Да, и аз съм доволна, защото Марио го знаем, за мен Зорница е проблем. Тя така ми подскачаше и покрай Табаков по едно време Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 12 406
Марио и Зорница са ми много скучни в общите им сцени. Чакам да видя какво ще стане между Пенев и Кунка. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт