ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Kръвни връзки.ТЕМА 91

  • 35 321
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 300
Коментарът ми може да не се хареса на много хора, ама... до миналия сезон ревеше още за Банков, присмиваше се на Марио, пък сега го обичала, освен някаква шизофрения да има Зорница...Не знам, но са ми смешни, а Марио дори жалък.

# 511
  • Мнения: X
Марио се срина в очите ми напълно като провери в телефона на Зорница с кого е говорила след като я чу да говори мило с Табаков за бебето.
Голям Смотъл, значи.
Ама и тя една...ем сърби, ем боли.

Магда и Йосиф вчера развалиха диетата на кончето с тия шоколадови бисквити. Как изобщо им хрумна?! Работата стана кон боб яде ли.

Драмите около Жени и на мен ми идват в повече. Във всеки епизод ли ще има по няколко минути изперкала Генадиева? Единственото нещо, което ме радва в тези сцени е, че имам възможността да гледам Васил Банов. Страхотен е Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 12 433
Коментарът ми може да не се хареса на много хора, ама... до миналия сезон ревеше още за Банков, присмиваше се на Марио, пък сега го обичала, освен някаква шизофрения да има Зорница...Не знам, но са ми смешни, а Марио дори жалък.

Е, тя Зорница трябва да има мъж, сега Марио, утре Иван, Драган и т.н. Много тъп образ (мое мнение).

# 513
  • Мнения: 9 486
Банков и Марио както и да е, но историята с Табаков за мен беше в повече.
Там и двамата бяха тотално неадекватни, ту закачки, ту любовни трепети и надежди, ту приятелски неангажиращ секс... манджа с грозде. Можеше спокойно да минат и без тези неща и да ги оставят просто колеги и приятели,
сега сцените им се получават много добре.

# 514
  • София
  • Мнения: 9 558
Е, противопоставянето Марио - Банков винаги ще си седи.
То на човек да му писне от епитети. Все едно не гледаме сапунка, а е лична кауза да се кажат най-грозните и обидни думи - сринат, никаквец, жалък, плазмодий, грозрен, шизофреничка, шаврантия, тъпа, идиотка..... .

Ванилия, не можеше. Ако Марио не знаеше за историята на Зорница с Табаков, нямаше да ревнува Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 15:28 от rosi_ta

# 515
  • Мнения: 9 486
Той може да си ревнува и така. 😃

Или поне наистина да беше само приятелско-пиянски секс - ок, но за мен не беше, Зорница си имаше трепети.

# 516
  • София
  • Мнения: 27 225
Уф, това с проверяването на телефона съм го пропуснал. От вас го разбрах, явно съм се разсеял нещо. Лоша проява наистина, но все пак Марио си бе директен и каза на Зорница, че я ревнува до полуда (или нещо такова, не помня) и то без да са заедно.  Peace

# 517
# 518
  • София
  • Мнения: 9 558
Диаволо, каза, че ревнувал като пълен глупак 😂😂

Марта и Вл. Пенев качиха доста снимки от Варна. Поводът явно ще е рожден ден на Жени. И Янко също е жив.
Може би все пак ще видим обещания красив финал.

# 519
  • София
  • Мнения: 27 225
Да, 'като глупак' Ами точно казано и откровено. Тушира според мен ровенето в телефона, макар че това наистина е кофти. Абе Милошевицата пак нещо е превключила и е ред на Марио да се излага.
Толкова нескопосан сценарий в бг продукция трудно може да се открие. Успехът на шоуто не е заради нея, а въпреки нея. Не знам дали го осъзнава или не.

# 520
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Марио и Зорница са ми много скучни в общите им сцени. Чакам да видя какво ще стане между Пенев и Кунка. Laughing

Те не само, че са скучни ми и сега ще гледаме повторение  Sick Тия сценаристи са болни мозъци.

# 521
  • Мнения: 9 486
Диаволо, каза, че ревнувал като пълен глупак 😂😂

Марта и Вл. Пенев качиха доста снимки от Варна. Поводът явно ще е рожден ден на Жени. И Янко също е жив.
Може би все пак ще видим обещания красив финал.

А дано!
Толкова сме свикнали с “щастливите” им финали, че ги погребахме всички под ред. 😂

# 522
  • София
  • Мнения: 9 558
Диаволо, аз за себе си съм решила да гледам добрите страни и истории и максимално да пропускам покрай ушите си тъпотиите в сериала.
Ето снощи, аз видях един откровен и красив разговор. Едни възприемат Марио като жалък, на мен ми хареса това че беше честен, че каза какво чувста и пренебрегна егото и обидата. Едни виждат Зорница като шизофреничка, която не знае какво иска, аз пък видях жена, която е наясно, че направи голяма грешка, дава си сметка за това, наясно е какво иска и че има нужда Марио да и даде шанс.
Така че въпрос на възприятия и какво искаме да видим. 😎
Ето аз изпитвам истински потрес от Мазов, независимо от смешките. За други той е любим персонаж. И тук не говорим за актьори, нали 😂

# 523
  • София
  • Мнения: 14 724
В новините имаше репортаж за снимките във Варна - Евгения ще празнува РД там и ще обикалят любимите места на Алекс. Нещо и Милошев говореше, но не му обърнах внимание.

# 524
  • Мнения: 9 627
Стефчо джуниър е бебе, а е по-голям от Ема, а последната я дадоха поне три годишна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт