Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 131 450
  • 3 269
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 8 578
На Короната, ама пак монарха си ги ползва и казва кой къде. Честно казано доста се очудих, че Бети има толкова много частни дворци. Според мен ще ги завещае всичките на Чарли или поне
по - голямата част, за да не се разпилява богатството.
Зара, Майк, Питър и Оутъм не ги знам къде живеят. Беа мисля, че имаше апартамент в Лондон, а Южени и Джак са под наем в Кенсигтон.

# 2 161
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Зара, Майк, Питър и Оутъм не ги знам къде живеят. Беа мисля, че имаше апартамент в Лондон, а Южени и Джак са под наем в Кенсигтон.
Ми ей тука:

https://www.womanandhome.com/life/royal-news/gatcombe-park-mike- … anne-home-327322/

пише, че Тиндалови, т.е. Майк и Зара живеят заедно с Ан в Gatcombe Park.

Gatcombe Park е частно имение. Майко мила... Колко още частни има?

Ама сигурно е на Ан частно.



Имението било много подходящи за коне, а Ан и Зара са луди фенки на конете.

# 2 162
  • Мнения: 4 148

Добре, че е Гретхен....

# 2 163
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мене Гретхен ми е последната капка за Хари. Като си помисля, че едно време го харесвах.

Къде е Челсито да му намести малко мислите в главата?

# 2 164
  • Мнения: 8 828
Точно Сент Джеймс имах предвид, да.Като отбранителна кула е. То може и такова да е било...
Зара живее у майка си, а Питър не се знае къде. Всичко останало се е навряло в двореца Кенситгтън. Красив е, но вероятно ако си там, на място, наистина ще е нещо приказно, щом всеки там се бута.

Това за Грета, дето всеки дом и училище се нуждае от една Грета направо ме довърши тая вечер. smile3532 #Silly
#Silly Може пък и да е право, навсякъде има нужда от някой луд.

# 2 165
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
а Питър не се знае къде. Всичко останало се е навряло в двореца Кенситгтън. Красив е, но вероятно ако си там, на място, наистина ще е нещо приказно, щом всеки там се бута.

Питър си има собствена компания за спортен мениджмънт и сигурно печели доста пари. Живеят с Отъм някъде в Лондон. Ако ми попадне инфо, ще пиша.

Но той също като Зара не е работещ роял и има съвсем други интереси още от млад.

Принципно се води, че Питър е любим внук на баба, въпреки че много се спекулира, че е Хари. Не е Хари. Питър е. Баба също така много си обича Евгения и Беа - те всяка седмица ходят при нея на чай и играят карти.


Сега малко се отклонявам за Андрю - в Уошингтън Пост има статия, че Вирджиния, т.е. жената, която твърди, че Епстийн я е принудил 3 пъти да спи с Андрю, пък Андрю не помни, е обвинила някакъв друг мъж (Alan Dershowitz) за сексуално насилие. Алан отрича.

https://www.washingtonpost.com/crime-law/2019/11/08/alan-dershow … d-by-david-boies/

Водят се дела.

Ахааааааа, той, т.е. тоя Алън, който тя обвинява, е завел дело с/у Вирджиния.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 21:21 от Eleonora_27

# 2 166
  • Мнения: 8 578
Преди да се преместят Зара и Майк са живели тук:

Продали са къщата.

# 2 167
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хари от днес:



Нещо не е на кеф, ама поне си е купил нови обувки.

# 2 168
  • Мнения: 8 828
Къщата на Зара е била хубава -светла и просторна ,без да е прекалено голяма. Не обичам адски големите имения, просто се губиш вътре и все някоя част ще е по-изоставена.

Хари е абсурд да е любим внук на бабчето.Ако се доверимм на Даяна, тя разказвала ,че й било много мъчно за Хари, защото когато ходели при кралицата ясно се виждало как тя се вълнува като види Уилям, непрекъснато го гледа, радва се, а Хари оставал встрани. За нея престолонаследника е по-важен, естествено, и на Даяна й било кофти, макар да разбирала.За нея двете деца били абсолютно еднакви, но Уилям само ще бъде крал. Факт. И на нея й било криво от този факт, за който никой не е виновен.

# 2 169
  • Мнения: 3 632
Мадам редакторства във Vogue, пък той прилича на изваден от възглавница. Това мазни петна ли са?

# 2 170
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мадам редакторства във Vogue, пък той прилича на изваден от възглавница. Това мазни петна ли са?
Не мога да разбера. И на други снимки го има:





Къщата на Зара е била хубава -светла и просторна ,без да е прекалено голяма. Не обичам адски големите имения, просто се губиш вътре и все някоя част ще е по-изоставена.

Хари е абсурд да е любим внук на бабчето.Ако се доверимм на Даяна, тя разказвала ,че й било много мъчно за Хари, защото когато ходели при кралицата ясно се виждало как тя се вълнува като види Уилям, непрекъснато го гледа, радва се, а Хари оставал встрани. За нея престолонаследника е по-важен, естествено, и на Даяна й било кофти, макар да разбирала.За нея двете деца били абсолютно еднакви, но Уилям само ще бъде крал. Факт. И на нея й било криво от този факт, за който никой не е виновен.

След развода, децата са ходели при Даяна, която супер много ги е лигавела (maa boys), и съответно при Чарлз.

Тогава Баба се е намесила и е започнала всяка седмица да вика Уилям при себе си, за да му разказва за историята на кралете, да му обяснява и да го напътства. Тогава Уилям става горе-долу човек. Преди това е бил ужасен. Биел е с децата в училище и ги е заплашвал, че ще ги хвърли в Кулата, като стане крал.

# 2 171
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Ох, тия красиви имения, на какъв принцип се посещават? Да имаш толкова къщи, с по толкова стаи и да не можеш да си ги обхождаш, ей това е мъка...

# 2 172
  • Мнения: X
Не знам какво толкова напират всички за Кенсингтън, туристопотокът е ужасяващ.

# 2 173
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мадам редакторства във Vogue, пък той прилича на изваден от възглавница. Това мазни петна ли са?

Май са петна. По всяка вероятност е изпразнил съдържанието на минибара в колата и се е полял с част от това. Затова е и толкова червен.

Но ето още една добра идея за  произхода на петната:

Цитат
So what are the stains all over his pants??

Цитат
His brain. That's where he keeps it.

Wink

# 2 174
  • Мнения: X


Цитат
So what are the stains all over his pants??

Цитат
His brain. That's where he keeps it.

Wink
Баш!

Общи условия

Активация на акаунт