Празните бурканчета от "Ганчев"...

  • 2 963
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Аз ги изхвърлям,както и всички останали опаковки и амбалажи.Нямам място за боклуци вкъщи.
И аз така.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 677
И аз като теб се чудих какво да ги правя толкова много бурканчета. Питах в "Ганчев" и ми отговориха, че работят само с нови, затова старите отидоха на боклука.

# 17
  • Мнения: 356
аз в тях правя сладко и ми вършат работа Peace,защото не го варя,а го обръщам докато е топло.
        И аз така... Но ми хареса идеята и рецептата за чушлетата. Party

# 18
  • Мнения: 390
Хвърлях ги, но после едно мамче, което кърми ми се оплака, че имала много кърма , а нямала подходящи съдчета за замразяване и започнах да и ги давам.
Не знам колко е била тази кърма, но всичките бурканчета ми свършиха Grinning

# 19
  • Мнения: 18
аз в тях правя сладко и ми вършат работа Peace,защото не го варя,а го обръщам докато е топло.
        И аз така... Но ми хареса идеята и рецептата за чушлетата. Party
Я кажете една хубава рецепта за сладко от кайсия, и дали става в тези бурканчета?

# 20
  • В кошера...
  • Мнения: 527
За каквото и да ги ползваме, все остават. Отърване няма. Но голямо разхищение е това. Те, че капачките не стават - ясно, но бурканчетата пък защо???

# 21
  • Мнения: 1 666
Аз ги пробвах (майка ми, де, стига съм си приписвала чужди заслуги Blush) за сладко от вишни и за сладко от кайсии - НЕ стават. С варене, с обръщане - все НЕ става. Просто капачката не може да дръпне и това си е. И всичко, което бях насъбрала досега отиде на боклука.

# 22
  • на село
  • Мнения: 1 028
Правя си фрапе с тях Mr. Green. Малко нес, захар, вода и няколко кубчета лед и става страхотно фрапе! Иначе за нищо друго не стават.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 390
Хвърлях ги, но после едно мамче, което кърми ми се оплака, че имала много кърма , а нямала подходящи съдчета за замразяване и започнах да и ги давам.
Не знам колко е била тази кърма, но всичките бурканчета ми свършиха Grinning
Браво на жената! Wink

# 24
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Хвърлях ги, но после едно мамче, което кърми ми се оплака, че имала много кърма , а нямала подходящи съдчета за замразяване и започнах да и ги давам.
Не знам колко е била тази кърма, но всичките бурканчета ми свършиха Grinning
Браво на жената! Wink

И аз казвама БРАВО, а като си има предвид, че вече не кърмя- значи остават чушлетата и останалото - на боклука....

# 25
  • София
  • Мнения: 290
И аз се чудех какво да ги правя. Всеки ми казва не ги хвърляй, но никой не ги иска. Аз давам Хип от 125 гр, те даже и за чушлета не стават, че са много малки. Хареса ми идеята да ги изхвърля в контейнерите за стъкло.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 173
Аз в началото ги давах на една моя близка, която обслужва стол към някакво предприятие. В тях слагала пробите за ХЕИ. След като вече не ми ги искаше започнах да ги изхвърлям. Но ми бяха останали малко измити, които запазих и сега, когато излизаме на разходка с малкия за по-дълго в тях му слагам плодове, които да изяде навън и тогава ги изхвърлям.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз пробвах в началото и установих че не стават за използване- и обърнати се отваряха капачките.Изхвърлям ги- оставям си само по 2,3 и в тях му правя кремчета или др. за през деня...после и те на боклуга и така до следващите....

# 28
  • Мнения: 1 942
Ами от другите марки детски храни стават ли за консервиране?

# 29
  • Мнения: 2 125
Ами от другите марки детски храни стават ли за консервиране?

Аз конкретно ползвам бурканчетата с винтовите капачки (които "дръпват") Peace

Общи условия

Активация на акаунт