Долна Баня?

  • 18 416
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
Всъщност цената 130 лв. за какво е  newsm78?В сайта пише къща -130лв. , това само за стая в къщата ли е? Ако е така наистина е скъпо, за това което предлагат

Ми и аз това се чудех newsm12

# 16
  • Мнения: 180
Ох, ние още не сме се наканили да отидем до Долна баня  Embarassed
Но да попитам за този комплекс "Кедър", аз също съм попадала на сайта им и изглежда супер, но все си мислех, че се дават под наем цяла къщичка, а цената и за ниския сезон е 130 лв. За 2 двойки идва малко множко, пък ако сме сами какво остава  Confused
Всъщност цената 130 лв. за какво е  newsm78?В сайта пише къща -130лв. , това само за стая в къщата ли е? Ако е така наистина е скъпо, за това което предлагат
Не бе хора - 130 е за цялата къща - а какво става, когато сте по-малко хора, и не заемате цялата къща - ами защо не звъннете по телефона и не питате направо на място - мисля, че така ще е най-лесно и сигурно  newsm78

# 17
Не знам дали  red shoe вече е посетила Долна баня но моята препоръка,като местен е да отседне в мотела.Обиколил съм хиляди пъти всички  заведения и ти давам гаранция,че това е мястото където ще си прекараш най-добре.Иначе има и почивна станция на МВР,която е страхотна/има тенис корт,закрит плувен басейн,сауна,баскетболна зала/ допускат и външни посетители но станцията е за предпочитане през лятото.Приятна почивка,пък кой знае може и да се засечем някъде! Simple Smile

# 18
Shushoni, i az imam vila v Dolna banya, na pochivnata. Tvoiata kude e?

# 19
Знам, че отговорът идва малко късничко, но е хубаво да се знае. Появи се сайт на още един хотел в Долна Баня, който изглежда приличен. Това е Хотел Кедър http://www.kedar-bg.net.

# 20
  • Мнения: 73
Shushoni, i az imam vila v Dolna banya, na pochivnata. Tvoiata kude e?

Моята вила е самия град Simple Smile

# 21
исках да ви питам -някой знае ли от Костенец на колко време са маршрутките до Долна баня -защото ще пъруваме група от хора и е важно да знаем кога има връзка ...иначе до костенец с влакчето Simple Smile

# 22
От 25 декември отново отвори бар Арония във Вилната зона!
http://resort.dolnabania.net

# 23
Emi za kedara cqla ku6ta priblizotelno 130m^2.marshrutki v subota ima nai-mnogo i nai 4esto ina4e prez sedmicata ima kogato idva vlak4eto te si 4akat........

Uspehi,az sum si ot tam. HUBAVO E V DOLNA BANQ NO DA SI ZA 5 DNI Grinning

# 24
Аз съм била в х-л Природа и мога да кажа, че е чудесно. Не зная дали е бивш пионерски лагер, реновиран изцяло, но важното е, че е чисто. Както казаха по-горе, ресторантът е в отделна сграда, което също е добре. Басейнът е доста добър, като изключим това, че не е с минерална вода (да уточня - дълбок е, но имаше бебенца baby_neutral с поясчета и се чустваха чудесно). Но според мен, най-голямото предимство е паркът. Огромна територия с алеи и игрища. Чувстваш се свободен, а не притиснат от огради и улици в близост.  Ако сте с деца - това е мястото.
Колкото до Кедър, видях го само отвън. На самата улица, зад един висок дувар. Не ми е уютно.

# 25
  • Мнения: 28
А как е положението с минералните басейни. Колко са, къде са  има ли много хора?

# 26
  • София
  • Мнения: 6 559
Пеша ходихме до Горна баня.
#Crazy #Crazy #Crazy майтапиш се нали

# 27
  • Мнения: 413
Ако някой е посетил този прословут комплекс Кедър, ще бъда благодарна да получа отзиви!Харесала съм си го за лятна ваканция Simple Smile
Направи ми неприятно впечатление, че им изпратих запитване, отговориха ми,че не само целите къщички се отдават, а има опция и за двойки стаи, 55 лева.
После ги помолих да ми изпратят някаква пакетна цена за седмица и повече никой не ми отговори.
Явно това е свръх възможностите им newsm78

# 28
  • Мнения: 357
И мен ме интересуват басейните в района. Имаме вила в Пчелински бани, но за съжаление там няма басейн. Ходим в с. Костенец на минералния, но ни казаха , че не било сигурно дали ще работи. Горе-долу на същото разстояние ни е и Долна баня.  Предпочитам минерален , че на детето там ще му е морето  Sunglasses.

# 29
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет!
И аз съм в търсене на хотел за лятото, и се чудя това ли е мотелът, за който пишете по-назад в темата?
http://www.dolna-bania.dir.bg/
Не изглежда зле, наистина...

Общи условия

Активация на акаунт