ЮЛИ 2020

  • 23 951
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!

# 301
  • Мнения: 211
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!
Толкова съжалявам!Дръж се!
Не губи надежда!
Успех за напред!

# 302
  • Мнения: 343
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!

Много добре те разбирам мила ! Бъди силна и знай че твоето бебче те чака някъде. Искам само да ти кажа да търсиш причината за абортите,тромбофилия,имунологични,неправилна форма на матката. Аз бих потърсила репродуктивен специалист. Казвам ти го като минала по този път! Успех !

# 303
  • Мнения: 193
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!
Много съжалявам,но не се отчайвай пак ще стане.Когато трябва тогава става.Напълно знам какво е и имам спонтанен аборт юли месец.Важното е да мислиш положително.

# 304
  • Мнения: 2 026
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!
Кураж и сили! Знам през какво минаваш, защото юли и аз имах спонтанен аборт, завършил с кюретаж. Всичко ще си дойде на мястото, но трябва време.

# 305
  • Мнения: 955
Einhorn съжалявам. Желая ти бързо възстановяване, най-вече психическо. При 2 аборта, обаче започвайте да търсите причината. Успех!

# 306
  • Мнения: 2 026

Мико- и уреаплазмата са ми отрицателни, но излезе мутация. Притеснена съм. Довечера съм при АГ-то в моя град, а в понеделник и в Благоевград. Някой наясно ли е каква терапия е нужна?

# 307
  • Мнения: 343

Мико- и уреаплазмата са ми отрицателни, но излезе мутация. Притеснена съм. Довечера съм при АГ-то в моя град, а в понеделник и в Благоевград. Някой наясно ли е каква терапия е нужна?

Най вероятно аспирин и фраксипарин/келксан. Всичко зависи от фамилна обремененост,предишни бременности и тн. Няма нищо притеснително,с правилна терапия всичко ще бъде наред! Това е ниско рискова мутация.

# 308
  • Мнения: 2 026
Благодаря.

# 309
  • Мнения: 58
Здравейте, мами! На 09.11 направих спонтанен аборт. Не ми се разказва и не ми се влиза в подробности сега.Това е 2 ри аборт за последните две години.На 26.11 имам час при гинеколога игинеколога да ми назначи допълнителни изследвания и догодина ще опитаме отново.Пожелавам на всички    лека, успешна и спокойна бременност!

Ехх 😭 Много неприятно.. Бъди силна и ти пожелавам скоро да гушкаш бебче! ❤❤❤

# 310
  • Мнения: 107
Здравейте момичета, днес мина и моят втори преглед. Да ви се похваля имаме си сърчице дори ми го пусна да го чуя как тупка. Много съм щастлива ❤️❤️❤️👶

# 311
  • Мнения: 439
Привет и от мен.. записах час за днес по спешност, заради болките.. в 19 и 15 отивам.. дано всичко е наред и да ми кажат термин Simple Smile Настроена съм положително и много се вълнувам 🤗🤗🤗

# 312
  • Мнения: 193
От вчера на моменти имам чувството ,че ще ми дойде.Бях чела ,че когато трябва да ти дойде цикъла има вероятност да има и леко кафяво зацапване.На мен от вчера нещо ми се засилва на моменти течението и е воднисто и многооо леко кафяво.По-принцип утре трябаше да ми дойде.Има ли някоя като мен ,която да й наближава датата уж за цикъл и да е така?

# 313
  • Мнения: 955
MariqDoncheva чувала съм го и аз това, че зацапва около датата на цикъла. Кафеникавото е стара кръв, което не е толкова притеснително. Притеснително е, ако е червена кръв. Кога си на лекар?

# 314
  • Мнения: 193
MariqDoncheva чувала съм го и аз това, че зацапва около датата на цикъла. Кафеникавото е стара кръв, което не е толкова притеснително. Притеснително е, ако е червена кръв. Кога си на лекар?
Чак на 13.12 ми е прегледа вече.Знам ,че не е фрапиращо то не е и много а съвсем малко и то бледо кафеникаво жълто и то е веднъж на ден през останалото време си е прозрачно воднисто а понякога и изобщо няма нищо.Ако се засили или стане по кафяво ще звънна на АГ.Но исках да разбера дали има още някоя като мен.Гледам да съм спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт