Любители на кучета - 99

  • 19 959
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами има си и стойка и излъчване момичето. Лили имам предвид.
При всички случаи щеше да спечели.

# 316
  • София
  • Мнения: 9 850
Хриси (хендлерката) има страхотен подход към нашите кучета. Справя се и с Лили, и с Балу. А Лили не е от лесните кучета, въпреки перфектното й поведение в ринга. Не й ли харесва хендлера, показва го по всеки възможен начин, и го прави така, че няма начин дори случаен наблюдател да не го забележи.
Благодарим на всички за стиснатите палчета и за пожеланията за РД. С това обявявам край на тридневните тържества Simple Smile

# 317
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Страхотна е Лили!
Рева и пиша...
Бяхме на рожден и с ММ се прибираме пеша понеже механите са до вкъщи. Пред едната имаше куче, аз го извиках помилвахме го и то тръгна след нас, през целия път вървя с нас и му говорихме. Спряхме пред входа, пожелахме му лека нощ и в момента, в който отворихме вратата, то се шмугна и право нагоре то стълбите. И спря пред нашия апартамент! И не, защото е усетила Ерос, в съседния апартамент също има куче, усетила в докъде води нашата миризма, хареса ни... Рсзплаках се, толкова мило ми стана, тя си ни избра. Единственото, което ни спря да я приберем е поведението на Ерос. Наистина, ако знаех, че няма да подходи агресивно щяхме да я приберем.
И трябваше да я върнем обратно на улицата Sad оставих ѝ поне гранулки. Тя искаше с нас...

# 318
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
С такова сърце, DespicableMe , няма как да не реагираш! Лошото е, че ги има на улицата колкото щеш жадни за капчица любов...
 

# 319
  • София
  • Мнения: 9 850
Ох, Дес... Прегръдки...
Харесвам си разни котета от тези за осиновяване, ама как да прибера някое, като знам, че Лили ще му види сметката за отрицателно време? А да живеят разделени, не е пълноценно - внимание или за единия, или за другия, никога заедно, никога по равно...

# 320
  • София
  • Мнения: 8 348
Коте, проблема е, че не е ок само да пробваш. Иначе, немската ми овчарка мразеше котки, но домашните ги харесваше даже.
Рея също иска да гони котки навън, вкъщи не са първа любов, но и не враждуват.

# 321
  • Мнения: 2 906
Деспи не можем да приютим всички и да помогнем на всички.. не се натъжавай и натоварвай излишно 🤗 Ама пък и кой ти го казва само, дето ходя с купите надробена храна е колата и чували с гранули 😁

Коте и аз съм така с котаците и освен алергията на племенника и Макс си е говедо, на което нямам доверие. А какви сладки муцунки има 😍

И да кажа, че всички показани са страхотниии. Заредихте ми деня с усмивка 🤗

# 322
  • Sliven
  • Мнения: 250
вчера засякох в някоя от групите за бездомни животни две котета мешани, но си бяха точно сиамчета - невероятни! Но с нашите два Джака е невъзможно, а и веднага се появиха кандидати да ги осиновят

# 323
  • София
  • Мнения: 9 850
Пос, пробвали сме с домашния котарак, докато беше жив. Огромен стрес беше за него. Лили на два пъти да му види сметката - за момент се разсеяли родителите на МП. Та при нея си е сигурно, че ще има фатален изход за котето. Виж, Балу нямаше такива проблеми, той не му обръщаше внимание. Но това беше, докато Балу беше по-малък. Сега вече е на горе-долу същия акъл като майка си и просто не ми се рискува. Виждам с какво настървение следят котките навън, особено Лили.

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 6 007
Добър ден. Тоз кога ще слезе оттам, за да поиграем?

# 325
  • Мнения: 10 597
Еее, браво на Лили! Чудесна снимка! Честита заслужена награда! Simple Smile Сега разбирам защо си се писала "Коте"... Simple Smile

Другата изложбена четеринога от групата не сме я виждали скоро - Бека... Simple Smile

# 326
# 327
  • София
  • Мнения: 2 958
amy_nka, мързи ме да снимам, а и в последно време козата само си намира поводи да ме ядоса /минава ми за 5мин., но се правя на сърдита по денонощие/. Съответно от денонощие на денонощие колко време мина Joy Последно беше в петък - Малчо се сдоби с нови обувки и имаше удосволствието да ги носи само веднъж. Аз я виждам, че колкото повече се сърдя, толкова по-зле става положението, ама как да променя сръдливата си душа? Joy Днес мисля да я изведа на дълга разходка и дано намерим куче да тича с нея, защото вече над 2 месеца не мога да намеря с кой да изразходва енергия и прелива от глупост Smiling Imp

Ето Невинната как страда, че не ѝ чешат коремчето!



ИИИИИ, ДА СЕ ПОХВАЛЯ! Стооаните на сестрата на Лола преди 10 дни са станали баба и дядо. Родили са се 6 мъжки и 2 женски черни териерчета! Най-голямото естествено е женско Heart Прекрасни кучета са, нямат равни! И умни и уравновесени, и грижовни ииии, просто прекрасни! Обичам ги тези мечета!

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 18:51 от джуджанка

# 328
  • под тепетата
  • Мнения: 9 285
matze отдавна не се е разписвала...дано са добре!

# 329
  • Мнения: 10 597
Въпрос към стопанките на дворни кучета: каква кучешка колибка е за предпочитане - дървена или пластмасова?

Общи условия

Активация на акаунт