Пазаруване от George(ASDA) - Тема 11

  • 59 029
  • 602
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте,
Преди време съм поръчвала от супермаркета ASDA и нямаше проблеми, но напоследък изобщо не ми дава да продължа след Continue Checkout ... Пише отгоре Choose your slot и до там, върти едно зареждане, което ако го оставя ще си стои така часове ... Сменях адреси, браузъри, компютри и все си е така Sad .
Случвало ли се е на някой друг?

# 121
  • Варна
  • Мнения: 747
Здравейте 😊 Някой поръчвал ли е от гросерис шоколадови,великденски яйца... Цели ли пристигат 😁. С койдоставчик ги поръчахте?

# 122
  • Мнения: 10 663
Даааая много пъти. С Габиели, идеално си идват, в кутийки са.

# 123
  • Мнения: 685
Здравейте, поръчах от Асда гросери, но ми излезна съобщение, че вече не доставят стоките с торбички и при приемане на стоките, трябва да сме подготвени с торби/кашони за тях... Тъй като поръчах до склада на Габко се чудя, ще бъдат ли подготвени, случвало ли ви се е?

# 124
  • София
  • Мнения: 1 072
Ще ви таксуват за допълнително опаковане 13лв./кашон.

# 125
  • Мнения: 506
Здравейте,
Преди време съм поръчвала от супермаркета ASDA и нямаше проблеми, но напоследък изобщо не ми дава да продължа след Continue Checkout ... Пише отгоре Choose your slot и до там, върти едно зареждане, което ако го оставя ще си стои така часове ... Сменях адреси, браузъри, компютри и все си е така Sad .
Случвало ли се е на някой друг?
От вчера се опитвам да поръчам - същата работа като при вас...
Какво ли не пробвах. Вие дали успяхте да се справите?

# 126
  • Шумен
  • Мнения: 85
Здравейте,
Преди време съм поръчвала от супермаркета ASDA и нямаше проблеми, но напоследък изобщо не ми дава да продължа след Continue Checkout ... Пише отгоре Choose your slot и до там, върти едно зареждане, което ако го оставя ще си стои така часове ... Сменях адреси, браузъри, компютри и все си е така Sad .
Случвало ли се е на някой друг?
От вчера се опитвам да поръчам - същата работа като при вас...
Какво ли не пробвах. Вие дали успяхте да се справите?


И аз се опитвам от почти месец насам. Не мога да пусна поръчка. Някой успява ли да пусне поръчка от ASDA?
Ако да - как успяхте?

И още един въпрос. Как използвате натрупаните точки от George за намаления? Кога се взема това намаление с точките? Бях направила поръчка и след това замених 300 точки за 10% намаление, но нищо не се получи.

# 127
  • Шумен
  • Мнения: 85
Разбрах къде е проблемът при поръчките от Асда. Проблемът е адресът. Сменете го и ще можете да пуснете поръчка.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 338
Здравейте! До сега не съм поръчвала от Джордж, но от два дни не мога да си финализирам поръчката. Ще използвам превозвач, адреса и всичката информация е коректна. Реших да платя с виртуалната на ДСК, нова е, активна е, има достатъчно пари в нея, но не става. Пише ми "There is a problem with the payment details you have submitted. Please check and try again." Пробвах сигурно 10 пъти, не става. Пробвах и с дебитната, пак не. Някой с идеи от къде може да идва този проблем? Свързах се с фирмата превозвач, казаха, че задължително картата с която ще плащам трябва да е във валута паунд. Вярно ли е това?

# 129
  • Мнения: 10 663
Не е вярно, в неделя поръчвах, днес е доставена.

# 130
  • София
  • Мнения: 23 200
и на мен веднъж не ми се получи плащане, оттогава само с пейпал, всичко минава.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 338
Благодаря. Ще трябва да разуча за пейпал, че не съм го ползвала до сега.

# 132
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Разбрах къде е проблемът при поръчките от Асда. Проблемът е адресът. Сменете го и ще можете да пуснете поръчка.

Как да се смени адреса, като се поръчва на адреса на превозвач? Нали все е в Англия..

Аз се опитах да пусна поръчка от asda, но не ми приема явно пощенския код на адреса на габиели. Преди 2 седмици поръчах от George дрехи и проблем нямаше..

# 133
  • Мнения: 10 663
Разбрах къде е проблемът при поръчките от Асда. Проблемът е адресът. Сменете го и ще можете да пуснете поръчка.

Как да се смени адреса, като се поръчва на адреса на превозвач? Нали все е в Англия..

Аз се опитах да пусна поръчка от asda, но не ми приема явно пощенския код на адреса на габиели. Преди 2 седмици поръчах от George дрехи и проблем нямаше..
Ами има значение - трябва да е "домашен", а не фирмен. На фирмени адреси много магазини не доставят. Габиели имат специален само са гросерита, виж им хубаво на сайта...

# 134
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Ще погледна, мерси. До сега съм поръчвала само до централния склад и не съм обърнала внимание за други адреси. Има някакви други в сайта им, но пише "само за лични пратки", а на централния и за "онлайн поръчки", сигурно и това има значение.. Не знам. После ще се чуя с познат, който работи във фирмата да ми обясни какво да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт