ЮЛИ 2020

  • 23 937
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6
Отговорих ти, но не мисля, че те отбелязах 😂 Оф, много ми е трудно да пиша тук. За първи път се включвам в БГ Мама 😁
Ти при кого си следиш бременността?
Dilqnagerova   В коя болница и лекар се следи /ражда с предишната си бременност , и сега при кой ходиш?

# 361
  • Мнения: 312
Аз утре съм на преглед и нямам търпение. Притеснявам се, защото както бях споделила преди няколко дена имах еднократно кафениково зацапване. После два дена ми беше многооо лошо, повръщах сутрините, а днеск като се събудих ми беше мн добре. Гърдите не ме болят, не ми е лошо, не ме боли стомаха, преди имах леко усилено бяло течение, а сега и то липсва и много се притеснявам да не е спрял да се развива плода Sad И апетит имам, защото не ми е лошо от миризми. Вчера през деня ми беше лошо, но вечерта като се прибрах се чувствах добре, даже чистих банята. Страх ме е момичета Sad Добре че имам записан час за утре. В 8 свдмица би трябвало да съм.

# 362
  • Мнения: 343
Аз утре съм на преглед и нямам търпение. Притеснявам се, защото както бях споделила преди няколко дена имах еднократно кафениково зацапване. После два дена ми беше многооо лошо, повръщах сутрините, а днеск като се събудих ми беше мн добре. Гърдите не ме болят, не ми е лошо, не ме боли стомаха, преди имах леко усилено бяло течение, а сега и то липсва и много се притеснявам да не е спрял да се развива плода Sad И апетит имам, защото не ми е лошо от миризми. Вчера през деня ми беше лошо, но вечерта като се прибрах се чувствах добре, даже чистих банята. Страх ме е момичета Sad Добре че имам записан час за утре. В 8 свдмица би трябвало да съм.

Първо се успокой,всичко ще бъде наред ! Един ден имаш симптоми,на следващия нямаш,което е нормално ! Ако толкова се притесняваш обади се на АГ да те види днес. Успех

# 363
  • Мнения: 193
Аз утре съм на преглед и нямам търпение. Притеснявам се, защото както бях споделила преди няколко дена имах еднократно кафениково зацапване. После два дена ми беше многооо лошо, повръщах сутрините, а днеск като се събудих ми беше мн добре. Гърдите не ме болят, не ми е лошо, не ме боли стомаха, преди имах леко усилено бяло течение, а сега и то липсва и много се притеснявам да не е спрял да се развива плода Sad И апетит имам, защото не ми е лошо от миризми. Вчера през деня ми беше лошо, но вечерта като се прибрах се чувствах добре, даже чистих банята. Страх ме е момичета Sad Добре че имам записан час за утре. В 8 свдмица би трябвало да съм.
После кажи как е минал прегледа.И аз един ден имах веднъж кафеникаво-жълто-бяло и аз не мога да го определя след това на следващия ден нищо и днес пак се появи веднъж бледо-кафяво и гледам да не се филмирам.Ако не бях бременна вчера щеше да ми дойде и това ме успокоява.Днес на мен само гърдите си ме болят и тежат и ми се спи.И започвам и аз да си мисля на моменти да не плода да е спрял да се развива.Но нямам никакви болки и ще наблюдавам ,ако пак имам кафеникаво ще звънна на АГ.

# 364
  • Мнения: X
Отговорих ти, но не мисля, че те отбелязах 😂 Оф, много ми е трудно да пиша тук. За първи път се включвам в БГ Мама 😁
Ти при кого си следиш бременността?
Dilqnagerova   В коя болница и лекар се следи /ражда с предишната си бременност , и сега при кой ходиш?

Да, да сега видях.
Ами аз по документи ходих при една Мангърова нищо не разбира таз ама заради болничните....
Обикалях на частно при Д-р Бузалов  , Д-р Иванова, Д-р Христов накрая родих при Д-р Христов в Ниамед.

Доста пари дадох за прегледи и сега ми се иска да запазя час при някой свестен поне малко от малко. Запазих час за Д-р Ангелова по препоръки до сега не съм ходила при нея. Исках да е при някой пак от Ниамед. На дъщеря му на Д-р Христов и нямам доверие. Grinning

# 365
  • Мнения: 6
Държиш пак да раждаш в НиаМед ли? Аз преди да родя се колебаех много в коя болница да е, но сега не съжалявам, че родих в Тракия.
От всички гинеколози, които си изброила знам само д-р Бузалов и д-р Иванова. Тя ми спука мехура при раждане и съм с много добри впечатления от нея. Защо не пробваш този път тя да ти следи бременността? Или защото е на частно? До колкото ми е известно Д-р Иванова е съпруга на д-р Иванов. Моята следяща АГ д-р Найденова е майка на д-р Иванов. В един МЦ преглеждат. Ако искаш пробвай и при д-р Найденова да си запишеш час. Аз наистина съм доволна от нея. Когато и да и се обадя ме вика или същия ден или на следващия. Пуска ми всички изследвания и не ми е взела пари за нищо (освен за първият преглед, но тогава не бях записана при нея и бях без направшение). Работи със ЗК 🙂
Отговорих ти, но не мисля, че те отбелязах 😂 Оф, много ми е трудно да пиша тук. За първи път се включвам в БГ Мама 😁
Ти при кого си следиш бременността?
Dilqnagerova   В коя болница и лекар се следи /ражда с предишната си бременност , и сега при кой ходиш?

Да, да сега видях.
Ами аз по документи ходих при една Мангърова нищо не разбира таз ама заради болничните....
Обикалях на частно при Д-р Бузалов  , Д-р Иванова, Д-р Христов накрая родих при Д-р Христов в Ниамед.

Доста пари дадох за прегледи и сега ми се иска да запазя час при някой свестен поне малко от малко. Запазих час за Д-р Ангелова по препоръки до сега не съм ходила при нея. Исках да е при някой пак от Ниамед. На дъщеря му на Д-р Христов и нямам доверие. Grinning

# 366
  • Мнения: 343
Радвам се да видя познати лица по хубави поводи 🤗🤗 В коя г.с си ?

# 367
  • Мнения: 955
Момичета, кои болки в корема са ок? Нямам напрежение като при ПМС,а са по-скоро отвреме на време пробождащи. Пия но шпа, но ме хващат лудите а преди 4 дена бях на лекар, не мога да ходя през ден. Това ли са контракции?

# 368
  • Мнения: X
В Ниамед определено искам отново. Била съм и в Тракия АГ-то 2 пъти но определено Ниамед ще ми бъде избор пак. Дано вс е наред де.
Аз си продължих да ходя при Д-р Христов просто той не води по ЗК. Нали знаеш където се чувстваш сигурно там. Grinning Ще проверя и имената които ми казваш да имам предвид ако мисля да сменям. Simple Smile

# 369
  • Мнения: 343
Ох душичка хаха, аз съм 5+6 и утре съм на преглед.

# 370
  • Мнения: X
Ох душичка хаха, аз съм 5+6 и утре съм на преглед.

Йеййй начи вървим заедно. Ще чакам да пишеш утре. Моя час е за понеделник.
Как е малката момиченце имаше нали?

# 371
  • Мнения: 343
Нее,аз направих спонтанен аборт предния път. Най вероятно ме бъркаш с друга потребителка.

# 372
  • Мнения: X
Нее,аз направих спонтанен аборт предния път. Най вероятно ме бъркаш с друга потребителка.
Може, имаше такава потребителка с такъв ник. За това.Лекичка бременност ти желая.Revolving Hearts

# 373
  • Мнения: 193
Аз утре съм на преглед и нямам търпение. Притеснявам се, защото както бях споделила преди няколко дена имах еднократно кафениково зацапване. После два дена ми беше многооо лошо, повръщах сутрините, а днеск като се събудих ми беше мн добре. Гърдите не ме болят, не ми е лошо, не ме боли стомаха, преди имах леко усилено бяло течение, а сега и то липсва и много се притеснявам да не е спрял да се развива плода Sad И апетит имам, защото не ми е лошо от миризми. Вчера през деня ми беше лошо, но вечерта като се прибрах се чувствах добре, даже чистих банята. Страх ме е момичета Sad Добре че имам записан час за утре. В 8 свдмица би трябвало да съм.
После кажи как е минал прегледа.И аз един ден имах веднъж кафеникаво-жълто-бяло и аз не мога да го определя след това на следващия ден нищо и днес пак се появи веднъж бледо-кафяво и гледам да не се филмирам.Ако не бях бременна вчера щеше да ми дойде и това ме успокоява.Днес на мен само гърдите си ме болят и тежат и ми се спи.И започвам и аз да си мисля на моменти да не плода да е спрял да се развива.Но нямам никакви болки и ще наблюдавам ,ако пак имам кафеникаво ще звънна на АГ.
Не се стърпях и звъннах на АГ обясних му той каза да не се притеснявам ,да се наблюдавам ако се засили и стане кафяво да му се обадя,ако не в Понеделник ме вика да ме прегледа.

# 374
  • София
  • Мнения: 1 254
Момичета, кои болки в корема са ок? Нямам напрежение като при ПМС,а са по-скоро отвреме на време пробождащи. Пия но шпа, но ме хващат лудите а преди 4 дена бях на лекар, не мога да ходя през ден. Това ли са контракции?

Кайлин, и аз имам пробождания, доколкото знам не е страшно. Като ги усетя и сядам или лягам настрани за малко и минават. Вземи си макс дозата на но шпа (3 по 2), ако не я взимаш де. Контракциите при толкова ранна бременност не би трябвало да се усещат. Ако много се притесняваш, защо не звъннеш на АГ по тел?


П.П. Момичета, моля ви да не обръщате темата на чат. За целта използвайте лични съобщения.

Общи условия

Активация на акаунт