ЮЛИ 2020

  • 22 859
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 29
Преди пиех късо еспресо без захар ,но от както разбрах, че съм бременна вече го пия с мляко,не мога да го спра на пълно понеже ме боли главата, а цигарите отказах веднага и за мое щастие не ми се пуши 😊

# 241
  • Мнения: 955
Здравейте, момичета. При мен няма нищо ново, още имам розово течение и утре съм на лекар най-накрая да видим какво се случва. Аз доста смело бях в чужбина, когато се случи и си беше голямо изживяване да запазя самообладание. От стрес взех, че се и разболях ОТНОВО. Бях болна и когато видях 2те черти, което хич не е ок за начална бременност, но в момента няма какво да направя и не зависи от мен. Утре ще имам повече яснота след прегледа и ще споделя.

# 242
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета. При мен няма нищо ново, още имам розово течение и утре съм на лекар най-накрая да видим какво се случва. Аз доста смело бях в чужбина, когато се случи и си беше голямо изживяване да запазя самообладание. От стрес взех, че се и разболях ОТНОВО. Бях болна и когато видях 2те черти, което хич не е ок за начална бременност, но в момента няма какво да направя и не зависи от мен. Утре ще имам повече яснота след прегледа и ще споделя.
  Успех мила,стискам палци вс да е наред ,и аз утре съм на преглед и вече нямам търпение 😊

# 243
  • Мнения: 343
Здравейте момичета ! Влизам плахо при вас с термин 18 юли. На 25 години съм от София. Това ми е 3 бременност,първа извънматочна и втора спонтанен аборт. Надявам се 3-та да е до финал. На 15-ти видях положителния тест,все още не съм ходила на доктор. Аз пия по 1 кафе на ден,и се мъча да спирам цигарите. Ще се радвам да ме включите в фейсбук групата.

# 244
  • Мнения: 211
Аз май съм се филмирала,но с това тсх 7,96 наплавооо ще сепобъркам.Чудя се дали да не повторя изследването?!
Иначе вече плиемам еутирокс и попрепоръка на ендокр се започва от най ниската доза,след което се увеличава сле 2седм(ако е необходимо)
Нямам търпение са отида в четнъртэк при аг
Инаме тя ме съветва да отида при друг ендокринолог за мнение.Нооо,да ви кажа аз съм болна-Аб,витамини,сироп и пр.Преглед при Аг-частно,изследвания ;детето мии то е болно и при нея-аб,сипоп и тен подобни.Отделно преглед при ендокринолога и май изнемогвам финансово.И сега и при друг за мнение....незнам.
Все пак стойностите ми са високи,това е факт.Най много да ми вдегне дозата,но тя и тази доктор ще ми го увеличи при необх след 2 седмици...
Съжалявам за дългия пост,то добре че ви има за да мога да споделя свойте тревоги

# 245
  • Мнения: 312
Nikolova_03,  ТСХ го пуска докато си болна и си пила антибиотици ли? Възможно ли е това, че си болна и пиеш антибиотици да е повлияло на резултата? Аз лятото бях 5 дена на инжекции поради нерв на крака, пуснай си изследвания на щитовидната жлеза на 9тия ден, тоест 4 дена бяха минали откакто бях спряла инжекциите, и резултатите бяха извън допустимите граници. Според мен тези изследвания трябва да се пускат като си здрав, без прием на лекарства. Извинявай предварително, ако съм пропуснала нещо по напред в темата Simple Smile Споделям моят опит.

# 246
  • Мнения: 211
Nikolova_03,  ТСХ го пуска докато си болна и си пила антибиотици ли? Възможно ли е това, че си болна и пиеш антибиотици да е повлияло на резултата? Аз лятото бях 5 дена на инжекции поради нерв на крака, пуснай си изследвания на щитовидната жлеза на 9тия ден, тоест 4 дена бяха минали откакто бях спряла инжекциите, и резултатите бяха извън допустимите граници. Според мен тези изследвания трябва да се пускат като си здрав, без прием на лекарства. Извинявай предварително, ако съм пропуснала нещо по напред в темата Simple Smile Споделям моят опит.
Благодаря от полза си ми!
Аз бях приела само един прием на АБ,но имам остър трахеит и Ендокр каза че е възможно заради инфекцията на трахеята да се затруднява ЩЗ и затова да дава тъй висок тсх

# 247
  • Мнения: 101
Здравейте, аз принцип не пия кафе, нито пуша в това отношение проблеми нямам.

# 248
  • София
  • Мнения: 1 254
Добро утро, дами!

Кайлийн, радвам се, че се появи! Да кажеш след прегледа какво е казал док.

Николова, добра идея ми се вижда да повториш изследванията.

Фейсбук група май няма. Аз не искам да се включвам в нея, така че - който има желание, нека направи тайна група и по мейл да добавя участници.

За кафето - четох, че е нормално до 200 мл кафе на ден, аз пия по едно сутрин от години. Първо се юрнах да го спирам, но не се справих, защото направо се блъскам в стените цял ден. После прочетох, че не е страшно да приемаш малко кофеин, стига да не прекаляваш и винаги да имаш предвид, че го  има и в шоколад, кола и т.н.
Чая може да бъде по-опасен от кафето, трябва да се внимава какво има в него.

Някой беше питал за следене и раждане в София. Аз възнамерявам да се следя при д-р Гагова във Вита, съответно и раждането да е при нея. Но аз съм ходила при нея само за прегледи преди да съм бременна, та утре ще се видя с нея за първи път и ще я разпитам и за бременност.
Възнамерявам да раждам естествено, стига да няма медицински показатели сериозни, но не ми се вярва. Веднъж съм раждала така без проблем.

Като казах, че утре ще ходя при АГ, нямам търпениееееее! Стискайте палци всичко да е както трябва! Мисля днес да си напиша всички въпроси към нея, защото със сигурност ще забравя половината като отида.

Добре дошли на новозаписалите се! Ще ви добавя на първа страница днес по-късно!

Хубав ден желая на всички - с по-малко гадене, повече енергия и най-много усмивки! Two Hearts

# 249
  • Мнения: 955
Манди аз съм ходила при Гагова, печена е, обаче всеки път съм чакала поне за час за преглед и затова спрях. Успех днес на прегледа. Аз съм следобяд и ще докладвам.

# 250
  • Мнения: 92
Фейсбук група Има, има 20 участници в нея от тук и е тайна.

# 251
  • Мнения: 43
Здравейте момичета Blush и аз се включвам тихичко,защото още не съм ходила на преглед- в сряда ми е първият и нямам търпение вече Hug предполагаемия термин ми е на 15.07. На 23 години съм от Пловдив, имам син на 2год. и 3 месеца, който е роден преждевременно и сега чакам прегледа, за да решим кога ще правим серклаж и на каква терапия ще съм. Надявам се този път да избутам до 9 месец Blush  Симптоми нямам, кафе мога и да не пия, с цигарите ми е бая трудно, ама няма как GrinningBlush

# 252
  • София
  • Мнения: 1 254
Фейсбук група Има, има 20 участници в нея от тук и е тайна.
Значи аз съм супер зле! хахаха Кажи ми как се казва, ще я сложа на първа страница. И на кого трябва да пишат желаещите, за да бъдат включени, на теб ли?

Radostcheto Petrova 641071, с какъв термин да те пиша на първа страничка?

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 15:52 от Манди Портокалова

# 253
  • Мнения: 92
Да, но напиши само, че има група и да ми пишат. Не мога да дам линк, защото е видима само за участниците. Живот и здраве, началото на 2020 г. Когато минем 12 г.с. Ще я направя видима за всички като група, съдържанието и участниците ще си останат тайна.

# 254
  • Мнения: 209
Здравейте! Следя ви от началото, но сега плахо се включвам. Четвърто забременяване ще ми е- едно дете на 3.5г а преди него в същата година една биохимична и един мисед в 8г.с. Варна, 35г. Сега съм около 5+4, термин около 15.07. Стресово стартирам, защото много се притеснявам, поради старите ми истории и най-вече, че за пореден път всичко ми е безсимптомно. Гърдите уж ме боляха, но напоследък почти не се обаждат. Направих голямата грешка да отида рано на преглед- петък , когато бях 5+1. Голям сак и напълно празен, без жълтъчен мехур. Докторката май прибърза и каза, че поне той трябвало да е там. Ще чакаме, но може и да е кухо яйце. Айде стрес, тестове чхг и прогестерон....които са ок. Днес ходих и всичко си е там, мехур, ембрион,  че даже и сърце...за три дни. Та съветвам горещо момичета с термин, след 15.07. да не бързат и да отидат на 6+. Не си струва стресът, който се изживява. Въпреки, че съм уж начетен човек и знам кое как и пак полудях. Ще се старая вече да съм по-спокойна , .... още сме в началото.
Нищо не ми личи. Даже отслабнах килограм, без да имам гадене. Нямам апетит.... а и не пия, а иначе всяка вечер винце, а то си е калории.
Ще следя момичетата от Варна къде се следят. За жалост моята лекарка се измести далеч и не ми е удобно. А сегашната не е лоша, но не ми хареса прибързаното заключение. Та търся някой в централен район с добра апаратурата. Чета за Мирчева, но май е много натоварена.
Дълго стана Simple Smile пак ще пиша.
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт