По-малко време за пране, повече време за вас

  • 11 119
  • 533
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 464
Обикновено пускам по 2 перални през ден. За всяка пералня отделят по 15 минутки общо - сортиране, зареждане и простиране.  Общо за седмицата близо два часа и то без гладенето на дрехите.

# 256
  • Мнения: 1 457
Не съм се замисляла. Всеки ден пускам поне една пералня, на бърза програма. Събота и неделя по 2-3 перални на по-дълги програми.

# 257
  • Мнения: 482
Обикновено пускам между 3 и 5 перални седмично. Около 30 минути на пералня, за зареждане и простиране.

# 258
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Всеки ден по тридесет минути, което включва зареждане, простиране и събиране на прането.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 374
Пера средно два пъти в седмицата - в неделя пускам по две перални и още една пералня вечер през седмицата. Около 20 минути за пералня - зареждане и простиране/сушилня и прибиране/вадене на дрехите и сортиране.

# 260
  • Мнения: 107
Всеки ден пускам пералня. Отнема ми време докато сортирам дрехите, простирам, чакам да изсъхнат, после пак сортиране и подреждане. Около 30 мин. работа от моя страна всеки ден.

# 261
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Много.Май ми трябва сушилня..

# 262
  • Мнения: 29 407
2-3 перални през седмицата и още толкова събота и неделя. Програмата, която ползвам най-често, е около 2,30 ч.

# 263
  • Мнения: 472
На седмица около 5-6 перални, средно по 15 минути за пускане и простиране. Събирането и сгъването и то отнема по около 15 - 20 минути.

# 264
  • Мнения: 1 454
Пускам по 3-4 перални на седмица, по около 10-ина минути за зареждане и след това по 10-15 минути за изкарване и простиране на дрехите.

# 265
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
Не отделям особенно много време. Самсунгиета си пере и суши, аз само пъхам, докосвам и вадя.

# 266
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Пускам пералня с повече дрехи, т.е. пера по-рядко 2-3 перални седмично. Отнема по петнайсетина минути на пералня, зареждането и простирането. До сега простирах, че от скоро имам комбинирана пералня и сушилня, но ще започна и сушилнята да използвам като се развали времето, та и времето за простиране ще съкратя

# 267
  • Мнения: X
Някъде през ден пускаме пералня, простирането отнема малко повече време. Но не съм засичала колко.

# 268
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Всеки ден пускам най-малко по 2 перални.Времето зависи от това колко са мръсни дрехите и количеството.Ако сметнем около 1ч.30м на пералня×2на ден ×7дни в седмицата=около 20часа и отделно за сушене,сгъване и прибиране.Но не се усещат като толкова много часове,защото го правя между другите задължения.

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 909
Различно, от 2 пускания на ден, до 1 пускане на 3 дена

Общи условия

Активация на акаунт